Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gender


Gość Adam Smith

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o kobiety tym bardziej feministki

to słusznie w Biblii jest napisane o ile dobrze pamietam: Kobieta moze zabierac publicznie głos tylko za zgoda męża.

To chyba Ty załozyłes temat "jak zabiegać o dziewczyne" ? dam Ci tipa - takie opinie na pewno Ci w tym nie pomogą 8) imo wyglaszaj je dopiero kiedy będziesz chciał sprawdzic, czy dziewczyna NAPRAWDE Cie kocha.

 

A odnośnie bicia...to nikita kiedyś był zmuszany do jedzenia przez babcie do tego stopnia że sie raz porzygał...dostał za to wpierdol i uważa że to wszystko było jak najbardziej ok...i że dzieci trzeba bić bo sa złe...
Pozostaje miec nadzieje, ze Niktita nie bedzie nigdy wychowywał nikogo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kobiety tym bardziej feministki

to słusznie w Biblii jest napisane o ile dobrze pamietam: Kobieta moze zabierac publicznie głos tylko za zgoda męża.

To chyba Ty załozyłes temat "jak zabiegać o dziewczyne" ? dam Ci tipa - takie opinie na pewno Ci w tym nie pomogą 8) imo wyglaszaj je dopiero kiedy będziesz chciał sprawdzic, czy dziewczyna NAPRAWDE Cie kocha.

 

A odnośnie bicia...to nikita kiedyś był zmuszany do jedzenia przez babcie do tego stopnia że sie raz porzygał...dostał za to wpierdol i uważa że to wszystko było jak najbardziej ok...i że dzieci trzeba bić bo sa złe...
Pozostaje miec nadzieje, ze Niktita nie bedzie nigdy wychowywał nikogo :?

 

 

Nie mam zamiaru wychowywać niewdzięczne bachory, które zniszczą mnie do cna. Przykład? Superniania, albo popatrzcie na współczesną młodzież. Zresztą dorośli wcale nie są lepsi. Co się dziwić, że młodzież taka, jak prawie każdy dorosły zachowuje się, jakby dopiero co wyszedł z rynsztoku, czego przykładem są wypowiedzi niektórych ludzi tutaj na forum. Kiedyś o tym pisałem, że są dwa powody. Jestem aseksualny i uważam, że powinniśmy naturalnie wymrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo, być może już niedługo w wyniku postępu będą dokonywane transfery umysłu.

Zanim to nastąpi, to już nastąpi III wojna światowa i może niczego nie być, albo bardziej prawdopodobne już jest to, że w naszej galaktyce zawita czarna dziura i wszystko pójdzie w pizduuu i tyle z waszej wiary w postęp technologiczny.

Tak btw, dobrze, że podkreśliłeś być może.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mu zabraniasz byc aseksualnym i naturalnie wymrzec?!

 

I tak każdego czeka śmierć, przynajmniej ta myśl mnie pociesza :105:

 

no własnie...to nie lepiej sie cieszyć zyciem..zamiast czekać na śmierć? Tak czy sidak umrzesz, więc warto chyba sensownie wykorzystać czas który masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mu zabraniasz byc aseksualnym i naturalnie wymrzec?!

 

I tak każdego czeka śmierć, przynajmniej ta myśl mnie pociesza :105:

 

no własnie...to nie lepiej sie cieszyć zyciem..zamiast czekać na śmierć? Tak czy sidak umrzesz, więc warto chyba sensownie wykorzystać czas który masz

 

Jakbym miał takie możliwości na tym pop/cenzura/ świecie, to bym czerpał garściami, uwierz mi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha...:)...czyli wcale taki z ciebie idealista nie jest...dziwki i koks w głowie, tylko możliwości brak

 

Zważaj na słowa nikczemniku! Jestem idealistą. Korzystając z życia miałem na myśli być okrutnie bogatym, mieć władzę, stanowić prawo i stworzyć sprawiedliwe rządy totalitarne! BO TYLKO DYKTATURA OŚWIECONEGO CZŁOWIEKA MOŻE ZMIENIĆ ŚWIAT! UTOPIA JEST TAK BLISKO, ALE SWOŁOCZ NIGDY NIE PRZYJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I DLATEGO WSZYSCY WYSOKO POSTAWIENI LUDZIE SRAJĄ NAM NA ŁBY! BĘDZIE POWTÓRKA z XVIII WIEKU, WSPOMNICIE MOJE SŁOWA, ALE BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, jesteś medium i częstujesz forumowiczów przesłaniami z zaświatów?

 

Nie będę z Tobą dyskutować, bo sam... Avatar mówi wiele o Tobie. Dodam, że zamiast "Mea Culpa" (moja wina) masz "Mea Tulpa"(moja tulpa) w motcie. Nie uznaję przypadków i z pewnością jest to odwołanie do tulpy i zakładam, że praktyki nad jej "stworzeniem" stosujesz. Dla mnie to raczej ty wyglądasz na paranoiczkę. Któż przy zdrowych zmysłach zajmowałby się tulpą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko musielibyśmy jeszcze sie dowiedzieć co rozumiesz przez dobro...i kim jest oprawca...bo ja mam wrażenie że dobro, to ty..a oprawcami sa inni, o innym światopoglądzie...Jeszcze gdybyś miał stopkę mówiącą że ludzie są ok, ale nekają ich tyrani...ale ty masz stopkę mówiącą że ludzie są do dupy...nawet dzieci które dla wszystkich są uosobieniem niewinności itd...ale ciebie są z natury złe i trzeba spuszczać im wpierdol, żeby dzieciaka im wytłuc przez dupsko...myślę że stworzył być psychopatyczny świat, w którym wszystko co ludzkie nie miałoby miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko musielibyśmy jeszcze sie dowiedzieć co rozumiesz przez dobro...i kim jest oprawca...bo ja mam wrażenie że dobro, to ty..a oprawcami sa inni, o innym światopoglądzie...Jeszcze gdybyś miał stopkę mówiącą że ludzie są ok, ale nekają ich tyrani...ale ty masz stopkę mówiącą że ludzie są do dupy...nawet dzieci które dla wszystkich są uosobieniem niewinności itd...ale ciebie są z natury złe i trzeba spuszczać im wpierdol, żeby dzieciaka im wytłuc przez dupsko...myślę że stworzył być psychopatyczny świat, w którym wszystko co ludzkie nie miałoby miejsca...

 

 

Jakże zabawnie było się pośmiać z twych bzdur. Uniwersytet UCLA, rok 1963, dwóch uczonych pracuje nad badaniami na dotyczącymi wykrywania wczesnej fazy I snu, fal alfa. Pierwsza grupa badanych była układana w specjalnie wyciszonych salach sprzyjających odprężeniu. Mięli podłączone tylko elektrody do głowy, aby eksperymentatorzy mogli za lustrem weneckim obserwować obiekty badane i uzyskiwać ciągły zapis EEG w celach rozpoznania czuwania od fazy I. Badani mięli położone swoje dłonie na specjalnym urządzeniu, do którego były wbudowane obok siebie dwa przyciski. Przycisk po odpowiadał za słowo tak, zaś analogicznie ten po prawej - za słowo nie. Badani byli pytani spontanicznie przez megafon, czy czują, że znajdują się w fazie I. Każdy, kto dobrze odpowiedział, otrzymywał 50 centów za poprawną odpowiedź. Badania okazały się kompletną klapą, gdyż każdy wciskał na niemal każde pytanie odpowiedź "TAK" w nadziei, że zwiększa w ten sposób prawdopodobieństwo na pomnożenie nagrody i w ten sposób są w stanie oszukać eksperymentatorów. Dwa lata później jeden z eksperymentatorów wpadł na genialny pomysł. Pomyślał, że "potraktuje prądem" każdą osobę, która powiedziała kłamstwo. Zastąpił zwyczajnie system nagród - systemem kar, jednak za poprawną odpowiedź była już większa nagroda - 1 dolar. Znów zebrano grupę ochotników i rozpoczęto eksperyment. Z początku ludzie Ci się mylili i nie byli w stanie odróżnić tych subtelnych różnic między czuwaniem, a Fazą I. Jednak poprzez traktowanie ich energicznym impulsem elektrycznym, który był dość niemiły (wręcz bolesny) okazało się, że ludzie obiekty badane bardzo szybko nauczyły się rozróżniać te dwa stany. Dzięki temu pod koniec badań 90% procent badanych nie myliło się W OGÓLE. W ten o to sposób dowiedziono, że system kar jest ZNACZNIE skuteczniejszy, niż system NAGRÓD.

Zacytuję tylko Freuda: "Dzieci nie są złośliwe... Są złe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×