Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gender


Gość Adam Smith

Rekomendowane odpowiedzi

Gender, gender, gender...Powinno sie zacząć od ludzi. Są ludzie którzy uważają że nasze społeczeństwo jest złe, że nasza kultura jest zła u fundamentów.... Ci właśnie ludzie starają sie wykorzystać gender, do przeforsowania swoich poglądów i zainicjowania zmian. Uważają że cała nauka o gender daje im ku temu jakąś ideologiczną wiarygodną podstawę...Gender w takiej spotykanej formie jest kolejnym stadium feminizmu...szczególną jego formą....ale generalnie ideolodzy gender nie chcą mówić i dyskutować o kulturowym aspekcie płci. Oni chcą zmieniać kulturę...Kiedy mówią że "istnieje kulturowy, nie biologiczny aspekt płci" to w domyśle jest :nasza obecna kultura jest zła u fundamentów i trzeba to zmienić...Oni po prostu uważają, że kulturowy nacisk na robienie drwali z chłopców jest zły...Ideologicznie. Oni tego nie dowodzą...oni to po prostu uznają, ponieważ po prostu feministki zle sie czują ze swoją kobiecością...ta zmiana daje im szanse zmienić to "zło" które przypadło im w udziale. Uważają że kultura je krzywdzi, wmawiając im inność...kobiecość im bardziej będzie sie róznić od męskości tym bardziej będzie złą kobiecością dla feministek...

 

Uznajmy że na marsie jest 100 marsjan. 40 jest silnych, 40 mądrych, 20 jakichś tam...Wiadomo że zajęcie silnego będzie wymagało wykorzystanie siły, zajęcie mądrego mądrości itd...Oni mogą być na poziomie jaskiniowców, ale ich kultura tak sie rozwinie.Kultura nie będzie ich pytać czego bys chciał. Kultura traktuje gatunek, społeczeństwo jako całość. My mamy setki tysięcy lat ewolucji za sobą...Tak sie składa, że mężczyzni fizycznie różnią sie od kobiet..ta różnica zdeterminowała kwestię ról. Oczywiście kobietom przypadły te które dają,najmniej satysfakcji, nie wymagają kompetencji...i oczywiście kobiety są "pokrzywdzone"...Obecna kultura nie daje im możliwości rozwinięcia sie na maksa :)..bo mówi że lepszym drwalem będzie facet...no i oczywiście będzie, tylko ze to juz nas nie obchodzi...

 

To jest przejaw społecznej pełzającej schizofrenii...oddzielenia sie od naszej kultury, która jest zła i którą bedziemy zmieniać, pacyfikować, oswajać...To jest po prostu tworzenie nowego społeczeństwa, nowych ludzi...Tak jak kultura tworzyła i wpływała na całość pozytywnie...tak teraz nas to już nie obchodzi, bo teraz musimy tworzyć kulturę która pozwoli na rozwój egoistyczny...żadnych granic...wszystko podporządkowane ego i osobistemu "rozwojowi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mężczyzni bedą mogli byc dziwkami , jest!!!!!!! a kobiety bedą alfonsami?? yeah!!!!!!!! czemu tak nie bedzie:( tak nigdy niebedzie:((

i kobiety bedą budowały domy...

i zajmowały sie sponsoringiem chłopców...

 

KTOŚ MI ZABRANIA PRAWA DO WYPOWIEDZI, FEMINIZM KONTROLUJE FORUM!!!!!!!...

 

Już są mężczyźni którzy są dziwkami, koniec Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych zabawek to rzeczywiście cośtu nie gra...Kupowałem teraz chrześniaczce prezent i to jest jakieś dno...Same różowe Barbi, możesz jeszcze oczywiście kupić porsze różowe(dla barbi), domek różowy(dla barbi). Są do tego zestawy do makijażu "hot chick"...są torebki z pieskami(małe yorki)...To jest jakieś zupełne dno. Tyle feminizmu, PL sie rozwija, świadomość sie zmienia a zabawki dla dziewczynek są chyba coraz gorsze...Nie widziałem żeby były jakieś zabawki dla chłopaków typu :dresiarz w bmw, koksiarz...a dla dziewczynek same takie ogłupiające i skrajnie płytkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych zabawek to rzeczywiście cośtu nie gra...Kupowałem teraz chrześniaczce prezent i to jest jakieś dno...Same różowe Barbi, możesz jeszcze oczywiście kupić porsze różowe(dla barbi), domek różowy(dla barbi). Są do tego zestawy do makijażu "hot chick"...są torebki z pieskami(małe yorki)...To jest jakieś zupełne dno. Tyle feminizmu, PL sie rozwija, świadomość sie zmienia a zabawki dla dziewczynek są chyba coraz gorsze...Nie widziałem żeby były jakieś zabawki dla chłopaków typu :dresiarz w bmw, koksiarz...a dla dziewczynek same takie ogłupiające i skrajnie płytkie

 

To może Lego?

 

Zuzuj popiera feminizm, koniec Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram feminizm:)...no przynajmniej równouprawnienie. Problem mam jednak czasem z samymi feministkami, na pewno mam problem z ideologami wszelkiej maści...nie jest to dla mnie takie jasne, proste...jest takie powiedzenie "Głupiec chcący zrobić dobrze, narobi więcej szkód niż głupiec chcący zrobić zle"...A co do zabawek, to właśnie klocki i gry ratują sytuację...no ale to jest neutralne płciowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zabawek, to właśnie klocki i gry ratują sytuację...no ale to jest neutralne płciowo
Jak zobaczyłam, że dzieci znajomych /dziewczynki ofc/ jak tylko wyrosły z pieluch od razu dostały w prezencie małą kuchnie, to az mnie zatrzesło :evil: przeciez jest full zabawek edukacyjnych lub chocby neutralnych płciowo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek mówiący o Bogu nie grającym w kości miał na myśli coś zupełnie innego niż ty...i sie mylił. Mówił o fizyce kwantowej i w świetle dzisiejszych naukowych odkryć można powiedzieć że nie miał racji...także to bardzo słaby przykład

 

Skąd wiesz jaki to człowiek mówił i skąd wiesz w jakiej intencji i skąd wiesz, że mylę się jak on? Proszę o dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zabawek, to właśnie klocki i gry ratują sytuację...no ale to jest neutralne płciowo
Jak zobaczyłam, że dzieci znajomych /dziewczynki ofc/ jak tylko wyrosły z pieluch od razu dostały w prezencie małą kuchnie, to az mnie zatrzesło :evil: przeciez jest full zabawek edukacyjnych lub chocby neutralnych płciowo :roll:

 

W zestawie z łańcuchem? :twisted:

 

[videoyoutube=Gc6vwVjWOF8][/videoyoutube]

 

-- 26 Dec 2013, 19:19 --

 

Ja bym przede wszystkim wyprowadził religię ze szkół, religia w szkole to zły pomysł, a dwie godziny tygodniowo to jest jakieś kuriozum. Chociaż patrząc na te 24 lata wolnego Kościoła, to stwierdzam, że więcej on sam przyczynił się do swojej destrukcji/ucieczki wiernych, niż wszystkie te lata komunistycznych represji wymierzonych w Kościół i religia w szkole ma w tym swój udział.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zabawek, to właśnie klocki i gry ratują sytuację...no ale to jest neutralne płciowo
Jak zobaczyłam, że dzieci znajomych /dziewczynki ofc/ jak tylko wyrosły z pieluch od razu dostały w prezencie małą kuchnie, to az mnie zatrzesło :evil: przeciez jest full zabawek edukacyjnych lub chocby neutralnych płciowo :roll:

nie masz innych problemów niż to czym bawią się dzieciaki sąsiadów? :lol:

 

 

na zachodzie powoli od tego odchodzą a tu polaczki głupie jak zwykle zrzynają

z zachodu przygłupie ideologie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie z łańcuchem? :twisted:
taa, a łańcuch do nogi dodatkowo z kulą - wtedy tak łatwo nie uciekną sprzed zmywaka ;)

 

nie masz innych problemów niż to czym bawią się dzieciaki sąsiadów? :lol:
Akurat na to jak sie dzieci traktuje jestem uczulona. A propos tematu przypomniała mi się jeszcze jedna scenka - płacze mały chłopczyk, a na niego krzyczy zdaje sie babcia - Nie becz, nie bądź babą ! - miałam ochote babsztyla udusić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie z łańcuchem? :twisted:
taa, a łańcuch do nogi dodatkowo z kulą - wtedy tak łatwo nie uciekną sprzed zmywaka ;)

 

nie masz innych problemów niż to czym bawią się dzieciaki sąsiadów? :lol:
Akurat na to jak sie dzieci traktuje jestem uczulona. A propos tematu przypomniała mi się jeszcze jedna scenka - płacze mały chłopczyk, a na niego krzyczy zdaje sie babcia - Nie becz, nie bądź babą ! - miałam ochote babsztyla udusić :roll:

 

Babcia zawsze na mnie tak krzyczała, jak płakałem i jak nie przestawałem ,to dawała klapsy. Nie rozumiem co w tym złego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie z łańcuchem? :twisted:
taa, a łańcuch do nogi dodatkowo z kulą - wtedy tak łatwo nie uciekną sprzed zmywaka ;)

 

nie masz innych problemów niż to czym bawią się dzieciaki sąsiadów? :lol:
Akurat na to jak sie dzieci traktuje jestem uczulona. A propos tematu przypomniała mi się jeszcze jedna scenka - płacze mały chłopczyk, a na niego krzyczy zdaje sie babcia - Nie becz, nie bądź babą ! - miałam ochote babsztyla udusić :roll:

pierdoły no też mi dyskryminacja kobiet straszna :lol:

mnie interesuje bardziej dyskryminacja pacjentów zwłaszcza psychiatrycznych

bo na nich nikt datków nie dajie/nie zbiera a za sytuację gospodarczą brak kasy w nfz odpowiadają min feminazistki z sld pier..... o gender

 

oraz pisuary -mochery bo tych niecierpię tak samo jak lewaków

odwracają uwagę pierdołami a z nami się nikt nie liczy chipokryci :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek mówiący o Bogu nie grającym w kości miał na myśli coś zupełnie innego niż ty...i sie mylił. Mówił o fizyce kwantowej i w świetle dzisiejszych naukowych odkryć można powiedzieć że nie miał racji...także to bardzo słaby przykład

 

Skąd wiesz jaki to człowiek mówił i skąd wiesz w jakiej intencji i skąd wiesz, że mylę się jak on? Proszę o dowody.

 

"Bóg nie gra w kości" powiedział Einstein i mówił o odkryciach i hipotezach związanych z fizyką kwantową(dokładnie o czym nie wiem)...nie miał jednak na myśli Boga w sensie osoby grającej, nie grającej w kości...tylko wszechświat i jego reguły...fizykę i jej prawa. Mylił się, ponieważ fizyka kwantowa działa według praw, których on istnienie odrzucał...ty chyba miałeś do czynienia z samym cytatem/stwierdzeniem bez świadomości jego kontekstu. Nie jest to tekst teologiczny/kościelny wyjaśniający naturę Boga...

 

A odnośnie bicia...to nikita kiedyś był zmuszany do jedzenia przez babcie do tego stopnia że sie raz porzygał...dostał za to wpierdol i uważa że to wszystko było jak najbardziej ok...i że dzieci trzeba bić bo sa złe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet

 

A propos tematu przypomniała mi się jeszcze jedna scenka - płacze mały chłopczyk, a na niego krzyczy zdaje sie babcia - Nie becz, nie bądź babą ! - miałam ochote babsztyla udusić

 

no to była forma dyskryminacji i kobiet i facetów ;)

kobiet - że są gorsze i faceci nie powinni zniżać się do ich poziomu.

mężczyzn - że nie mają prawa do uczuć i zachowań, które mają w swojej naturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×