Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, o wow! 5 godzin to dlugo!!! ja wlasnie zawsze sie boje, ze nie dam rady nigdzie tak dlugo wytrzymac, bo mnie to za bardzo wymeczy wszystko i ze juz po godzine, dwoch bede wycienczona...

W pracy tez zreszta za dlugo nie wytrzymuje :)

 

A mnie moze faktycznie cos lapie, bo i gardlo mnie boli. Chociaz wlasnie nigdy nie mialam takiego dziwnego kołowania przy infekcjach :-/ I najgorsze, ze tak sie na tym zafiksowalam, ze teraz sie boje, ze nie da mi to spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ze mną jest gorzej. Codziennie płacze. nie wiem jak mam robić. Gdzie. Się ubezpieczyć. Jak zmienić bieg losu. Wszyscy mają mnie dosyć nikt mi nie wierzy. Tylko tym j.. Lekarza którzy nie mówią ze jestem chora ze względu na wiek. Bzdura!!!! sm tez komuś wyszło i tez gadaliśmy inaczej.. Żałuję swojego życia. Czy mózg może być.taki pokryty..

 

-- 30 mar 2014, 10:17 --

 

Czuje wszędzie mrowienie nawet na języku.. Czy ktoś tak miał? wy macie. Podobne choroby a ja..to nie możliwe żeby tak przebiegała nerwica..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, przejdzie Ci wszystko - ja Ci to mowie. Juz raz Ci przeszlo i ile malas lat spokoju! :)

 

-- 30 mar 2014, 10:43 --

 

hania33, a tak jakos kiepsko ostatnio, od jakichs 3 dni jakies mam kołowanie wlasnie i już sie boje, ze cos naprawde jest nie tak. W sumie szefa nie ma, do pracy nie musze chodzic, wiec od srody siedze w domu (jedynie w sklepie 2 razy bylam) :-/

A Ty jak Hania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy pocieszylas mnie ze tobie usta mrowieja...bo mi policzek i usta...i juz mam jazdy....

 

aneczkaaa ja tez codzinnie plakalam ze to niemozliwe aby nerwica az tak mnie zniewolila((:nie moglam w to uwierzyc.....

aniu czemu nie chcesz pojsc po jakies leki??wiesz ze twoje dziecko wyczuwa od ciebie te leki.....mi lekarz tak tlumaczyl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze.. ja wczoraj drzwi nie zamknęłam, bo domownicy mieli za chwilę wrócić. Siedzę sobie przy kompie i nagle mogłabym przysiąc, że ktoś dotykał włącznika światła w przedpokoju. Pomyślałam, że się przesłyszałam i za chwilę znowu.. siedzę już nieźle zestresowana aż nagle domofon. No to muszę wyjść z pokoju na korytarz i sprawdzić.. znowu dziwne dźwięki. Sięgnęłam do torby po gaz, położyłam palec na przycisku i tak powoli małymi kroczkami szłam do domofonu żeby otworzyć. 2 dni temu przed snem nie wiem czy we śnie czy na jawie słyszałam głos babci jak zaczyna zdanie: "ty..".

 

Byłam wczoraj w centrum handlowym, z którym związane są najgorsze wspomnienia. Jakieś 9 miesięcy temu pojechaliśmy tam z chłopakiem po ciasto, to były moje urodziny. Wchodzę na sztywnych nogach, ledwo doszłam do stoiska cukierni atak, że zemdleję.. wyszłam. Postałam trochę na dworzu jeszcze gorzej.. myślę, szybko wejdę i dam radę. Znowu weszłam, ledwo doszłam do stoiska cukierni znowu atak i zaczęłam się rozglądać gdzie by tu usiąść, już prawie była moja kolej, ale nie dałam rady, zrobiło mi się niedobrze, szybko do samochodu.. przez chyba pół godziny siedziałam w samochodzie z otwartymi drzwiami i myślałam, że skonam.. uczucie jak przed zemdleniem. Mój chłopak poszedł w końcu sam, a ja się modliłam żeby to fatalne uczucie się skończyło. Brałam wtedy leki, które potrafiły sprawić, że miałam mdłości całe dnie - myślę, że pomogły tutaj. Pojechaliśmy jeszcze do innego sklepu, bo on chciał wypłacić pieniądze z bankomatu. Ja zostałam w samochodzie. Siedzę i czuję, że zaraz się zacznie.. odchyliłam sobie do tyłu siedzenie i nagle czuję, że robi mi się słabo, serce zaczęło walić z prędkością światła aż czułam, że się osuwam na fotel. Przez chwilę tylko pomyślałam o szpitalu, ale w głębi wiedziałam, że mam atak.

Wczoraj znowu odwiedziłam to miejsce.. nie mam ataków od miesięcy, ale uczucie bujania i kołysania było niesamowite. Non stop czułam, że się zaraz przewrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewcyzny a ja nie mam takich akcji ze sie boje.... kiedys mialam jazdy ze mi sie kupe zahcce wskzole i jak sie rano w domu nie zalatwilam to sie balam wyjsc :D..... i tak samo z wycieczkami....... ale teraz przeslzo, a tak jakies kolatania serducha ale to nagle w nerwach i przechodzi, ale musi to byc mocna syt... np jak widze jak ktos potracil pieska :( ...

Kolano nadal napieprza, jakby mi ktos w to jendo miejsce wbijał igłe... co dziwnego jak zaloze nogę na to kolano to jeszcze gorzej , ale przy podskokach nie boli -.- i ruchu...... masakra :(((

A mama do mnie dzownila ze od 4 dni ja remoatyzm wali po rekach i kostkach :( ale to moje kolano to jakos tak nie na reomatyzm chyba :(((

Pewnie rak :(!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mój synek jest grzeczny... Naszczescie.. Bo nie wierze w ich działanie.. będę. Czulą się gorzej i omine prawdziwe objawy.. Serio każdy uważa mnie za hipochondryczne ale ja nie udaje! Wiem ze jestem chora sama sobie to wywołała żałuję że rok temu nie byłam na tym forum wmawiajac sobie sm...bo wtedy może byłoby mi lepiej i cos dałoby się zrobić. A teraz jestem Skazana na śmierć w męczennikach własnego ciała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny :) ja czekam na wizyte u dermatologa, w środę ja mam i zobaczymy, co za dziadostwo siedzi na mojej ręce....

 

Wczoraj zaczęłam znowu schizować na mięsaka na nodze... Masakra. Bo chwilę coś zabolało.

 

aneczkaaaa, nerwica może z Twoim ciałem wiele zrobić. Naprawdę idź do psychologa, bo tylko on Ci w tej chwili jest potrzebny. Ja umieram na różne raki od 1,5 roku i jeszcze żyję... Myślę, że pożyjesz jeszcze z 80 lat w pełni zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani ! ; )

Ojej, dobry był dzień, póki nie wróciłam ze spaceru. usiadłam i zabił mnie ból głowy ;( I boli nie do zniesienia... Chyba muszę wziąć tabletkę, a tak nie lubię łykać przeciwbólowych...Dziwny ten ból siedzi w całej głowie, ale najbardziej tak od góry i promieniuje do boków, nasila się przy ruchach głową, aż mnie o mdłości przyprawia... Lipa ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam do domku , bylam na spacerze kolo takiego kosciolka obok cmentarza zydowskiego oraz na pizzy , zrobilam zdjecia smiesznej wiewiorce ktora w parku podeszla jakies 30 cm obok mnie :mrgreen: i sie zupelnie nie bala :D Wiewiorka odwazniejsza ode mnie :shock: :shock: :shock::105:

 

Pogoda cudna.

 

nerwa, mam nadzieje ze mi przejdzie .mam nadzieje ze wszytskim nam przejdzie , ze bedziemy wreszcie sie czuly normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja to Cie podziwam z tym chodzeniem wszedzie! :) kurde czesto jak ja juz wstaje, to Ty juz po zakupach itd. Chodzisz w rozne miejsca mimo wszystko (ja w sumie tylko po spozywcze), spacery itd. extra!

 

księżniczka, az sama teraz sprawdzilam u siebie - tez mam grzebien jak przejade :)

 

-- 30 mar 2014, 14:16 --

 

Kurde ja to jakos nie moge isc na jedzenie "w teren" bo za bardzo stresa mam i nic nie przelkne, albo boje sie, ze zjem a potem mnie dopadnie takie oslabienie po jedzeniu, bo np. za duzo zjem. Tak jak w domu jestem to wiem, ze w razie co moge sie polozyc. Wiec nie przedam za jedzeniem poza domem...

I tez kurde pogoda widze w miare ładna, ale tak mnie to slonce razi, ze az nie chce mi sie wychodzic. Wiecie kiedy sie najlepiej czuje? jak wieczorem wyjde na spacer o jakiejs 10. Jest ciemno, nie widze mętów, nic mnie nie razi i dodatkowo malo ludzi - fajnie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, bo ja chce zyc jak najnormalniej ale lęki mam w roznych miejscach , czasami mam taki lęk ze na sile sie z domu wyrzucam i ide .

Ta pizza dzis zupelnie spontanicznie wyniknela , inaczej pewnie bym nie poszla.

A i tak ogarnal mnie tam lęk ae jak juz pizze dostalam to bylam zajeta na tyle ze zjadlam ja bez zadnych lękowych wkrecan.

 

A jeszcze loda zjadlam orzechowo - figowego na Kazku .

 

A teraz powrzucam zdjecia z aparatu i wrzuce na fb cosik pozniej z mojej wyprawy :) Wiewiore musze wrzucic bo byla boska ! :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Ja byłam na spacerze, słoneczko piękne, las, cudowne powietrze... A tu taki ból nieznośny ;c I szyja trochę sztywna i znowu jakieś strachy mnie dopadają, że może to coś z głową... Jestem nieznośna dla siebie samej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, o odpocznij tam na w tym spa :************ milego :)))))

 

-- 30 mar 2014, 15:24 --

 

nerwa, ja dzis rano prawie w panike wpadlam tak sie nakrecilam . Mam jednak czesto takie slabosci z lękow i mi duszno i dusi mnie puls ze 160 ... I to moja codziennosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no ja wiem, ten puls wysoki jest straszny, bo to az tak oslabia czlowieka. I najgorszy przed wyjsciem, bo nei wiaodmo, czy isc mimo wszystko, czy przeczekac az sie uspokoi? Mi na szczescie ostatnio serce troche odpuscilo... jakos rzadko kiedy mam wysoki puls i nawet cisnieniomierza dawno nie uzywalam :)

 

Ja sobie zrobilam kawe na ten ból glowy, może coś pomoze. Chociaz obiecalam sobie nie pic, bo potem mam trzesawke i pobudzenie i niedobrze mi :) Ale tłustego mleka dolałam to moze jakos to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, Też myślę nad pójściem po kawę, choć mam obawę, że moje ciśnienie może być właśnie wysokie i stąd ten ból... Bo jest taki z tyłu, u góry głowy... no i mdłości do tego. Przy ciśnieniu wysokim tak może być. A boję się zmierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×