Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrr Z tym orbitrekiem to niezły pomysł. No i widzę że zaczynamy "szpanować" na robienie tatuażu :D.

Niczym nie szpanuję :oops: I nie myśl sobie w ten sposób, że chodzę na siłownię to nagle mi się tatuażu zachciało ;)

 

Spokojnie tylko proszę mi się tu nie obrażać :D . Ja myślę że Panny na forum będą aż si..ć :mrgreen: jak tattoo se strzelisz.

 

Mam nadzieję że jest w tym tatuażu mało szczegółów. Nie wiem czy to z Tobą ale już pisałem w wątku co sądzę o tatuażach u osób ćwiczących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że jest w tym tatuażu mało szczegółów. Nie wiem czy to z Tobą ale już pisałem w wątku co sądzę o tatuażach u osób ćwiczących.

Mam już 2 tatuaże i jakoś nic się z nimi nie stało. I tak dodam może tylko że nie idę sobie robić nowego tylko zrobić małe poprawki na starym

 

Tymczasem przełom! Nogi zrobiłem :P Plecy i brzuch też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, a ja zrobiłam 18 min, ale z przerwami większymi niż 15 sekund :mhm:

teraz idę robić mel b pośladki i abs, potem kąpiel i kolacja.

 

-- 21 lut 2014, 18:51 --

 

Ja w 26 sekundzie samego oglądania poczułem zmęczenie, no nic, może jutro do oglądam do minuty?

26 sekunda, dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, czemu 2 razy?

 

Bo jest za "cienka" uświadomiłem to sobie dopiero wczoraj widząc fotki :( . Jestem ciekaw jak bym doprowadził się do 5% BF-a jak to by wyglądało ale pewnie waga do 65kg spadła :( . Mieszam obecnie z kątami i ciężarem na klatkę, za to nie będę robił w ogóle wyciskania na płaskiej, bo to typowo siłowe ćwiczenie. Obecnie jakieś mini cykle robię, od czwartku wchodzę na siłówkę czyli w serii 1 max 6 powtórzeń, będę bacznie obserwował jak mój organizm na to zareaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałam "kulturystka jodie marsh " jedne z jej trenerów mówił , że powinno się raz w tygodniu zrobić dzień w którym można jeść wszystko , po to , żeby przez cały tydzień można było coś spalić (tłuszcz) więc jak jest ? W wypadku jak ktos nie ma tkanki tłuszczowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, coś w tym jest bo nawet mi na redukcji "pozwolono" na cheat meal raz w tygodniu. Ale niech się specjalista wypowie bo co ja tam wiem :P W dupie byłem i w ogóle

 

Ps oczywiście nie stosuje tego cheat meal, redukcja twardo bez wyjątków :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałam "kulturystka jodie marsh " jedne z jej trenerów mówił , że powinno się raz w tygodniu zrobić dzień w którym można jeść wszystko , po to , żeby przez cały tydzień można było coś spalić (tłuszcz) więc jak jest ? W wypadku jak ktos nie ma tkanki tłuszczowej

 

To jest dobre dla Ciebie nie dla mężczyzn :) .

 

Ostatnio czytałem jak startujący kulturyści zjebali 70kg człowieczka za ten IF :) .

 

Tyrr Ja tak straciłem około 10 kg w tym mięsa poszło sporo :( i wyglądałem jak dupa za krzaka. Uważaj waż się co tydzień i obserwuj w lustrze czy to tłuszcz schodzi. Najlepiej kup sobie jakiś miernik do tkanki tłuszczowej i sobie mierz, to będzie najlepsza opcja.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, :lol:

Ja tak jadłem prawie codziennie :lol: Nie polecam

 

Freak696, jestem świadomy tego, że wraz z tłuszczem coś tam mięśni pójdzie, ale trudno - wolę najpierw konkretnie schudnąć nawet jakimś tam kosztem mięśni niż teraz masować i wyglądać jak słoń po to by potem wieki redukować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×