Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, A co ma wiek do kolczyka?

 

Karolina66, http://arsneo.pl/przedmioty/3959088,sztyfty-drobne-wkretki-srebrne-kobiece-codzienne.html, chyba te mi pasują i do mojego avka. :D

 

tosia_j, Syn znajomej pracuje jako psycholog z dziećmi autystycznymi i wiem tyle, że jest to zupełnie inna praca i odmienne podejście, to co nam może się wydawać słuszne, może nijak się mieć dla dobra Twojego dziecka. Więc nic Ci nie mogę doradzić, choć bardzo bym chciała... Ale jestem i słucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem i nagrałem się na sekretarce w tym ośrodku w którym dostałem załamania nerwowego. Niestety za każdym razem jak przechodzi lęk to automatycznie kojarzę go z tamtą sytuacja i czuję złość do tej baby. Nagrałem się a teraz czuję się z tym źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, Nooo, zastanawiam się, czy nie złożyć zamówienia do Mikołaja... Tyle lat się zbieram do przekłucia drugiego ucha... :105:

 

wieslawpas, Nagrałeś się, poszło, nie odkręcisz. Możesz jedynie jutro zadzwonić i przeprosić. A jeśli nie to cieszyć się nauką, że nie daje Ci ulgi taka akcja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja też nie lubię, gdy w domu jest za ciepło, zresztą w moim bloku to nie jest możliwe. Stare, nieszczelne płyty i 8 piętro skutecznie obniżają temperaturę w pomieszczeniach. Ja lubię wszelkie kamizelki, od wełnianych po polarowe, dzięki temu mogę longsleevy zimą nosić :D

 

Karolina66, dzięki za sówkę :D Napracowałaś się dzisiaj moja Droga!!! Wszyscy obdarowani, to było przyjemne bardzo :!:

 

JERZY62, ja też niedawno wróciła ze spaceru. jest wyjątkowo nieprzyjemnie. Silny wiatr, śniego-deszcz zacinający ostro...dobrze, że odpowiednio ubrana byłam. To dobrze robi na sen podobno. W moim przypadku to się jednak nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że kierowniczka nie zdawała sobie sprawy w jaki stanie zdrowia jestem i co można mi było powiedzieć. a powinna. Myślałem, że będę dzisiaj pisał, ale nie mam siły po tym wszytki. Kurcze ja dobrze by było być zdrowym i nie łazić po tych wszystkich szpitalach. Przecież jak bym był zdrowy to nie było by tych wszystkich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, tak widzialam :) al ta wersja kolorystyczna ktora wybralas dla kosmo podoba mi sie najbardziej :105::105:

 

 

 

Ania juz miala pobrane DNA w Londynie , teraz zbieramy resztke pieniazkow i czekamy na chemie dedykowana. Oby udalo sie ja podac tutaj bo inaczej koszty wzrosna o pobyt tam.... :time:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatek Róży, ja nie mam pomysłu co zamiast oddziału dziennego. Na pierwsze dwa poszedłem z powodu samotności. Psychicznie czułem się dobrze. A na ten obecny bo naprawdę potrzebowałem wsparcia.

 

 

Na dodatek ta moja nerwica nie za bardzo pozwala pójść do pracy bo męczy mnie napięcie jak siedzę w obcym miejscu za kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karolina66, Prezentoholizm był super! :D Cudowna forma na wyładowanie zakupoholizmu, muszę spróbować. ;)

 

misty-eyed, Też byłam z psem, wykorzystałam chwilę mniejszego deszczu. W dresiku, prawie jak w piżamie. :D

A to ja tak lubię obszerne szale, siedzę w nich zakutana.

To dziwne, że Ci spacer na sen nie pomaga... :bezradny:

 

wieslawpas, A co Ci ta babka powiedziała, że tak się zelziłeś? Że jesteś zdrowy?

 

platek rozy, Cudnie byś wyglądała w tych kolczykasach. Myślisz, że te co znalazłam by mi pasowały?

Trzymamy kciuki za Anię, miejmy nadzieję, że znajdzie się jakiś lekarz , który się tym zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×