Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sprawia ze zycie ma sens?


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście że siła,wydajność,uroda,produktywność,udolność w związku z tym zaproszenia i odwiedziny.zabawa,wolność.

 

Nie miałam nigdy żadnych z tych rzeczy.

 

Moje osobiste życie nie kompletnie żadnego sensu, więc subiektywnie stwierdzam, że sens nie istnieje. Psychiatra i psycholog mi jednak wmawiają, że podobno jest (co jest o tyle kontrastowe, że obydwqie kobietki są oazą saysfakcji z życia, co wręcz od nich bije).

 

Ja jestem na za odpowiedzią nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoakceptacja,samorealizacja,rewolucja,piniondz,inne humanoidykolekcjonowanie,mordowanie,ratowanie,destrukcja ,odbudowa...generalnie wszystko co uzna człek za sensowne(nieważne co) sie we łbie usra,to może być sensem życia,złotej recepty czy ogólnego sensu,1 dla syćkich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że siła,wydajność,uroda,produktywność,udolność w związku z tym zaproszenia i odwiedziny.zabawa,wolność.

 

Nie miałam nigdy żadnych z tych rzeczy.

 

Moje osobiste życie nie kompletnie żadnego sensu, więc subiektywnie stwierdzam, że sens nie istnieje. Psychiatra i psycholog mi jednak wmawiają, że podobno jest (co jest o tyle kontrastowe, że obydwqie kobietki są oazą saysfakcji z życia, co wręcz od nich bije).

 

Ja jestem na za odpowiedzią nie.

wystarczy odszukać jakikolwiek aeroklub,popytać o loty tandemowe na szmacie i umówić się na termin z dyrektorem lotniska.i mieć jakieś 200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mangiferaindica, dotyku ludzi,przytulania nie kupisz więc jak sie nie spodobasz dostaniesz w łeb albo gorzej.jak sie nie spodobasz nie bedzie z kim omawiać bieżących spraw przy kawczanie.pilota obchodzi tylko twoja kasa a nie twoja uroda stan zdrowia czy status społeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×