Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam ochotę wtedy gdy się najzwyczajniej nie najem. Najgorzej iść na zakupy czy gdzieś w plener z niepełnym żołądkiem wtedy wszystko co niezdrowe wręcz woła.

To prawda,+ rodzinka,świecąca przed mordą "zakazanym" żarciem,pierw ci cisną "schudnij",gdy już się decyduje i staram trzymać,podrzucają i kuszą węglowodanami,nosz kurwa mać :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Bez znaczenia :P

Ale fakt, że są witaminki, w skórce jabłka np. mamy blonnik, który dobrze robi na trawienie. To jakoś może pomagać w utrzymaniu dobrej sylwetki.

 

-- 17 mar 2014, 20:25 --

 

Jak już mowa o napojach to ja nie potrafię funkcjonować bez zielonej herbaty. wypijam jej ok 2 litry dziennie.

 

Zielona herbata przyspiesza przemianę materii, więc jest dobra na chudnięcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Ja się piszę.

 

Rano 14 pobudka.

Śniadanie: 2 tabliczki czekolady, chipsy(najlepiej te z mniejszą zawartością tłuszczu, nie chcesz przecież przytyć), słodzone mleko w tubce skondensowane( żebyś miał siły na ćwiczenia).

 

Godzina 15 zaczynamy ćwiczenia.

20 przełączeń kanałów w telewizorze po 5 serii, między każdą serią minuta przerwy na TVN 24.

 

18 obiad, tu możesz zamowić pizzę, należy Ci się. Więcej już nie ćwiczysz, bo trzeba mieć czas na regenerację tkanki mięśniowej.

 

Na kolację lazania będzie ok. Można jeszcze dodać podwieczorek i deser. W końcu pięć posiłków to podstawa zdrowego żywienia.

 

Powodzenia i zdaj relację z efektów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×