Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Policzyłem sobie kalorie z mojego jadłospisu, i nawet zjadając 5 posiłków dziennie, co nie zdarza się zawsze bo nie raz po nocce śpię do nie wiadomo której, utrzymuje się deficyt kaloryczny (około 500). Oczywiście przy 4 posiłkach zwiększa się o kolejne 400-500. Tak więc nie ma siły - kiedyś na tym schudnąć muszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne Na Amazonie w uk jest http://www.amazon.co.uk/Trigger-Point-Performance-Revolutionary-Roller/dp/B0040EGNIU

 

khaleesi Będę perfidny :D i napisze : "a kisiel w majtkach już jest (żart)" . Nie robię nie ma czasu aby się bawić w fotki poza tym moja forma jest kiepska. Jak już tutaj pisałem jestem amatorem :D .

Jak chcesz to wpadaj do mnie wtedy zobaczysz mnie w całości :mrgreen:

 

Little Red Fox Miałem to samo ale we wtorek :( na szczęście ten dzień miałem wolny od ćwiczeń. Dzisiaj za to się nie wyspałem męczyły mnie koszmary :( ale trening trzeba będzie zrobić. Życzę szybkiego powrotu do zdrówka :great:

 

Tyrr hmm.......kombinujesz z tą dietą ja koń pod górę. Zrobiłbym tak:

Zastosował racjonalne odżywianie na początek. Obserwował i dopiero wtedy po podbudowaniu się w siłę i lekko mięśnie dopiero zastosował tę dietę restrykcyjną. Wstępnie ten okres trwałby miesiąc. Ty próbujesz stosować metodę "z dubeltówką na słonia idziesz na kanarka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, mam wrażenie, że starasz się zgnoić moją motywację na każdym kroku :P

Tak właśnie zrobiłem - pierwszy miesiąc treningów to ograniczenie syfu, słodyczy itd a teraz dopiero dieta taka "na poważnie"

 

Trening zaliczony, później jeszcze być może basen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Tato informuje , że trening wykonany , dodatkowo za wczorajsze nieróbstwo trening hard z Abesem

041.gif

 

No proszę ;) . Ja dzisiaj moje ulubione plecki, wreszcie piątek wiec mogę sie naćpać cofeinki do woli :P .

 

Tyrr Z tym orbitrekiem to niezły pomysł. No i widzę że zaczynamy "szpanować" na robienie tatuażu :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, Tez chetnie zobaczył bym twoje rezultaty , bo jest taka zasada "by nie słuchac rad kogoś kto nie osiągnął tego do czego ty zmierzasz" a to co piszesz wykracza poza wiedze "amatora" jak sie okresliłes:)

 

Powiem Ci tak fotkę jest trudno zrobić :( i tak trzeba będzie podkręcać jej jasność i kontrast Photoshopie. Odpowiem tak koleś 17 lat waga 110 kg (nie trzyma diety) po około roku waga 90kg. Jak mu powiedziałem jak cisnąc na płaskiej to mi mówi że obecnie ciska 75 kg (wcześniej nie ciskał nic) dałem kilka rad zobaczymy czy dojedzie do 100kg :) .

Mogę Ci obecnie służyć radą. Tak za miech będę wiedział (mam nadzieje znacznie więcej) bo idę na kurs instruktorski. Reszta to moje doświadczenia na których bazuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×