Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze na kijach bylam a wczesniej wpadla sasiadka na herbatke .

 

Zaraz ide dow anny i poogladam tv :)

 

Dzis mialam udany dzien.

Fajnie że miałaś udany dzień. :D

 

-- 01 maja 2014, 19:37 --

 

Znowu mnie nachodzą nieciekawe myśli. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, jakie mysli?

Myśli, żeby wziąć się w garść i za pomocą siły wyleczyć całe zło tego świata. Pierwszy raz trafiłem do szpitala między innymi za to, że próbowałem naprawić świat za pomocą siły.

 

-- 01 maja 2014, 19:41 --

 

Jak tak dalej pójdzie, to znowu uwierzę że cel uświęca środki i zrobię coś złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, nigdy nie pasjonowałam się tematyką fantasy. :-|

Ale to jest łatwe. Np. piszesz zwykłą fabułę jak o ludziach, tyle że oni mają np. szpiczaste uszy i ogony, ale problemy takie same jak my. Albo inspirujesz się jakimś motywem ze snu.

 

Mówię "łatwe", ale ja np. nie umiem tworzyć fabuł, historii, tylko opisy światów i postaci, dlatego np. nie jestem znaną autorką ;)

 

A ja się np. nigdy nie pasjonowałam polskim hip-hopem, a mogę zacząć dzisiaj :comone:

 

[videoyoutube=FqCNEPlUfkA][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, koniecznie musiz jednak te lekarstwa zmienic :( skoro juz miales takie mysli wczesniej i znow sie pojawily , to te leki sa chyba nie dla Ciebie . Musi Ci dac cos innego . :bezradny:

Wtedy już byłem bliski zrobienia czegoś złego, gdyby mnie wtedy nie odwiozło pogotowie, to nie wiem co by się stało. Boję się powtórki tej sytuacji. Wizytę mam 13 maja, jakoś wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, jak nie i bedziesz czul ze jest gorzej to idz wczesniej nie ma co czekac:***********

 

Ide do wanny :) i zrobic kolacje ;)

Jak się pogorszy, to przyśpieszę wizytę.

Na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, co tam marcin u ciebie, byles na tej przejazdzce z kolegami?

Nie byłem, bo się ekipa wykruszyła i kierunkowskazy wysiadły. :-| Z resztą i tak nie czuję się za dobrze, więc raczej bym nie pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł "mąż" na domiar złego. Wpadłam w jakiś szał. Teraz mi przechodzi. Na szczęście nic sobie nie zrobiłam ani nikomu innemu tylko chodziłam wściekła, naburmuszona, rozkapryszona. Wcześniej brat z lądował pijany. Jak zobaczyłam "męża" to nie wytrzymałam. Poszłam zjeść: dwie kromki chleba chrupkiego z pieczenią i pół bułki z pieczenią i serem. Mój napad. Żarłam łakomie, dławiąc się. mam dość swoich humorów, ale coż... powody jakieś mam. Tęsknie za czasami kiedy wcale nie czułam złości. Teraz złość wychodzi w sposób niekontrolowany i wstyd mi jak się zachowuję, za moje humorki, obrażanie, a na następny dzień zachowuję się jakby nic się nie stało. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×