Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, zestresowana1990 napisał:

Kurcze to dużo schudłaś 😮 ja schudłam 1,5 kg i dzien w dzien wchodzę na wagę i fakt ze stoi teraz w miejscu wiec od raka chyba szybko bym chudła nie? 

Ty tez miałas różne przeboje ale przebadali Cię i masz spokój a ja nie wiem...

Masz racje, zrobię sobie badania krwi jeszce przed wizyta u gastrologa, ale tak strasznie się boje....sama wiesz jak jest. A Ty wybierzesz się na badania??:) Jak Ty się odważysz to ja tez 🙂

Ja juz mialam wyniki jal szlam do gastrologa, jeszcze mozesz sobie zrobic markery nowotworowe cea i eszcze jeden byl ale juz nie pamietam nazwy. Chociaz mmie nawet one nie uspokoił y.

Rozwazam to ale napewno po naszych rodzinnych wakacjach, chuba ze nie dotrwam do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zestresowana1990 napisał:

Dziękuje Ci za słowa otuchy , może faktycznie mam za mało tego błonnika w diecie sama juz nie wiem. Nie myśle o niczym innym tylko o tym co zobaczę w kibelku :( obłęd jakis. Zawsze jak napiszecie mi jakaś radę lub ze macie podobnie to czuje małą ulgę ze nie jestem z tym sama...wiesz jak to jest jak ktoś napisze jakies dobre słowo :( a Ty jak się dzis czujesz? 

No dobre slowo zawsze pomoze choc na chwilę ... 🙂

Wczoraj bylo lepiej dzis gorzej, juz coraz wiekszy stres jutro juz czwartek i coraz bardziej sie boje .... Boje sie ze toi nie nerwica bo caly czas cos tam mam ...

Na znanylekarz tez trafilam na opinie ta co Roza, ze ktos byl u hematologa stwierdzil, ze wezel jest ok a za pol roku okazalo sie ze drugi stopien zz, az mnie zmrozilo. Ja ide do chirurga akurat, robi tez usg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, laveno napisał:

No dobre slowo zawsze pomoze choc na chwilę ... 🙂

Wczoraj bylo lepiej dzis gorzej, juz coraz wiekszy stres jutro juz czwartek i coraz bardziej sie boje .... Boje sie ze toi nie nerwica bo caly czas cos tam mam ...

Na znanylekarz tez trafilam na opinie ta co Roza, ze ktos byl u hematologa stwierdzil, ze wezel jest ok a za pol roku okazalo sie ze drugi stopien zz, az mnie zmrozilo. Ja ide do chirurga akurat, robi tez usg.

Trzymam kciuki!

Napewno nerwica! Czrkam na dobre wiadomości i prosze nie czytaj nic wiecej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zakazana88 napisał:

Ja juz mialam wyniki jal szlam do gastrologa, jeszcze mozesz sobie zrobic markery nowotworowe cea i eszcze jeden byl ale juz nie pamietam nazwy. Chociaz mmie nawet one nie uspokoił y.

Rozwazam to ale napewno po naszych rodzinnych wakacjach, chuba ze nie dotrwam do nich.

Ja mam to samo...planuje ze po wyjeździe pójdę do lekarza a gdzieś z tylu głowy mam takie myśli ze może mój stan się pogorszy i nie dotrwam :( 

Straszne to jest...na wyniki pójdę chociaż odwlekam to w czasie ale przed wizyta u gastrologa na pewno zrobię badania tylko tak sie boje ze wyjdzie w nich coś strasznego 😢

Kochana Ty tez się tam trzymaj, wierze ze jesteś zdrowa bo na prawde czytałam p wielu przypadkach związanych z bólami głowy i jestem przekonana ze Ty masz dokładnie to samo i jest to kwestia nerwow i stresu chociaż wiem jak ciężko w to uwierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, laveno napisał:

Jeszcze dwa dni w sumie bo wizyta w pt.

To bylo na znanylekarz w moim miescie, taka opinia .....

Tez będę mocno trzymała kciuki w piątek żeby wszystko wyszło jak najlepiej i jestem pewna ze tak bedzie!!! I staraj się za dużo w internecie nie czytać bo na prawde można do głowy dostać od tych wszystkich informacji. Ludzie na forach często straszą jakimiś okropnymi historiami...ja tez wyczytałam ze wizyta u gastro nie wiele da bo przecież i tak kolonoskopii mi nie zrobi i nic właściwie tam nie zobaczy i powiem szczerze ze jestem pesymistycznie nastawiona do tej wizyty bo z góry zakładam ze lekarz nie wie więcej niż ja bo ja dużo czytam w necie o chorobach i pewnie dowiem się tyle co sama wyczytałam w necie😳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zakazana88 napisał:

Dzien dobry! Jak dzis samopoczucie?

Wlasnie miałam pisać co i u Was kochani? 🙂

Ja wstałam i standardowo musiałam skorzystać z toalety...zakazana a zdarzało Ci się (wybacz ze pytam o takie rzeczy ale po prostu bardzo się martwię ) ze jak juz się załatwiłaś to przy podcieraniu miałas jakby taka galaretkę czy śluz? Ja mam taki jakby żółty śluz / galaretkę. Czytałam ze to może oczywiście świadczyć o raku jelita odbytu lub innych strasznych rzeczach ;( 

a Ty jak się czujesz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kiepsko sie czuje. Znowu poty w nocy :( bardzo sie martwie o to odkad przeczytalam, ze ktos chory na zz tez mial takie poty jak ja na klatce i karku ehhh Moze to ze stresu no nie wiem. Napewno od roku mam takie poty co jakis czas a jak to jakies poczatkowe objawy .... Oczywiście stres coraz wiekszy bo to juz jutro, oby tam nic nie wyszlo, ale zostaja te poty znowu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym wczoraj bardzo bolala mnie ta pacha. Wtedy jak tak mocno przyciskalam rece do pach/tulowia nie wiem jak to wytłumaczyć. Bol jakby zakwasy. Wczoraj duzo lezalam na tej ręce, moze sobie cos odgniatam? Wlasnie czesto w dzien na niej leze czy jak cos pisze, czy jak ogladam tv.

Juz wszystkie siniaki, opuchlizna i strupek zeszly ze skory. I wczoraj dotklam, nie jakos głęboko, ale no nic nie wyczulam jakby ta kulka znikla. Za to 2-3cm nizej wyczulam cos duzego nawet bardzo i trochę bolacego. No nie mam pojecia co ja tam mam juz .... :P To co wyczulam wczoraj to juz konkretnie duze. Obloze sobie to bialkiem dzis jeszcze bo ladnie schodzi po nim

Edytowane przez laveno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, nerwa napisał:

Hej! 🙂

Tez macie ostatnio takie bole glowy i otumanienie umysłowe? Bo mnie juz to wykancza, i nie wiem czy to od tej pogdy (duchota, goraco, deszcze itd.), czy moze cos powazniejszego 😕  Ale jestem totalnie oslabiona i bez zycia.

Ja sie mecze z bolami glowy juz prawie 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zestresowana1990 napisał:

Wlasnie miałam pisać co i u Was kochani? 🙂

Ja wstałam i standardowo musiałam skorzystać z toalety...zakazana a zdarzało Ci się (wybacz ze pytam o takie rzeczy ale po prostu bardzo się martwię ) ze jak juz się załatwiłaś to przy podcieraniu miałas jakby taka galaretkę czy śluz? Ja mam taki jakby żółty śluz / galaretkę. Czytałam ze to może oczywiście świadczyć o raku jelita odbytu lub innych strasznych rzeczach ;( 

a Ty jak się czujesz? 

Tak to byl sluz, mialam. Czesto wystepuje przy biegunach jak i zaparciach. 

U mnie bez zmian, glowa boli dzis nad czolem. Ja jeatem jakas płacząca dzis.

Wydaje mi sie ze czasami mam nierowne źrenice. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie, ja tez tak nad czolem najbadziej.

Dzisiaj az strzelilam sobie morfologie kontrolnie, bo tak sie marnie czuje, ze oczywiscie zaczyna się wkrecanie...   A nie bylo mnie tu juz chyba z pol roku ;) 

Edytowane przez nerwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zakazana88 napisał:

Caly czas Cie boli?

Od tygodnia boli mnie tak z przerwani - raz bardzo, raz tak lekko ćmi, a wieczorami/w nocy przewaznie nie. Oglnie troche mi to wyglada na bol napieciowy, bo cala czuje sie zestresowan i czuje, ze glowe tez mam napiętą.  W dodatku czuje oslabienie w rekach, nogach - w sumie jest to u mnie powracajacy objaw,  ale zawsze mnie przeraza 😕 Bo to jest wrazenie, jakbym byla jakos ciezko chora..

Boje sie tez, ze moglam stracic za duzo krwii podczas okresu. Dodatkowo mialam teraz stresujace dni, bo dzis odbieralam wyniki histopato., ale na szczescie okazaly się ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nerwa napisał:

Od tygodnia boli mnie tak z przerwani - raz bardzo, raz tak lekko ćmi, a wieczorami/w nocy przewaznie nie. Oglnie troche mi to wyglada na bol napieciowy, bo cala czuje sie zestresowan i czuje, ze glowe tez mam napiętą.  W dodatku czuje oslabienie w rekach, nogach - w sumie jest to u mnie powracajacy objaw,  ale zawsze mnie przeraza 😕 Bo to jest wrazenie, jakbym byla jakos ciezko chora..

Boje sie tez, ze moglam stracic za duzo krwii podczas okresu. Dodatkowo mialam teraz stresujace dni, bo dzis odbieralam wyniki histopato., ale na szczescie okazaly się ok. 

Mnie boli caly czas, w nocy spie to nie czuja. I tez ma różne nasilenie. Tabletki nie dzialaja na ten bol glowy.

Mam tez na mysli od razu jakies guzy itp.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakazana88, ja mysle, ze jak boli glownie czolowo, to najbardziej prawdopodobne sa napieciowe bóle, przez te ciagłe nerwy :-/ Nie wiem czy tez czujesz takie napiecie z tylu przy szyji, albo przy barkach?

Guzy dawalyby wiele innych dodatkowych objawow neurologicznych. Ale wiadomo - obawia i tak jest... ehh

Dla mnie chyba i tak  najgorszym z moich objawow to jest osłabienie. Ostatnio juz dlugo nie mialam, ale powrocilo. Taka totalna niemoc w rekach i nogach, i takie uczucie jakbym miala jakąś ciezką grype i nie miala sily na nic. Nie dosc, ze to mnie przeraza, to jeszcze skutecznie odcina mnie od zycia (bo nie mam na nic siły). A jedyne co m i wychodzi z badan, to lekka anemia (przyjmuje żelazo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, nerwa napisał:

zakazana88, ja mysle, ze jak boli glownie czolowo, to najbardziej prawdopodobne sa napieciowe bóle, przez te ciagłe nerwy 😕 Nie wiem czy tez czujesz takie napiecie z tylu przy szyji, albo przy barkach?

Guzy dawalyby wiele innych dodatkowych objawow neurologicznych. Ale wiadomo - obawia i tak jest... ehh

Dla mnie chyba i tak  najgorszym z moich objawow to jest osłabienie. Ostatnio juz dlugo nie mialam, ale powrocilo. Taka totalna niemoc w rekach i nogach, i takie uczucie jakbym miala jakąś ciezką grype i nie miala sily na nic. Nie dosc, ze to mnie przeraza, to jeszcze skutecznie odcina mnie od zycia (bo nie mam na nic siły). A jedyne co m i wychodzi z badan, to lekka anemia (przyjmuje żelazo).

Tak czasen tam boli. Czasem glowa z tylu tez. Ale przewaznie nad czolem. Czasem tez takie punktowe bole.ie potrafie sie ttcj boli pozbyc ;(

Niepokoja mnie jeszcE czasem nierowne zrenice w oku.

A tal to nie znam objawow guza mozgu, bo nie czytam bo bardziej sie wkrece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nerwa napisał:

zakazana88, ja mysle, ze jak boli glownie czolowo, to najbardziej prawdopodobne sa napieciowe bóle, przez te ciagłe nerwy 😕 Nie wiem czy tez czujesz takie napiecie z tylu przy szyji, albo przy barkach?

Guzy dawalyby wiele innych dodatkowych objawow neurologicznych. Ale wiadomo - obawia i tak jest... ehh

Dla mnie chyba i tak  najgorszym z moich objawow to jest osłabienie. Ostatnio juz dlugo nie mialam, ale powrocilo. Taka totalna niemoc w rekach i nogach, i takie uczucie jakbym miala jakąś ciezką grype i nie miala sily na nic. Nie dosc, ze to mnie przeraza, to jeszcze skutecznie odcina mnie od zycia (bo nie mam na nic siły). A jedyne co m i wychodzi z badan, to lekka anemia (przyjmuje żelazo).

Tak czasen tam boli. Czasem glowa z tylu tez. Ale przewaznie nad czolem. Czasem tez takie punktowe bole.ie potrafie sie ttcj boli pozbyc ;(

Niepokoja mnie jeszcE czasem nierowne zrenice w oku.

A tal to nie znam objawow guza mozgu, bo nie czytam bo bardziej sie wkrece.

Chociaż tak nie mam pewnosci,ze to tylko nerwy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ktos na innym forum mi napisał, zeby nie czytac tych objawow w google bo one sa bardzo ogolne a np jesli chodzi o wysypke w chloniaku to jest glownie skaza krwotoczna i wtey sa tez zmianu w morfologii. Chcial mnie pocieszyc, ale jak tak patrze na te moje rece to nie wiem wlasnie czy to nie skaza krwotoczna ..... W straszna panike wpadlam. Jutro chyba pojde zrobic morfologie rano i powiem tez o tej wysypce chirurgowi ale nie wiem czy bedzie sie na tym znal .... A morfologia nie zawsze musi byc zla przy zz. No juz nie wiem co robic, co badac, ale chyba jutro zrobie mrofologie.

Niech to juz sie skonczy :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zakazana88 napisał:

Niepokoja mnie jeszcE czasem nierowne zrenice w oku.

 

No wlasnie,  z tymi zrenicami to juz nie od jednej osoby slyszalam. Moj znajomy tez ma ten problem, i byl badany w jakiejs klinice (mieszka za granica) i kompletnie nic zlego mu nie znalezli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×