Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się pogodzić raz na zawsze z brakiem faceta w życiu?


Rekomendowane odpowiedzi

Po dogłębnej analizie....

 

 

Facet:

 

-Utrzymanie

-więź emocjonalna

-jest komu marudzić

-Wszędzie zawiezie

-przydaje się do prac konserwacyjno-domowych i wokoło domowych

 

Zalety,tera wady...

 

-Wiecznie mu się chce

-zostawia skarpetki

-trzeba go pilnować by sprzątał

-trzeba mu gotować

-szlaja się po barach.

 

Kot

-Da się je głaskać

-Nie marudzą o żarcie i dupake (no dobra,to pierwsze od biedy tak)

-Nie piją

-Są kotami

-nie zostawiają skarpetek

wady

-Nie dorzucają się do budżetu

-nie zrobią nic wokoło domu

-Nie zawiozą.

 

Cholera wie,wybór niełatwy.... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Utrzymanie

-więź emocjonalna

-jest komu marudzić

-Wszędzie zawiezie

-przydaje się do prac konserwacyjno-domowych i wokoło domowych

 

Poza możliwości mi marudzenia nie posiadam żadnych tych cech i umiejętności faceta.

Wniosek wykopać grób i się do niego rzucić, moje rozkładające się ciało najbardziej by się światu przysłużyło, może by lepiej kwiatki czy inne rośliny na nim wyrosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Utrzymanie

-więź emocjonalna

-jest komu marudzić

-Wszędzie zawiezie

-przydaje się do prac konserwacyjno-domowych i wokoło domowych

 

Poza możliwości mi marudzenia nie posiadam żadnych tych cech i umiejętności faceta.

Wniosek wykopać grób i się do niego rzucić, moje rozkładające się ciało najbardziej by się światu przysłużyło, może by lepiej kwiatki czy inne rośliny na nim wyrosły.

Ja również

 

Tyle że chcę do pieca. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet:

ZALETY:

- wsparcie emocjonalne i poparcie w znaczących sytuacjach

-różnice zdań w dobrej intencji (a nie zeby Cię wprowadzić w bląd lub Ci dokopać, no chyba ze jest poj...ny to wtedy kop w dupe)

-wzbogacenie wlasnej egzystencji przez obcowanie z kims o odmiennych cechach osobowości i przesiąkniecie nimi

-poczucie stabilizacji i mozliwość budowania więzi która będzie trwała (w sensie stabilna) i trwała w czasie (przy zaangazowaniu obojga ze stron)

-regularny seks

 

WADY

- awantury o podział obowiązków (wcale kobieta nie musi gotować ani sprzatac ani prać jednoczesnie)

- awantury o wychodzenie z kumplami niewiadomo gdzie (nocowanki poza domem niedopuszczalne- jak sie pojawią to kop w dupe, a i tak musi powiedzieć gdzie idzie i z kim) albo:

-awantury o zakleszczanie (wkraczanie na osobiste terytorium i chęć towarzyszenia drugiej osobie nieustannie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awantury o wychodzenie z kumplami niewiadomo gdzie (nocowanki poza domem niedopuszczalne- jak sie pojawią to kop w dupe, a i tak musi powiedzieć gdzie idzie i z kim) albo:

-awantury o zakleszczanie (wkraczanie na osobiste terytorium i chęć towarzyszenia drugiej osobie nieustannie)

 

Zaprzedałem duszę internetowi,problem solved :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zima , fajnie wypunktowałaś wady i zalety ,,, musisz jednak wiedzieć ,że co Związek to układzik ,,, czasem lepszy , czasem gorszy . I pamiętaj na przyszłość :KAŻDY ROZGARNIĘTY FACET MA SWOJĄ JASKINIĘ ,,,DO KTÓREJ WSTĘP KOBIECIE ZABRONIONY!. Tam odpoczywa i przemyśluje. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla Twojego przyszlego Związku. Gorzej zaczyna się dziać wtedy jak facet więcej przesiaduje w Jaskini niż z Tobą. Oznaka to tego ,że albo nawalasz , albo On znalazł sobie lepsze spędzanie czasu niż Ty.

Moja Jaskinią jest Palenie Trawy ( raz na czterdzieści dni koło ostra trzydniówa). Moje Babsko nie może tego pojąć ,że mi to do psychicznej równowagi potrzebne . Setki razy tłumaczyłem , nie dochodzi. Psuje mi tym komfort palenia. Dla mnie palenie jest tym czym dla niej spotkania z koleżankami ,siostrami , plotkowanie -sranie- rozmowa z nimi ,,,ale chyba zboczyłem z Tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet:

ZALETY:

- wsparcie emocjonalne i poparcie w znaczących sytuacjach

-różnice zdań w dobrej intencji (a nie zeby Cię wprowadzić w bląd lub Ci dokopać, no chyba ze jest poj...ny to wtedy kop w dupe)

-wzbogacenie wlasnej egzystencji przez obcowanie z kims o odmiennych cechach osobowości i przesiąkniecie nimi

-poczucie stabilizacji i mozliwość budowania więzi która będzie trwała (w sensie stabilna) i trwała w czasie (przy zaangazowaniu obojga ze stron)

-regularny seks

do zalet mozna zaliczyc tez wsparcie finansowe /łatwiej zamortyzowac np bezrobocie/ no i towarzystwo, w takim prostym sensie, masz z kim iśc na spacer, do kina, jechac na wakacje etc.

 

WADY:

-trzeba sie długo docierać, żeby wspólnie funkcjonowac w miare bezbolesnie,

-po "dotarciu " i tak trzeba cały czas wspólnie pracowac na związkiem, bo zmieniamy sie cały czas i partner też,

-znudzenie sobą, wspólnym życiem

-kompromisy praktycznie w kazdej dziedzinie życia,

-jak coś nie wyjdzie i trzeba sie rozstać :arrow::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima,

-wzbogacenie wlasnej egzystencji przez obcowanie z kims o odmiennych cechach osobowości i przesiąkniecie nimi

no no, pewne sklonnosci submisywne ma nasza zima, ale przeciez nigdy sie nie przyzna :mrgreen:

KAŻDY ROZGARNIĘTY FACET MA SWOJĄ JASKINIĘ ,,,DO KTÓREJ WSTĘP KOBIECIE ZABRONIONY!

swieta prawda ;)

wiesz...na kompromisy sie nie chodzi jak jestescie dobrze dobrani. no i facet to nie jest dojna krowa ani tragarz, a tym bardzie szofer

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, widze, widze. jedno drugiego nie wyklucza, z jednej strony cenic swoja niezaleznosc, z drugiej szukac przenikliwego twardziela, nie? :mrgreen:

Kalebx3, z ciekawosci, macie dzieci, planujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, z ciekawosci, macie dzieci, planujecie?

Syn , 6,5 roku . Drugiego nie planuję , choć jakbym tylko rzucił haslo , zaraz by i drugie sie pojawiło.

Jednak ja juz mam dośc tych płaczów po nocach ,kolek, tych pampersów , mleczek , i tysiąca innych rzeczy z tym związanych . 43 lata ,,, i jeden mi wystarcza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×