Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co jest beznadziejne w tym wszystkim - ze my w sumie nie wiemy czy t o co nam dolega to prawda czy nie, takie rzycie na pograniczu rzeczywiscoci i urojen kurde. Bo zdrowy czlowiek, jak cos go boli to chociaz wie, ze cos mu dolega. A u nas to najpewniej cos wyimaginowanego, ale.... jaka mamy pewnosc, ze to nie prawdziwe? Zadna.... Wiec to jest dobijajace.

 

To tak jakby miec halucynacje i nie byc do konca pewnym czy osoba z ktora rozmawiamy to prawdziwy ktoś, czy moze wymyslny. Ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest beznadziejne w tym wszystkim - ze my w sumie nie wiemy czy t o co nam dolega to prawda czy nie, takie rzycie na pograniczu rzeczywiscoci i urojen kurde. Bo zdrowy czlowiek, jak cos go boli to chociaz wie, ze cos mu dolega. A u nas to najpewniej cos wyimaginowanego, ale.... jaka mamy pewnosc, ze to nie prawdziwe? Zadna.... Wiec to jest dobijajace.

 

To tak jakby miec halucynacje i nie byc do konca pewnym czy osoba z ktora rozmawiamy to prawdziwy ktoś, czy moze wymyslny. Ehhh

 

Dokładnie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam na to wywalone, na znajdowanie kolejnych guzów. Czekam na objawy ogólnoustrojowe, bo w przeciwnym razie faktycznie zszedł bym na wyimaginowanego chłoniaka :?

 

t.j. nie dzieje się nic prócz "Niby" powiększonych węzłów? To nie ma raka i tego się trzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka no idz,,da ci skierowanie,,,zrobisz i bedziesz spokojniejsza,,,,mnie 4miechy bolal leb non top....i ucho wiec 100% guz mozgu((:no bo co innego no co!!!!zrobilam tomograf..a pozniej rezonans jak psychol...bo stwierdzilam ze tomograf jest malo wiarygodny...ehhhhh szkoda gadac...

 

nerw dokladnie jak kogos cos boli to leczy sie pod jednym katem...wiec co mu jest itd...a my 10tys chorob....no masakaraaaaa.....kiedy to sie skonczy...

 

miro dobre podejscie i tego sie trzymaj...bo mnie swedzi skora...i twierdze ze to kolejny objaw ziarnicy.,,,a lekarz ze to nerwica albo po lekach....wykoncze sie((((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, ja dostalam skierowanie na rezonans na nfz:) idz do neurologa i moze sie uspokoisz. Tylko troche trzeba czekac. Ja mam np. na lipiec a zapisalam sie.miesiac temu :great:

Tak w ogole dziewczny polecam wam dziurawiec. Poki co narazie nie ma zbyt duzego slonca wiec mozna pic:)) mi troche pomaga:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie dziś znowu boli pierś:( a to dopiero 13 dzień cylku... robiłam w październiku usg bo już mnie tak boli od tamtej wiosny i nic szczególnego nie wyszło ( nieliczne torbiele) . Czasami mam tak ze boli mnie kilka dni przed okresem, a teraz boli mnie już od połowy... i to w dodatku jedna piers, ból tylko przy dotylku w jednym miejscu od strony mostka :(((( nie wiem co robić... miałyście tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bolą obie piersi od połowy cyklu ( lewa bardziej) . Jest to ból piekący czasami nie dający mi zasnąś:( I tak już dobre dwa lata!

 

 

JA dziś słaba bardzo, pot mnie zalewa a mam 35,3 stopni....strasznie niska temp;/ mam taką od dłuższgo czasu:( nie wiem co to...oczywiście jeszcze czumę coś w gardle przeszkadza mi to ;/ Od paru dni straszne kłucia w głowie i zatykanie uszu //mam dosyć;/:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od wczoraj mam schize jak to bedzie jak corce zdejma gips...jak bedzie chodzic,jak noga bedzie rosla itp.... Boje sie ze znow zlamie ta noge....a przedewszystkim boje sie ze 5 tygodni w gipsie to za malo...ale lekarka kazala zdjac po 5....sama juz nie wiem nie wierze lekarzom...czy to sie zrosnie....

Jejku ciagle sie czyms zanartwiam,serce mi wali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kakunia 35 ?? moze grzybica ogolnoustrojowa :D? bo to akurat sie charakteryzuje niska temp xD....

Mnie boli łep az mam mdlosci :( i gardło :(!!!!!!!!!!!!!!!

Ellwe ja przy antykonceptach chyba dziurawca nie moge :D wogole z antydepresantami tez chyba go nie wolno mieszac bo DEAD :D

 

-- 15 lut 2014, 22:17 --

 

księżniczka, ja dostalam skierowanie na rezonans na nfz:) idz do neurologa i moze sie uspokoisz. Tylko troche trzeba czekac. Ja mam np. na lipiec a zapisalam sie.miesiac temu :great:

Tak w ogole dziewczny polecam wam dziurawiec. Poki co narazie nie ma zbyt duzego slonca wiec mozna pic:)) mi troche pomaga:)

 

 

Hahah ze stycznia na lipiec ? statystycznie z rakiem mózgu żyje się 7 miesięcy :D milusio :D..... jakby go ktoś miał.... xD

Wogole jechałam w pociągu i tak myślałam... jaka by była panika jakby któraś z nas na serio po tych objawach na cos powaznego zachorowala < odpukac tffu tfuu> ja to od razu bym chyba odpalila piekarnik, albo z 4 pietra na dynke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka o co chodzi z ta metoda antygrzybowa....zero slodyczy mowisz tak??czasami wydaje mi sie ze tez mam jakies syf w srodku..chodz na candide robilam test...tzn ogolnie kal na grzyby...i niby ok....ale wyrzuca mnie od srodka...i syfy mam okropne...jak nigdy...i od jakiegos czasu mam na glowie pelno syfkow strupow...moze to jakis grzyb??

 

wiem ze sa rozne preparaty na oczyszczenie organizmu..kiedys bralam tab detox firmy vioson..i super mnie oczyscily...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiecie co, troche sie zalamalam... bo jak sobie macam brzuch to tak na na wysokosci pępka - moze troche wyzej, z prawej strony czuje ewidetnie cos duzego (pare centymetrów). Na wątrobe to bedzie za nisko i za male. Myslalam może, ze nerka, chociaz troche dziwne, ze wyczuwalabym z jednej strony....

Ale teraz zaczelam czytac, i przy raku nerek, pisza, ze jest powiekszona i sie wyczuwa ją :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny uspokójcie się z tymi cyckami, ja też tak mam i to od dawna, półtora roku temu byłam na USG, okazało się że miałam malutką torbielkę, tak małą że nawet się w klasyfikacji nie mieściła, wypłakiwałam się lekarzowi że to pewnie rak, on mnie opieprzył i powiedział, że akurat takie bóle raka nie zwiastują i żebym się zebrała do kupy.

 

Dla odmiany ja znowu trafiłam na wiadomość o jakieś nastolatce z chłoniakiem, która nie może dostać kasy na leki od NFZ. Wszystkiego mi się odechciało, znowu wracają mysli o białaczce i ziarnicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka o co chodzi z ta metoda antygrzybowa....zero slodyczy mowisz tak??czasami wydaje mi sie ze tez mam jakies syf w srodku..chodz na candide robilam test...tzn ogolnie kal na grzyby...i niby ok....ale wyrzuca mnie od srodka...i syfy mam okropne...jak nigdy...i od jakiegos czasu mam na glowie pelno syfkow strupow...moze to jakis grzyb??

 

wiem ze sa rozne preparaty na oczyszczenie organizmu..kiedys bralam tab detox firmy vioson..i super mnie oczyscily...

 

Zero CUKRU i zamiast bueczek i chlebusia to razowiak :D

ograniczam też ziemniaki i ryz i makarony, kasze jem :P

ale zgrzeszyłam czekolada i poszło w diabły

 

Kurde wiecie co, troche sie zalamalam... bo jak sobie macam brzuch to tak na na wysokosci pępka - moze troche wyzej, z prawej strony czuje ewidetnie cos duzego (pare centymetrów). Na wątrobe to bedzie za nisko i za male. Myslalam może, ze nerka, chociaz troche dziwne, ze wyczuwalabym z jednej strony....

Ale teraz zaczelam czytac, i przy raku nerek, pisza, ze jest powiekszona i sie wyczuwa ją :why:

 

hahaha ja z tym byłam na USG ( juz tu opisywalam) i pan na manekinie pokazal mi jelito i tam zamienia się w taka duuuża trąbkę ( mimo ze ja mam tą gule poziomo i widzę ja w lustrz nawet , idealnie obok pępka) xD tylko ze po lewej stronie, po prawej pewnie tez jeliciak :D

 

 

 

 

Mnie nadal boli głowa ...:( myslicie ze mozliwe ze juz sobie wmawiam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja z tym byłam na USG ( juz tu opisywalam) i pan na manekinie pokazal mi jelito i tam zamienia się w taka duuuża trąbkę ( mimo ze ja mam tą gule poziomo i widzę ja w lustrz nawet , idealnie obok pępka) xD tylko ze po lewej stronie, po prawej pewnie tez jeliciak :D

Kurde ale ja tak mam jednak wyzej sporo niz pępęk, z 5 cm wyzej i w bok z 10. I jak tak dotykam to mi wyglada na jakies 4-5cm. I taka ewidetnie wyczuwalna gula, to ja nie wiem czy to jelito :-/

 

 

Mnie nadal boli głowa ...:( myslicie ze mozliwe ze juz sobie wmawiam ??

Ja to kiedys sie spoto naczytalam o bolach glowy, bo tez mnie meczyly.

I ogolnie napisali, ze jest tak, ze jak czlowiek skupia sie na bolu i jest zestresowany to ma napiete te gorne miesnie szyji i barków. I jak one sa napiete to glowa moze bolec w najrozniejszy sposob, i uciskac i piec itd. I wtedy tez na oczy sie rzuca, bo to tez te miesnie czolowe jakies i wszystko boli tam (ja tak mialam). I ze to ciezko przerwac, bo czlowiek sie stresuje tym bólem, to caly czas ma takie miesnie i caly czas jest ból.

Chociaz mnie to ostatnio czesciej po prostu migrnea chyba meczy (zawsze z lewej strony) ale to akurat mozliwe przez pogode, jak ktos podatny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwa kochana :D pocieszylas mnie bo mam wlasni tak, ze 2 miesiacce bola mnie barki i kark.... a teraz doszla glowa i wlasnie to sa bule niby stale ale dolaczaja sie napadowe ( te napadowe saw roznych miejscach ) a czasem mam wrazenie ze mnie łeb piecze i włosy szczypia :D

 

Jak siedzie po turecku to mnie boli bardzo nisko po lewej stronie w brzuchu :( a ta moja kolezanka co miala 30+ lat tez miala takie objawy i wykryto jej raka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksiezniczka o co chodzi z ta metoda antygrzybowa....zero slodyczy mowisz tak??czasami wydaje mi sie ze tez mam jakies syf w srodku..chodz na candide robilam test...tzn ogolnie kal na grzyby...i niby ok....ale wyrzuca mnie od srodka...i syfy mam okropne...jak nigdy...i od jakiegos czasu mam na glowie pelno syfkow strupow...moze to jakis grzyb??

 

wiem ze sa rozne preparaty na oczyszczenie organizmu..kiedys bralam tab detox firmy vioson..i super mnie oczyscily...

 

Marta, ogólnie chodzi o ograniczenie produktów zawierających cukier i przetworzonych. A także odrzucenie białej mąki, mleka, wszystkich jogurtów kupnych (to są ponoć bomby jeśli chodzi o cukier i skrobię), żadnych Actimelów itp.

A więc wyrzucasz wszystkie soki owocowe kupne, colę i napoje gazowane, ciastka, delicje itp. Na osłodę zostaw sobie np. czekoladę.

 

 

 

A na grzyba bardzo dobrze robi jedzenie kasz (zwłaszcza jaglanej, co rano - ona jest zasadotwórcza i zabija drobnoustroje), także gryczanej niepalononej.

 

Możesz robić sobie na śniadanie świeżą kaszę np. z gruszką albo jabłkiem pokrojonym w kostkę i migdałami (będziesz miała i słodko i oczyszczająco).

 

Jak chcesz sok, to kup sobie wyciskarkę i rób sama np. pół na pół burak/jabłko jest dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki fuzzystone:)))jem duzo kaszy gryczanej bo lubie akurat...ale musze tez jagalana zaczac skoro tak piszesz..

wyciskarke mam bo pije sok z burakow...a mowisz jablko/burak tak....??ciekawe czy mnie do kibla nie pogoni/:))

 

 

ksiezniczko ja tez mialam bole karku idace do tulu glowy pozniej do czubka...az mnie wlosy piekly..dziwne uczucie..myslam ze mam jakies uczulenie od szamponu serio hmmmm....i w glowie dzieki Bogu czysto...a wiec takie bole kochana....sa to bole napieciowe....dont t worry;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×