Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

moge wymieniac idealne cechy, ale rzeczywistosc sama weryfikuje moich wybrankow.

slabo lokuje uczucia, doskonale wiem, co jest tego powodem, ale to nie jest dobry wątek.

dla mnie facet powinien miec pasje. jest taki cyctat, yves saint laurent (to tworca kosmetykow,dosc drogich), ze "najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej pasja, ale kosmetyki są łatwiejsze do kupienia". mysle, ze to odnosi sie rowniez do mezczyzn. latwo kupic fure, rzucic grubym hajsem za kolacje, nieco trudniej zaimponowac swoim hobby, swoja pasja, czyms, w co wklada sie dusze. uwielbiam to.w sumie w moim przypadku to główny punkt zaczepienia, bez niego facet jest nijaki. nie wyobrazam sobie, zeby nie bylo choc jednego tematu, o ktorym opowiadalby mi bez wytchnienia, a ja nie sluchalabym z pelnym oddaniem i naturalna ciekawoscia. to klucz do poznania drugiej osoby. to piekno, ktore laczy.

lubie poczucie humoru. sama duzo zartuje i w sumie moja postawa wobec innych rzadko kiedy jest "na serio", druga osoba musi to czuc, bez tej nici porozumienia nie umialabym budowac.

lubie wrazliwych facetow. nie pizdy, ktore nie potrafia stanac w obronie swojej kobiety, ktorzy sa tak nieporadni, ze chcac dobrze dla kazdego krzywdza najblizszych. lubie wrazliwych facetow, ale to dla mnie pojecie subiektywne i ta wrazliwosc odnosi sie do wrazliwosci na sztuke, ladne obrazki, ladne slowa, do ulotnosci chwili i wielu innych raczej nieprzyziemnych rzeczy, a JEDNOCZESNIE, podobnie jak ja, powinni miec glowe na karku i dawac sobie rade w okreslonych zyciowych sytuacjach.

i to chyba wszystko, nie jest to jakis szczegolny wyznacznik, ale z moich doswiadczen zauwazylam, ze sa to pewne cechy wspolne, ktore wszystkich samcow, tkrozy zagoscili w mojej glowie, czy sercu, jakos polaczyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inteligencja w ogole jest wazna bo bez niej trudno o ciekawa dyskusje i serio nie zdecydowalabym sie na zwiazek z kims glupszym ode mnie
Byłam kiedyś z takim gościem, porażka. Wszystko fajnie, dopóki buzi nie otworzył, żeby cos wyartykułować :?
słodkie idiotki to chyba najgłupsza cecha u kobiety , a większość myśli , że to nic złego :roll:
ba, nawet niektórym kolesiom to się bardzo podoba, bo wtedy oni są ci najmądrzejsi... moga wtedy narzekac jakie to baby sa głupie i niczego nie potrafią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słodkie idiotki to chyba najgłupsza cecha u kobiety , a większość myśli , że to nic złego :roll:
ba, nawet niektórym kolesiom to się bardzo podoba, bo wtedy oni są ci najmądrzejsi... moga wtedy narzekac jakie to baby sa głupie i niczego nie potrafią ;)

Więc między facetami lubiącymi takie dziewczyny a owymi samicami można postawić znak równości.

Nie znam w miarę myślącego faceta lubiącego tego typu panny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true takiego zielonego :> z epoki kamienia łupanego ? :> niedociągnięcia są bardzo fajne u facetów :)

 

 

Hans słodkie idiotki to chyba najgłupsza cecha u kobiety , a większość myśli , że to nic złego :roll:

hahahaa moze i byl zielony ale zmienil kolor :D

jest najlepszy :D bo mnie znosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inteligencja w ogole jest wazna bo bez niej trudno o ciekawa dyskusje i serio nie zdecydowalabym sie na zwiazek z kims glupszym ode mnie

Ja jestem inteligentny a ciężko o ciekawą dyskusję ze mną.

no bo oprocz inteligencji przydalaby sie jeszcze charyzma i byc moze wspomniana wczesniej pasja. co nie zmienia faktu ze ta pierwsza jest jednak niezbedna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ambicja, ambicja, ambicja ... miejże chłopie własne zdanie i jakieś hobby!

2. Opanowanie - ktoś musi :bezradny:

3. Stanowczość - taki, co swoje zdanie wymusi samym spojrzeniem :105:

4. Inteligencja - najlepiej jakby był mądrzejszy ode mnie ;)

5. Poczucie humoru - ale czarne, cyniczne i maksymalnie sk**wiałe :twisted:

 

Facet idealny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia,

lubie wrazliwych facetow. nie pizdy, ktore nie potrafia stanac w obronie swojej kobiety

O proszę, oryginalne zastrzeżenie co do skali wrażliwości ;) A jak potrafią, ale ostatecznie nie dadzą rady? To jak na to patrzysz wtedy? Pytam serio.

Tak w ogóle to są takie kobiety, które lubią jak to określiłaś "pizdy".

 

idle,

1. Ambicja, ambicja, ambicja ... miejże chłopie własne zdanie i jakieś hobby!

Co ma ambicja do własnego zdania i posiadania hobby?

 

5. Poczucie humoru - ale czarne, cyniczne i maksymalnie sk**wiałe

Też lubię czarne i cyniczne, ale maksymalnie sk**wiałe, to już mi się kojarzy z chamstwem i prostactwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz coś osiągnąć to chyba robisz coś w tym kierunku, czy nie? Tak to się łączy moim zdaniem. Ambicja z pasją i hobby. To daje też asertywność. Podepnijcie sobie to własne zdanie do "stanowczości", jeny :P

 

No to lubię buraków i chamów. Lubię też feedersów. Jak wy szybko umiecie wyciągać wnioski na tym forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle,

To że chodzę do pracy, żeby "osiągnąć" wypłatę nie oznacza wcale, że jestem ambitny. Po prostu muszę to robić. Z hobby podobnie, chociaż zależy jak bardzo wymagające jest. Ja raczej spotykam ludzi, którzy mają jakieś bardzo popularne i nie potrzeba do takiego być ambicjuszem.

 

 

No to lubię buraków i chamów. Lubię też feedersów.

No i gitara. Podoba mi się Twoja szczerość. Poznałem nowe słówko: feeders. Dzięki.

 

Jak wy szybko umiecie wyciągać wnioski na tym forum

W czymś trzeba być dobrym. Sam wyciągam wnioski szybciej niż kowboje swoje rewolwery w westernach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczość - taki, co swoje zdanie wymusi samym spojrzeniem

Jakby facet chciał wymusić na mnie cokolwiek to ja wymusiłabym na nim opuszczenie mojego domu najkrótszą drogą (przez okno, balkon - wszystko jedno).

Jak w ogóle można wymusić swoje zdanie? Jak wygląda ten proces?

Nie kumam tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no widzisz, a ja potrzebuję, żeby mnie ktoś czasem do porządku przywołał ;) Jak zaczyna mi odwalać, to żeby na mnie spojrzał i już bym wiedziała o co chodzi :P

 

rotten soul, ujmę to tak - żeby nie był pi*dą i miał swoje życie. Lepiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×