Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukończyłem swoją książkę.......


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

chętnie bym poczytał.ja lubię czytac książki.czy w niej jest jakaś wzmianka o bytomiu i lublińcu?bo te wzmianki są najbardziej interesujące i pouczające

 

O AŚ w Bytomiu jest znaczna część rozdziału pod tytułem "Dno"

 

Właśnie wysłałem ksiązkę wszystkim oczekującym

Nieboszczyk dawaj @ na PW

oki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co tylko przewertowałem, ale tak czy inaczej większą część tej "historii" znam z forum.

 

Btw. Nigdy nie lubiłem biblijnej historii o Hiobie, zawsze czekałem aż on się w końcu zbuntuje, a nie pokornie znosi baty od losu, bliższa mi jest postawa INTELA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pozbawiona tych obrazow I Twojego zdjecia(?) nie prezentowala by sie lepiej. Opuszczony szpital psychiatryczny. Ladne czarne tlo wokol...w prostocie piekno:)

 

 

Albo ewentualnie tylko Twoje zdjecie oparte o sciane np po lewej... :yeah:

 

 

Jest jeszcze opcja zeby np zdjecie stopniowo narastalo od drzwi z konca korytarza do formatu ktory pokazales...no ale to troche zabawy zapewne w grafice.

 

 

Sam nie wiem...to Tobie musi podobac sie...ale chyba warto bylo by jakos wmontowac Twoje zdjecie przeciez ksiazka jest Twoja biografia...mozna by kombinowac...tez np po prawej moze na scianie wisiec..:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za książkę. Przeczytałem. Mocna rzecz. Dzięki lekturze przestałem się uważać za najchorszego forumowicza. Każdy forumowicz, który uważa, że jego życie jest najgorszym możliwym piekłem, po przeczytaniu książki "...z pierwszej ręki"

ma szanse nabrać pokory do świata i dystansu do własnych problemów w zestawieniu z gehenną autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×