Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty, wszystko zależy od wychowania psa przez właściciela , to , że pies jest rasy agresywnej to nie znaczy , że będzie tak wychowany , a jeżeli właściciel chce żeby był agresywny i aby robił szacun na dzielni to później ciężko takie psa ułożyć i zdarza się , że właściciel jest pogryziony .... jak sobie wychowasz tak będziesz miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, w zasadzie to z impetem i otwartym pyskiem mnie uderzył , wbij jednego zeba i roztargał skóre, nie zrobil tego celowo a wina była moja , to nie było ugryzienie bo mialem tylko jednego zeba wbitego

. Teraz conajmniej tydzien treningow z głowy by szwy nie pękły..

 

-- 18 mar 2014, 17:55 --

 

Tyrr, To ze moją Ciezką prace nad sobą bede musial zaczynać na nowo , niestety ze szwami na pysku trening odpada , przy najmniejszym wysilku jest ryzyko ze rozejda sie szwy, ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co ty mozesz o tym wiedzieć.

Niestety więcej niż ci się wydaje.

 

I dalej nie widzę związku ze szwami na twarzy a treningiem. Bieganie itp może bym sobie odpuścił ale zwykłe dźwiganie ciężarów? No chyba że musisz robić przy tym jakieś dziwne miny to faktycznie też bym to olał.

Poza tym jeśli już faktycznie te 2 tygodnie sobie całkowicie odpuścisz to też jakiejś mega tragedii raczej nie będzie, formę budowałeś jak przypuszczam latami - w tak krótkim czasie na pewno nie zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ogarnijcie dovna , do wesela się zagoi , będziesz piękny jak przed wypadkiem przypadkiem , laski i tak Cie kochają :)

 

btw zamówiłam sobie książkę 81b08d855f1893180d440dca28e43544.jpg i już wiem , że popełniam wiele błędów , dziwie się , że nie mam jeszcze kontuzji , ale chyba głupia ma zawsze szczęście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos diety,to wypróbowałam tę bezglutenową i powiem wam coś w tym jest.Udało mi się przez ponad miesiąc nie jeść chleba i unikać wszystkiego co to świństwo zawiera.Dzisiaj zjadłam jedną kanapkę i poczułam jakąś dziwną zamułę jakby po takim ciężko strawnym obiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×