Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie wrazenie ze ludzie szepcza cos o Was wszedzie?

Bo o mnie szepcza , z reguly cos obrazliwego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Kiedyś tak. Dopiero po czasie zrozumiałam, że to musiały być głosy bo ludzie "wiedzieli" o sprawach o których nie powinni wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny sory za bezpośredniość ale jesteście chore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PJT, kasiątko, zdaje sobie z tego sprawę, leczy się i z tego co wiem ma schizofrenię pod całkowitą kontrolą. Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.

Natomiast Ahma to trochę inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naszczescie ahma dostala ten abilify, jak dojdzie do 15mg to problemy sie skoncza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kiedy słucham muzyki to słyszę że ktoś mnie ciągle woła po imieniu :/ Głosu nie jestem w stanie zidentyfikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sami jestescie chorzy

ciekawe jak leki ktore przyjmuje maja wplynac na innych ludzi zeby przestali szeptac, bardzo ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie przyjmujesz zadnego leku w pełnej dawce

solian dajmy 800 lub abilify 15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ahma, skad wiesz, ze mowia o Tobie rozne rzeczy, skoro sama mowisz, ze szepca? Nie mozesz wiedziec co mowia, bo tego nie slyszysz, nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ahma, opisz dokladniej jak to wg Ciebie wyglada. Chociazby w jakich miejscach szepcza i kto? Twoi znajomi? Czy ludzie obcy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leki nie maja wplynac na innych ludzi, bo oni wcale nie szepcza, tylko maja wplynac na Twoj mozg, zeby Tobie sie przestalo WYDAWAC, ze szepcza. To sa omamy słuchowe. Ja wiem, ze nie przyjmujesz do wiadomosci w zaostrzeniu, ze jestes chora, bo na tym m.in. polega ta choroba-ale nie jest to pierwszy temat o slyszeniu szeptow zalozony przez Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też słyszałem takie szepty. Gdy byłem tam gdzie ludzie, to słyszałem zawsze te same słowa na mój temat. Jak się wzięło leki, to ustępowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ahma, Ty masz urojenia prześladowcze i ksobne, typowe dla osób ze schizofrenią. Ludzie nie szepczą za Twoimi plecami wulgaryzmów, a opuszczone szkoły Cię nie prześladują i nie czyhają na Ciebie (w tamtym tygodniu tak pisałaś...).

Nie znam się na lekach na schizofrenię, ale myślę, że są jakieś które zlikwidują te urojenia. Mówiłaś o nich lekarzowi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
PJT, kasiątko, zdaje sobie z tego sprawę, leczy się i z tego co wiem ma schizofrenię pod całkowitą kontrolą. Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.

Tak, zgadza się. Leczę się i jest lepiej. Kiedyś też przeczyłam schizofreni jednak cały czas brałam leki zapisane przez lekarza, w przeciwieństwie do Ahmy. Dzięki temu jestem w świetnej formie obecnie. Branie leków polecam każdemu bo dzięki nim funkcjonuję jak zdrowa osoba. Mam " trzeźwy" bystry umysł i dobrą pamięć i koncentrację co się przekonałam o tym pisząc artykuły i spełniając swoje marzenia. Schizofrenia nie taka straszna jak ją malują jeśli jest odpowiednio prowadzona przez lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasiątko, tak trzymaj,zdrówka życzę i pogody ducha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

freda, ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, zgadza się. Leczę się i jest lepiej. Kiedyś też przeczyłam schizofreni jednak cały czas brałam leki zapisane przez lekarza, w przeciwieństwie do Ahmy. Dzięki temu jestem w świetnej formie obecnie. Branie leków polecam każdemu bo dzięki nim funkcjonuję jak zdrowa osoba. Mam " trzeźwy" bystry umysł i dobrą pamięć i koncentrację co się przekonałam o tym pisząc artykuły i spełniając swoje marzenia. Schizofrenia nie taka straszna jak ją malują jeśli jest odpowiednio prowadzona przez lekarza.

A masz szansę kiedykolwiek egzystować bez leków? Kurczę, jest tak przykro z tego powodu, że musicie brać te leki, które pozostawiają tak straszne skutki uboczne... Ja bym nie była załamana samą schizofrenią, ale bardziej tym, że MUSZĘ ładować w siebie te leki. W każdym razie podziwiam Cię, że tak dzielnie i bez strachu do tego podchodzisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

MalaMi1001, niestety leki do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MalaMi1001, niestety leki do końca życia.

Nie chcę Cię do niczego namawiać, ale próbowałaś kiedyś przestać je brać? Wszystko wracało? Przynajmniej na Ciebie leki działają, bo na mnie nie i nie wiem jak to dalej będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam kazde zdanie, a leki nie sa straszne (abilify) też choruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

potwierdzam kazde zdanie, a leki nie sa straszne (abilify) też choruje.

No ja się domyślam, że nie są aż tak straszne skoro Wam pomagają. Ale chodzi mi o skutki uboczne za kilka lat, które niestety grożą każdemu z Was, jak parkinsonizm, dystonie i inne. Nie boicie się tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi