Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, hmm... mnie osobiście chodzenie do burdeli obrzydza, masturbować się nie umiem >, jajników pozbywać bym się nie chciała, bo a nóż kiedyś zechcę być mamą, nie wiem co to cyprotern, dlatego ja wybrałabym lek na libido. Ale sęk w tym, że nie znam leku na samotność. Ten ból ciężko stłumić i wiem coś na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychotropka.lekiem na samotność jest namiastka szczęścia czyli pasja.jak ją znajdziesz i pokochasz będziesz mieć już wyjebane na ludzi.tak wyjebane że kiedyś im sie to udzieli.dajmy na to.idziesz wkurwiony na strzelnice tylko po to żeby skanalizować wkurw na swoje choroby ktorych nieda sie przeskoczyć i na chroniczny ból który nie daje spać strzelając z broni dużej mocy do twardej puszki a tam cie przytulają na powitanie i plan skanalizowania wkurwu w łeb bierze.owsikowi i filipowi było by to ostatnie przytulenie w życiu.sęk w tym że nie lubią broni strzeleckiej i nie mają żadnych pasji.za krótko byli samotni i za mało samotni.nie byli tak samotni żeby im do szczęścia wystarczył karabin w rękach lub kotek na kolanach.oni domagają się kobiety.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Owsikowi nie zależy tak bardzo na sferze seksualnej, tylko na poczuciu bycia kochanym, akceptowanym, przytulanym... On jest po prostu samotny...

Ja też chcę być kochany, akceptowany, przytulany. Też czuję się samotny. No i co z tego? Nie zawsze się ma to co się chce. Można tylko wyć do księżyca

 

Załóżmy klub wyjców do księżyca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk nie tylko ty masz pasje i zainteresowania. Ja też je mam i podejrzewam, że wielu tu piszących forumowiczów także je ma. Tylko, że mi pasje nie są wstanie zastąpić dziewczyny. Seks jest bardzo przyjemny i uważam, że lepszy nawet za pieniądze niż całkowity jego brak. Tym bardziej, że nie raz można się miło zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christina, ja polecam sertralinę, dawka od 100mg elegancko sterylizuje. Z tym że Owsikowi nie zależy tak bardzo na sferze seksualnej, tylko na poczuciu bycia kochanym, akceptowanym, przytulanym... On jest po prostu samotny...

Raczej żeby mu jakaś powiedziała, że nie jest brzydki, a on i tak zaprzeczy i Cześć pieśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że najbardziej podobają mi się wysokie szczupłe kobiety, to nie znaczy, że na inne nie zwracam uwagi, ale jednak wysokie szczupłe to mój zdecydowany typ.
pomarzyć zawsze można... :105: Wysoka tzn. jaka? Wyższa od Ciebie? Łapię się na wysoką? Eee... chyba nie... 164 to cheba mao... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że najbardziej podobają mi się wysokie szczupłe kobiety, to nie znaczy, że na inne nie zwracam uwagi, ale jednak wysokie szczupłe to mój zdecydowany typ.
pomarzyć zawsze można... :105: Wysoka tzn. jaka? Wyższa od Ciebie? Łapię się na wysoką? Eee... chyba nie... 164 to cheba mao... :bezradny:

 

Wysoka kobieta dla mnie ma ponad 175cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89 przykro mi, ale może lubisz wysokie obcasy?

no właśnie nie lubię, bo mi niewygodnie... :( Lubię ubrać szpile do sypialni, jestem wtedy ciut wyższa od partnera, a wiesz... lubię czasem podominować. :twisted:

Sigrun, ech... co zrobię... wszystkim się podobać nie da... carita-no-puedo-llorar-mas.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż lubię wysokie kobiety i właśnie nie chodzi tu o dominacje, albo inaczej chodzi, ale bardziej z mojej strony. To znaczy jeżeli ja niski facet potrafię zdobyć wysoką kobietę to znaczy, że jestem fajny, Wiem wiem totalny egocentryzm, ale cóż poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×