Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Mili89, na ulotce jest jak byk napisane, żeby nie stosować w pierwszym trymestrze ciąży. Osobiście raczej bym go nie wzięła, bo skoro jest taka adnotacja, to coś w tym musi być. Moze skonsultuj się jeszcze z innym stomatologiem, w celu weryfikacji, bo kurcze dzidziuś najważniejszy. Chyba, że ta infekcja jest groźniejsza, to wtedy bym brała. Ciężka decyzja w sumie, Kochana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, wiesz co nawet nie wiem jakie mam, doktor stwierdziła, że moze to byc jakas pomyłka w laboratorium, albo po prostu są takie odchylenia, muszę powtórzyć tsh i f4 , zobaczymy co wyjdzie :), bardzoej martwie się tym pieprzykiem

moze małe dawki nie zaszkodzą, ja naprawdę nie mam wiedzy, także nie chce dawać jakis rad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonsultuj to jeszcze raz ze stomatologiem i ginekologiem. Moja żona w ciąży też leczyła ząb i dostała nawet znieczulenie ale wszystko konsultowaliśmy między stomatologiem a ginekologiem do takiego stopnia, że stomatolog wystawił takie potwierdzenie do podpisu przez ginekologa że wyraża zgodę na znieczulenie i leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie. widze ,że trochę się u Was dzieje, ale widze tez ,że dobrych rzeczy:)

Mnie po ostatnich wydarzeniach dopadł chyba kryzys. Głowa mnie boli ale albo cała albo tylko z tyłu w kierunku ucha, ciśnienie mam 120/75 więc ksiązkowe. TK robiłam w listopadzie, więc już sama nie wiem o co chodzi?? :zonk::zonk::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili tego metronizadolu bym nie brała wciazy w ciazy jest dozwolony duomox, i augumentin te drugi to brałam zaraz po porodzie jeszcze w szpitalu na bakterie bo miałamw ranie po cc, te sa bezpieczne to wiem na pewno, nie masz mozliwosci dostania takich atybiotyków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyab jest z grupy penicilin a ja doczytałąm ze ty masz uczulenie hmmm.. no to nie wiem moze powinnas wziac, w sumie sta zapalnyw zebie jest tez niebezpieczny wciazy lepiej to rozgonic.

 

Ja dalej nie moge sie skontaktowac zpsychiatra za tydzie w srode mam wizyte kontrolna,zobaczymy co mi zrobi z tymi dawkami leku....mysle ze setaloft trzeba zwiekszyc. co do potów nocnych dzis spałam u rodziców bo byłam z córcia i nic a nic sie nie spociłam w nocy i rece tez mi nie dretwiały... dziwne swoja drogą....ale wczoraj łyknęłam magnez pierwszy raz spora dawke... moze to brak magnezu... czytałam ze wlasnie w sytuacjach stresowych i erwicy bardzo spada......ile bierzecie dawke dzienna?? bo wiem ze pisąłyscie tu z ebierzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malenstwo31, a od kiedy Cie boli ta glowa? teraz znowu, czy juz od tamtego czasu?

Bo mnie wlasnie tez od paru dni boli, ale z tego co dzis wyczytałam wynika, że moze to byc przez zmiany cisneinia atmosferycznego.

Idzie niż, a to moze powodowac bole glowy i zawroty. Moze to od tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na penicyliny mam uczulenie... czytalam, ze nie mozna brac go w 1 trymestrze, on niby mowil, ze nieraz brala go kobieta w ciazy i sama nie wiem... myslicie, ze plukanie tylko plynem antybakteryjnym pomoze ? nie chce zaszkodzic dziecku... moze jutro pojde do rodzinnego i zapytam...

a tutaj nie chodzi sie do ginekologa przez cala ciaze...

ma sie tylko spotkania z polozna, o ktorych jest sie informowanym listownie- ja mam pierwsze 26 maja... bede miala badania krwi itp a dopiero za miesiac bede miala usg, bo tu robia pierwsze pomiedzy 10-14 tygodniem...

 

zapytam jutro lekarza, bo z tym uczuleniem na penicyline ja jestem ciezki przypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze... ja mam caly dzien ochote na sok z aloesem... maz mi kupi... wypilam wlasnie kubek i chcialam poczytac co w nim takiego jest, ze mam taka chetke... no i okazuje sie, ze ma wszystkie prawie witaminy zelazo, potas magnez sod itp ale.... jest przeciwskazany w ciazy :shock::shock:

powoduje skurcze macicy i moze doprowadzic do poronienia... swietnie... a mam caly zapas tego soku :( nic innego mi tak teraz nie smakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, to nie jest to! Wszystko jest w Twojej głowie. Jak sobie będziesz tak dotykać wezly, to one się powieksza, bo to wrażliwy narzad. Staraj się nie sprawdzać ich tak co chwile :). Możesz sobie zrobić zwykła morfe, jeśli Ci to pomoże, ale wydaje mi sie, że to tylko doraźne działanie. Trzeba spróbować walczyć z przyczyną tego. Wyjdz gdzies, zrelaksuj się, spotkaj się z kimś. Zrób coś cos co oderwie Cię od tych myśli :).

 

Ja obudziłam się z jakimś takim strachem i stresem, masakra. Nawet nie wiem dokładnie, czego się boję. Nie lubię tego stanu, ech..

 

Miłego dnia Wam życzę ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, wyniki nie kłamią. Gdyby było coś nie tak, to wszystko by tam wyszlo, wiem coś o tym. Krew wszystko Ci powie. Jeśli byłaby jakas infekcja, czyli chloniak, to na pewno by to wyszło w badaniach, nasz organizm nie pozostaje obojętny i wykaże to na długi czas przed pojawieniem się objawów. Skoro wszystko jest w normie, to znaczy, że wszystko jest dobrze. Warto robić sobie morfologie co pół roku, żeby czegos nie przeoczyć, właśnie dlatego, że dużo pokazuje. Jeśli tam jest okej, to musisz uwierzyc, że jesteś zdrowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, znam się na tym ;). Przecież swędzenie takie zwykle, to każdy ma, spokojnie. Ja to czasami nie mogę przestać się drapac, ale nigdy bym nie pomyslala, że to to. Żeby to było to, musiałoby być wyraźne i mocne, a nie takie cos, że Cię gdzieś tam zaswedzi. Poza tym wezly czasami są powiekszone tak po prostu, bo walczą z jakąś mała infekcja, nie warto wpadać w paranoję :). Główka do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale powiem Wam, ze ja sie tym swedzeniem jakos nie przejmuje.

Chociaz zdarzalo mi sie, drapac do krwii ciagle. Czasem w nocy nie moglam juz wytrzymac az.

Ale jakos tak... mam tak juz od kilku lat, czasem przychodzi, czasem odchodzi - nawet nie wiedzialam, ze to moze byc powiazane z chloniakiem.

Ale mysle, ze wtedy to bylabym juz w duzo gorsyzm stanie ;)

 

Mnie dzisiaj dalej boli glowa w okolicach zatok czolowych :( Bol nie jest wielki, ale taki ucisk jakby nieprzyjemny.

Myslalam, ze jak przyjda te deszcze w nocy, to wszystko sie unormuje. A tu niestety.

A dzisiaj juz koniecznie musze jechac do pracy... ehhhh Mam nadzieje,z e podroz przebiegnie lepiej niz wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×