Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, teraz jeszcze przytyłam po lekach i nie bardzo chcę je pokazywać :roll: cała przybrałam, mówiłam lekarzowi to kazał kontrolować jedzenie a ja jestem na okrągło głodna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, czarnobiała mery, planowałam dzisiaj następną wycieczkę rowerową, ale jest zimno i "nici" z tej wyprawy, może późnym popołudniem jak się trochę ociepli :roll:

Teraz wzięłam się za gotowanie obiadku, bo mam pustki w garnkach, a coś trzeba jeść gotowanego :105: chyba pójdę po młode ziemniaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja też dziś siedzę w domu, pojadę tylko zrobić zakupy, no bo jutro też wszystkie sklepy pewnie będą zamknięte.

Anel92, no po lekach można przytyć, chociaż mnie jakoś ominął szczęśliwie ten problem, mimo że dużo tych leków brałam i biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, A nie czujesz się stale głodna? Jakie leki bierzesz, jeśli mogę zapytać?

Ja też dziś wyjdę na zakupy z mamą jak wróci z pracy i nigdzie nie wychodzę, nie mam ochoty, siły i jeszcze ta pogoda do tego, podobno ma padać deszcz

 

-- 02 maja 2014, 09:46 --

 

Ahma, :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja drugi dzień nie biore solianu i na razie czuje sie dobrze.. zaraz siostra ma przyjechać z pieskiem do nas a ja na 12 ide do znajomej na kawe :D

Madziu mówiłaś terapeutce o opinii psych,?

 

-- 02 maja 2014, 10:50 --

 

czarnobiała mery, śliczna ta sukienka, mi sie najbardziej podoba kolor biały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, biorę teraz zipragen, sertralinę, mirtazapinę, i doraźnie onirex i oxazepam.

Nie czuję się głodna. A wcześniej zdarzyło mi się przytyć kilka kilogramów, jak brałam olanzapinę i potem rispolept, ale po odstawieniu tych leków waga sama wróciła mi do normalnej. A po innych lekach nie tyłam, a brałam ich naprawdę sporo

 

-- 02 maja 2014, 09:52 --

 

Ahma, dzięki, zamówiłam ją już. No biały też jest ładny, ale ja się pewniej czuję w ciemnych kolorach ;) A już jedną sukienkę koronkową w kolorze ecru mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Tak mówiłam, dostanę taką opinię :)

 

czarnobiała mery, To może jak przyjdzie czas odstawienia u mnie olanzapiny, jeśli przyjdzie, to też moja waga wróci do normy ale na razie nie mam co liczyć na to,że któryś z tych leków zostanie mi odstawiony. Zresztą tak źle się czuje,że bałabym się odstawić bo wiem czym to grozi, jakim samopoczuciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, no to ładnie...

 

czarnobiała mery, no tak, ale mi ciężko dobrać lek i nie chce już mieszać jak ten w miarę działa, trudno, może chociaż psychicznie będę się lepiej czuła a o wagę będę się martwić później. Ja tyje a do tego ciągle jestem głodna, to jest okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, Może ta zielona herbata Ci pomaga, ja teraz testuje na sobie bo moja mam schudła na niej ale wcześniej też nie była gruba

 

Ahma, :******** :papa:

 

-- 02 maja 2014, 10:11 --

 

acherontia-styx, :papa: no, na dworze zimno niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×