Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr, widziałeś clip do Smack My Bitch Up ?

Ofcourse.

Miałam kiedys ich płyte cd :105: . Nie mogę odżałować , że nie poszłam na koncert ich

Ja byłem na dwóch... jeden "normalny" (Creamfields Wrocław jak dobrze pamiętam, rok chyba 2007? Najlepsze show jakie widziałem na żywo, ever, prawdopodobnie forever) oraz w kinie na "puszczanym" koncercie. Swoją drogą jak Ci się nudzi to sobie ściągnij. Nazywa się World's on fire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, głównie aerobik, codziennie po 45minut, brzuch+pupa+nogi+rozciąganie, a dziś zaczynam oprócz tego jeszcze osobne ćwiczenia na pośladki

zaczynam z bieganiem, na razie dają radę tylko po 2km, no ale takie zawsze są początki:D

ogólnie mam taki plan: poniedziałek - dzień wolny, wtorek - basen+aerobik, środa - bieganie+aerobik, czwartek - zumba+aerobik, piątek do niedzieli - bieganie + aerobik:D gdzieś tam chętnie wplotę siłownie, ale muszę coś postudiować na temat ćwiczeń na tyłek, bo na tym głównie mi zależy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, miales spac a nie zarzucac przynete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

-- 24 mar 2014, 03:38 --

 

własnie wróciłem z biegania po osiedlu i chyba cykne 100 pompek na dobry poczatek dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, wstydzi się :P Poza tym pewien kolega z forum wtedy nie dał by jej spokoju już nigdy :mrgreen:

Mi dwóch kolesi na siłowni nie daje spokoju, a to się już robi nudne i męczące. Dziś jednemu trochę pojechałam :mrgreen: jestem grzeczna i miła do czasu ;)

 

Co do filmu abstraCHUJE to coś w tym jest. Fajna motywacja :mrgreen:

 

PS Kocham pompki :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×