Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak się ma taką twarz i 166cm to nie wiele można zdziałać. O czym nieraz się przekonałem i tak zawsze się jest nie w typie itp.

 

Można wiele zdziałać, tylko trzeba chcieć i wziąć się w garść, inaczej nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma wielkiego znaczenia. 160 nawet kobiecie styka. Natomiast-wedlug badan- idealny w meskiej percepcji wzrost kobiety, to 168 cm :mrgreen: takze musze przyznac tu naszemu malemu pasozytowi racje. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Ale Ty uparty teraz do wzrostu się doczepiłeś...kurde nooo...nabijasz się z nas?Ponieważ masz już tyle odpowiedzi i nic Tobie nie pasuje...wszystko negujesz...

 

Albo zaczyna szukać problemów na siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Ale Ty uparty teraz do wzrostu się doczepiłeś...kurde nooo...nabijasz się z nas?Ponieważ masz już tyle odpowiedzi i nic Tobie nie pasuje...wszystko negujesz...

 

Albo zaczyna szukać problemów na siłę...

 

albo to niechęć zmierzenia się z realnym problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem brzydki i niski wzrost mi tak nie przeszkadza. Sądzę, że gdybym miał atrakcyjną twarz, to z tym samym wzrostem mógłbym poderwać dziewczynę dużo wyższą od siebie. Wiem, że mam brzydką buzie. Nie rozumiem więc poco bajerujecie, że jestem przeciętny?

Po czym i tak będę nie w typie już na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem brzydki i niski wzrost mi tak nie przeszkadza. Sądzę, że gdybym miał atrakcyjną twarz, to z tym samym wzrostem mógłbym poderwać dziewczynę dużo wyższą od siebie. Wiem, że mam brzydką buzie. Nie rozumiem więc poco bajerujecie, że jestem przeciętny?

Po czym i tak będę nie w typie już na starcie.

 

A ja uważam, że większym problemem u ciebie jest nie wygląd, tylko twoja niska samoocena i nastawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Wiem, co mam w życiu.

 

Ciepla okreznice? :twisted:

haha 10 pkt

 

a ja znałam gościa ktory mial 160 cm wzrostu ale mial taką osobowość że wszystkie dziołhy poleciałyby za nim w ogień :) a na pewno miał kompelsy. poza tym istnieją bardzo niskie dziewczęta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym problem jest u mnie wygląd inaczej nie byłbym wiecznie nie w typie na starcie. Nie było by tak, że na rozmowie kwalifikacyjnej mój wygląd byłby problemem choć to nielegalne. Gdyby nie takie sytuacje i niemoc ich przezwyciężenia moja samoocena była by wysoka. Zresztą miałem taki okres, że sądziłem, że stałem się przystojny. Opaliłem się i zmieniłem fryzurę, och czułem się fajnie, ale cóż do paru pierwszych koszy,kiedy okazało się, że jestem tak samo nie w typie jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ju --fota :D

 

a tak powaznie to ci powiem , ze ja zawsze mialam dziwny gust do facetow , nie bylo to ani modele , ani osilki , gosc musial miec to cos!! i wielu mi sie podobalo , co mieli wielkie nosy , zapadniete policzki , albo seksownie wystajace zeby :D ale kazdy mial - to cos :D

wiec brzydota nie moze byc do konca brzydota , kazdy ma w sobie cos co wreszcie przyciagnie kogos , a tradzik to choroba a nie wada wrodzona , ja tez mam alergie na jedzenie , pomidory,czeresnie i wszystko co zawiera wysoki poziom histaminy ;) wiec unikam tego ;)

 

ps. kieeedys mialam chlopaka ktory mial 164 wz :D a ja mam 10 cm wiecej ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój realny problem to mój wygląd. To wytłumaczcie mi dlaczego jestem prawie zawsze nie w typie ? Dlaczego w internecie kobiety mi nie odp zazwyczaj, gdy widza moje zdjęcie? Proszę wytłumaczcie? Oco chodziło na rozmowie kwalifikacyjnej? Skoro, to nie wygląd, to gdzie jest przyczyna, że już na starcie tak się dzieje? O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×