Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Pawelt, to Ty w końcu zaraziłeś się rota czy te bóle to nerwicowe?

 

Mnie boli cycek i sobie wkręcam raka piersi .. mam 2 torbiele, doszło już do tego że robię usg co 3 miesiące :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurelitka, kochana nic by Ci sie nie chowalo- gdybys miala powiekszone wezly to czulabys je caly czas i widziala! nie musialabys wpychac tam rak ;)

 

a co do spocenia sie- jak sie wystraszylas to nic dziwnego- ja zawsze tak mam jak sie wystrasze serce lomocze, rece sie trzesa i cala mokra jestem...

 

Bezsilna kiedy masz wyniki tych wycinkow ?

 

kochane zrobcie sobie ta maseczke o ktorej pisalam, moze chociaz na chwile sie odprezycie- mi naprawde to dalo 15 minut relaksu :)) tak dawno nic nie zrobilam dla swojej twarzy... zaniedbuje sie strasznie :(

 

-- 30 mar 2015, 01:56 --

 

PawelT kup sobie stoperan pij odgazowana cole i wracaj do zdrowka!! pij duzo zeby uzupelniac elektrolity:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, czytalam wlasnie o tej cynamonowej przed zrobieniem tej i stwierdzilam, ze zbyt duzo osob skarzy sie na to zaczerwienienie i wrecz palenie twarzy...a ze moja i tak nienajlepiej wyglada to poszukalam czegos mniej drazniacego...

maseczka z cynamonem jest dobra na tradzik, jednak trzeba podobno dac tylko szczypte cynamonu a nie lyzeczke i troche jogurtuy naturalnego...

 

jednak po tym jak wyprobowalam ta z kakao i miodem juz nie bede ryzykowac ;) na efekty pewnie trzeba poczekac i powtorzyc pare razy zabieg, ale sama maseczka naprawde poprawila mi humor dlatego Wam polecilam :)

musialam sie powstrzymywac zeby tego nie zjesc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, już dziś miałam normalną noc, tamto było jednorazowe z nerwów, chociaż jeden objaw mniej, chciałabym już być po tej wizycie u dermatologa, ale to dopiero 30 kwietnia, póki co w środę idę na kontrolę, też bardzo się boję, a 16 kwietnia psycholog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili Dziękuje Kochana za miłe słowa, staram się być silna i całkiem nieźle to wychodzi, codziennie się z mamą śmiejemy i spędzamy cudownie czas razem, tak jak kiedyś, jakby tej paskudnej choroby nie było. Poza tym mama jest niepoprawną optymistką i to też mi się w jakimś stopniu udziela :)

Aurelitko Wystraszyłaś się dlatego serce łomotało, to naturalne !:)

 

Maseczkę na pewno wypróbuję, mam małego fisia na punkcie urody :oops:

 

Spędziłam cudowny weekend ze znajomymi i chłopakiem i w sumie nawet nie miałam czasu na myślenie o chorobach, dzisiaj biorę się za porządki świąteczne, trzeba ogarnąć zakupy i przygotować menu...zajmę swój umysł czymś pożytecznym. A w środę onkologia i mamusia wraca na Święta, także wszystko na mojej głowie, a kucharka ze mnie marna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo zapisałam się do chirurga onkologa żeby go jeszcze zobaczył też.. Czy bolał Cie zabieg, ile czekałaś na wynik hist? Napisz mi więcej szczegółów.

 

-- 30 mar 2015, 10:32 --

 

martini123 ciężko jest te myśli usunąć z głowy, zwłaszcza że znowu się naczytałam że kobieta miała normalnego pieprzyka ale coś jej nie dawało spokoju pomimo konsultacji u 3 dermatologów, że nic grożnego, postanowiła go usunąć i okazało sie najgorsze..Mam znowu natręctwo myśli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, też o tym czytałam, jak mnie nękały myśli o czerniaku. Powiem Wam więcej, z moją mamą leżały dwie Panie gdzie wynik histo wyszedł dobry a później się okazało że rak pech chciał że podczas pobierania próbki trafiło na zdrową komórkę ( tutaj akurat chodziło nie o czerniaka, a raka piersi i macicy). I nie piszę tego żeby kogoś straszyć tylko uzmysłowić, że nigdy nie ma pewności, ile jest takich przypadków, gdzie znamię jest serio paskudne, lekarze zalecają usunięcie a wynik histo okazuje się Ok. Nie ma reguły :) Jestem zdania, że jeśli z pieprzykiem dzieje się coś złego na pewno ZAUWAŻYLIBYŚMY TO ! I tego się trzymajmy :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś miałam okropna noc. Spałam może że 3 godziny i do tego 2 razy się mocno spocilam. Oczywiście od razu rano pobieglam zrobić badania. No bo z czym się kojarzą nocne poty. ... Z jednym . Ale od paru dni biorę taki lek Trittico i nie wiem czy to nie skutki uboczne bo w ogóle czuje się okropnie . W środku się cała trzese i mam takie uuczucie kręcenia w głowie . Dziwne dość. Czy to może być po leku?? Boję sie jutra i wynikow. Ostatnio morfo robilam 15 mcy temu. Poradzcie cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmm ja biorę też Tricitto

dopiero 4 dni

z dnia na dzien odstawiłam Bioxetin

moje nowe objawy to: poranne zamulenie, bóle głowy, zawroty, jakieś spowolnienie funkcjonowania jelit, bóle jelit i żoładka, nocne poty (szczegolnie nad ranem), zatkany nos jakimiś dziwnymi smarkami nie wiadomo skąd

przeczytałam skutki uboczne, są okropne :( - np. leukopenia, zapalenie żołądka, jelit, i w ogóle rózne straszne rzeczy

boję sie tego leku

co prawda śpię po nim mocno i prawie całą noc i czuję mniej porannego lęku to i tak mam obawy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Poczytalam co nasmarowaliscie i oczywiscie popadlam w lekka panike :? Mam tu na mysli historie o kobiecie, u ktorej 3 dermatologow nie rozpoznalo czerniaka i o tym, ze czasem nawet badanie histopatologiczne moze sprawic psikusa :cry::cry: Kurka wodna mam nadzieje, ze takie historie to naprawde rzadkosc :cry::cry::cry:

 

Aurelitka spocilas sie pewnie z nerwow. Gdyby to bylo jakies raczysko to pocilabys sie tak, ze kilka razy w nocy musialbys zmieniac pizame, bo mozna by ja bylo wyciskac. I prosze, uwierz w koncu lekarzowi, ze wszystko jest ok z tymi wezlami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krwiozercza_Mysz, Kochana pieprza miałam około 7 -8 mm miał kilka kolorów. Ale ten fakt dostrzeglam robiąc mu zdjęcia lustrzanka ;)nic mnie nie bolało wycięcie go. Zastrzyk ze znieczuleniem 15 min i po sprawie. Do 10 dni miałam wynik. Może był szybciej ale ja po 10 dniach wyciągalam szwy wiec nie musiałam specjalnie jechać do Krakowa. Gdyby nie fakt ze po wyciągnięciu szwów czy nawet zaraz po wycięciu poszłam na aerobic to bym śladu nie miała ale trochę szycie mi się rozeszło. Jak chcesz coś jeszcze widzieć to pisz i pytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nefretis ja mam podobne skutki ubocze oprócz dolegliwości żołądkowo-jelitowych , wystraszyłam się tylko tych nocnych potów. Ja miałam ten lek przepisany już dawno ale wzięłam może ze trzy czy cztery razy i odstawiłam. Teraz biorę bo widzę że samo sobie już nie pomogę i też tak biorę z parę dni dopiero. Wcześniej nie miałam takich objawów. Chyba że jutro jak odbiorę morfo to się wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili89, hej... już jest lepiej. Ale to nie dla mnie - neurotyka, hipochondryka... A poza tym chyba nie jest to czego oczekiwałam. Ale u osób, które mają wąskie usta to może wyglądać okej. Bo widziałam i jest duża różnica na plus. Ja mam trochę niestandardowe usta i jednak lepiej chyba żebym nie ruszała.

 

bezsilna_22, fajny awatar, utożsamiasz się z kimś z niego? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Kochani! ja dzisiaj caly dzien sie zamartwiam...

Coreczka miala jakies zapalenie gardla (bez bialego nalotu) tracila glos, katar, kaszel i dostala Erytromycyne od lekarza...dzis wlasnie skonczyla ja brac, ale od 3 dni nie chce wogole jesc- nawet czekolady :( je tylko plynne rzeczy typu jakis jogurt albo monte... nawet zupki nie chce zjesc... poza tym bawi sie szaleje normalnie tylko mowi, ze przyczepia jej sie jedzenie do gardla i ze boli ... nie wiem co moge na to poradzic i od czego to skoro antybiotyk brala tydzien to chyba powinien pomoc ? migdaly ma lekko powiekszone, ale ten srodkowy jakis dlugi jest siega jej do wysokosci jezyka- nie wiem jak to wyglada u innych 4-latek.. macie moze jakies pomysly ? martwie sie, ze wogole nie je :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×