Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Tamto zniknęło:) nie ma krwiakow wszystko jest dobrze 10 tygodni i jeden dzień serduszko bije wszystko jest dobrze:))) tak się cieszę!!I tam co mnie bolalo nic nie ma powiedziała że to wiązadła pewnie się naciągnęły i stąd taki bol...dziękuje wszystkim którzy mnie pocieszali :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam u kardiologa dzis z tym sercem bo znowu cala noc nie spalam tak bilo.

Przepisał mi lexotan, betaloc zok 50, revitanerw i magnez z potasem. W piatek mam przyjść do kontroli. Mialam robione ekg wszystko ok tylko tętno wysokie.

Troche boje się tych lekarstw, oczywiście skutki uboczne jakies podwójne widzenie, ale chyba wezmę, jak myślicie? Mam brać do piątku żeby się jakos uspokoić.

Jestem padnieta druga noc nie spalam .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laveno, dobrze jeden lek Coe uspokoi ten lexotan ale bierz go moim zdaniem doraźnie w razie ataków leku a ten betablok bierz normalnie. Unormuje bicie serca:* to stres i nerwy

Potas też powinien pomoc. Ja długo bralam proprananol bo tez serce mi wariowalo dopiero po lekach na nerwicę się uspokoiło ale betabloker też ładnie działał.

 

Mnie znów bierze przeziębienie głową zaczęła mnie bolec jeszcze przypalilam makaron :/ pierwszy raz w życiu. Wszędzie smierdzi spalenizna a mnie bierze na wymioty brrrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laveno, dobrze jeden lek Coe uspokoi ten lexotan ale bierz go moim zdaniem doraźnie w razie ataków leku a ten betablok bierz normalnie. Unormuje bicie serca:* to stres i nerwy

Potas też powinien pomoc. Ja długo bralam proprananol bo tez serce mi wariowalo dopiero po lekach na nerwicę się uspokoiło ale betabloker też ładnie działał.

 

Mnie znów bierze przeziębienie głową zaczęła mnie bolec jeszcze przypalilam makaron :/ pierwszy raz w życiu. Wszędzie smierdzi spalenizna a mnie bierze na wymioty brrrrr

 

lekarz kazał mi brać lexonan na noc tylko raz dziennie do piątku żeby spać normalnie to chyba dzis wezme na noc ... ?? nie powinno zaszkodzić??

nie potrzebnie czytam ulotki :D

 

straszna jest ta pogoda wczoraj gorąco dzis juz zimno :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo ja też biorę propranolol ale na napady panicznego lęku(w sumie wtedy też szybko bije mi serce).Byłam po te wyniki ale pielęgniarka powiedziała,że nie może mi ich wydać(!) bo muszę najpierw pójść do lekarza.Wyprosiłam ją żeby mi chociaż powiedziała czy jest wszystko w porządku,powiedziała,że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

mam do Was pytanie. ostatnio znowu dokucza mi kłucie pod lewym żebrem. a ostatnimi czasy nie czytałam objawów, nie wymyślałam nic. i tak sie zastanawiam czy to jest rzeczywiści od nerwicy. Mam te kłucie od około roku z większym i mniejszym nasileniem. myślicie, że jakby to było coś poważnego to by już sie pogorszyło?

 

pozdrawiam Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×