Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Oh, ale się przejąłem. Po pierwsze zaznaczyłem nie interesują mnie rady w stylu zmień fryzurkę przerabiałem, to miliony razy. Jedynie dotyczące jak oswoić tego swojego lisa. Po drugie każda pisze nie chce mieć faceta, który przejmuje się wyglądem, tylko najpierw kobiety musiałybyście o tym wiedzieć, a nie na starcie dawać mi kosza nie jesteś w moim typie, nie podobasz mi się. To całkowicie temu przeczy, że jestem przeciętny. Jeżeli mam do wyboru piękna słówka, o tym, że jestem przeciętny i brać pod uwagę doświadczenie czyli takie, akcje jak wyżej oraz jeszcze gorsze, to jednak wolę, to doświadczenie. Chodzi mi oto, jak mogę się cieszyć sobą, życiem, mimo, tego, że jestem nieatrakcyjny, mimo tych sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, ty wymagasz od kobiet BEZWZGLEDNEJ akceptacjii. bede taki jaki jestem a wy mimo to macie mi dać szanse...: / masz emocjonalne zatwardzenie

 

p.s. mam okulary troche jak ten drugi nerd xD

 

-- Śr wrz 18, 2013 1:36 pm --

 

i ktoś juz wspomnial wyzej ze dla Ciebie to trening osobowosci. jakis coach, budowanie podstaw samooceny ( nie chodzi o wyglad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

Chodzi mi oto, jak mogę się cieszyć sobą, życiem, mimo, tego, że jestem nieatrakcyjny, mimo tych sytuacji ?

Odpowiem szczerze i brutalnie. Ch.ja możesz. Mission impossible. Będzie Cię to męczyć dopóki nie znajdziesz dziewczyny, a mówisz, że jest to niemożliwe, więc będzie Cię to męczyć do końca życia i nigdy tego nie zaakceptujesz. Tak to widzę. Sobie też tak to przedstawiłem. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dałbym bardzo, dużo, gdybym miał, za to, by być przystojnym. Bowiem, że, gdybym nie był brzydki, to z tym potencjałem, co mam osiągnąłbym, to co bym chciał i byłbym spełniony szczęśliwy.

 

-- 18 wrz 2013, 13:51 --

 

Może z ,, czasu apokalipsy" Jak się nie mylę, to chyba Wagner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja uwielbiam zapach napalmu o poranku

owsik, poczuj to

 

potencjal to wiesz gdzie ...z owsikami. liczy sie rzeczywistosc, naginaj ją i bądź brzydki ale zajebisty ( choć jak juz wykazaliśmy jeste raczej normalny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nic nie daje. Bo i tak uroda okazuje się murem nie do przeskoczenia i to mnie boli. O dałbym naprawdę bardzo dużo żeby być atrakcyjnym fizycznie, bo wiem, że to jest ważniejsze od inteligencji, czy nawet charakteru.

 

Ty nie jesteś brzydki, tylko monotematyczny, ot, cały problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×