Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Christina, ja polecam sertralinę, dawka od 100mg elegancko sterylizuje. Z tym że Owsikowi nie zależy tak bardzo na sferze seksualnej, tylko na poczuciu bycia kochanym, akceptowanym, przytulanym... On jest po prostu samotny...

czy owsik jest miłosnikiem brazylijskiego jiu jitsu i zapasów?bo w tych sztukach walki nie można inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że brzydkim kobietom jest dużo łatwiej niż brzydkim mężczyzną. To znaczy łatwiej im się umówić na randkę mieć kogoś.

Wydaje mi się że jest na odwroót. Kobietom chyba jest ciężej. Ale w środku wszyscy cierpimy tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że brzydkim kobietom jest dużo łatwiej niż brzydkim mężczyzną. To znaczy łatwiej im się umówić na randkę mieć kogoś.

To pewnie bardzo subiektywne wrażenie. Jakby na to nie patrzeć to my mężczyźni bardziej jesteśmy wzrokowcami niż nam się wydaje. A niektóre kobiety są koszmarne - dla mnie najgorzej wyglądają te niezadbane, źle ubrane, flejowate. Zresztą sam przyznajesz, że nie podobają ci się wszystkie babeczki i masz swoje wymagania.

No kobiety mają ten plus, że fryzura i makijaż robi swoje, ale są i takie obiektywnie brzydkie, nawet w makijażu

 

Mam jednak wrażenie, że tak naprawdę to kobiety bardziej patrzą na wygląd. Ostatecznie to one mają lepiej rozwinięty zmysł estetyczny. Robili taki eksperyment i okazało się, że to kobiety używały dużo więcej słów odnoszących się do atrakcyjności fizycznej niż faceci w opisie swoich partnerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że brzydkim kobietom jest dużo łatwiej niż brzydkim mężczyzną. To znaczy łatwiej im się umówić na randkę mieć kogoś.
To zmień płeć - będzie Ci łatwiej. ;)

Doprawdy, a czym kobieta ma wyrwać faceta na randkę jak nie wyglądem? pozycją społeczną? inteligencją? zaradnością życiową? przecież oboje wiemy, że idealna kobieta dla przeciętnego faceta, to właśnie ładna i niezbyt mądra, odwrócenie tych cech( zwłaszcza obu), może tylko zniechęcać.:]

 

Cóż lubię wysokie kobiety i właśnie nie chodzi tu o dominacje, albo inaczej chodzi, ale bardziej z mojej strony. To znaczy jeżeli ja niski facet potrafię zdobyć wysoką kobietę to znaczy, że jestem fajny, Wiem wiem totalny egocentryzm, ale cóż poradzić.
Ciężko za Tobą nadążyć owsik, to Ty w końcu chcesz wyrywać dziewczyny na własną fajność, czy na wygląd? Bo jak to pierwsze, to raczej powinieneś cieszyć się z własnej brzydoty, bo ona automatycznie odsieje laski lecące na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×