Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy biedny moze znalezc dziewczyne?


krzychopo

Rekomendowane odpowiedzi

Pojebane pytanie- to tak jakby czy cycata blondynka moze znaleźć facetA?

Biedny jak nie jeste scierwem które bije kobietę,jest uczciwy.....itp

Tak moze znaleźć chyba ze szuka wsród blachar...

Prawda jest taka ze łatwiej jak ma sie kasę - bo wtedy masz większą pewność siebie...

Wszystko jest względne zależy kto szuka i kogo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja, idzie się pośmiać xd jak nie miałem grosza przy dupie to miałem dziewczyne. Teraz mam dwójke z przodu i nie mam ;( Pewnie mi odjebało :D

Tak na poważniem, to jak dla mnie nie ma reguły, zależy od samej dziewczyny. A jak patrzy tylko na kase to jak dla mnie żadna strata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, pisałem żeby zamknąć rozmowę a nie że tak uważam. To ten debil spamer który ciągle uderza z tym samym tematem tylko innymi słowami napisanym.

Za 1k6-3 dni będzie znowu to samo pisał pod innym nickiem.

Ale jesli to prawda to po cholerę to robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie jest najgorsza przypadłość, z tego co widze z moich krótkich obserwacji. Dwa razy widziałem już jakiegoś popie,doleńca co wkleja zdjęcia dziewczynek... Na szczęście admini tutaj szybko działają ;)

dwa? Ja z 30 razy go już tu widziałem, nie przestaje od 2 lat co najmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet pieniądze są ważne,one lubią kasę i tak było jest i będzie.Domu się nie utrzyma, samym seksem i miłością.Trzeba za co kupić chleb i do chleba.Ubrać się i opłacić rachunki.Ale to prawda.Nic są żyję po niżej granicy ubóstwa nigdy nie znajdą kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake nie fake, prowo nie prowo - cos Wam powiem...

Jesli dwoje ludzi ma jeden konkretny cel, sa sobie naprawde bliscy (tak do granic intymnosci) maja do siebie zaufanie i moga na siebie nawzajem liczyc - to z pensji ponizej sredniej moga zrobic o wiele wiecej.

Pieniadze sa wazne - i to jest oczywiste. Samo zycie kosztuje: mieszkanie, rachunki, wyzywienie itp. Trzeba umiec gospodarowac w ramach dostepnych funduszy. I rozgladac sie za lepsza opcja.

Dziewczyny - jak to mowia - "leca na kase" bo nie wierza, ze same potrafia sie utrzymac. Ze potrafia byc nie utrzymanka ale pelnoprawnym czlonkiem teamu zwanego partnerstwo. Jest to postawa roszczeniowa i wygodna - a potem taka panna trzyma sie tych gaci kurczowo bo sie boi ze "jak on mnie zostawi to co ja zrobie". Ale zauwazylam, ze mezczyzni to lubia na swoj sposob, moze czuja sie panem sytuacji? Moze lubia jak kobieta lezy i pachnie bo nie przeszkadza im wdrazac w zycie wlasnych planow? ;)

I co - ma mi imponowac cos, co nie jest moje? Przeciez te pieniadze sa jego, samochod jego, inne dobra jego - a jak mu dobrze dam dupy to pozwoli mi z tego korzystac? Bitch, please!

Kolezankom sie pochwale z wyzszoscia: patrzcie, lamusiary, na jakiego faceta mnie stac. O, i jaka bransoletke mi kupil a wy co?

O to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadzałoby mi, jeśli mój facet zarabiałby niewiele, pod warunkiem, że byłby ambitny i próbował zmienić pracę, szukał innych rozwiązań, starał się, rozwijał. Wiadomo, za najniższą krajową ciężko wyżyć, nie mówiąc nawet o jakichkolwiek przyjemnościach, nawet tych bardzo skromnych.

Jeśli facet zarabia więcej niż kobieta to znaczy, że jest zaradny i można czuć się przy nim bezpiecznie.

I wcale nie chciałabym, żeby ktokolwiek mnie utrzymywał.

A już o chwalenie się kolezankom prezentami to w ogóle... chyba ktoś tu za mocno popłynął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Kobiety w tym kraju w większości są leniwe i przewidywalne niestety, to fakt

 

-- 28 gru 2013, 11:09 --

 

marti27, Nie popłynął za mocno, takie są fakty, nie raz się z tym spotkałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Bo zarobasy są najczęściej wypłukani z wyższych uczuć i im wszystko jedno czy będą mieć laske za szmal czy nie - ogólne płacę, wymagam. Lipne życie, choć oni są tego nie świadomi, co poniektórzy pierdolną sobie kiedyś smutny rachunek sumienia przy 9mm i butelce gorzały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×