Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny problem w nocy z oddychaniem ...?


misiek30

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dzisiaj w nocy obudziłem się i skoczyłem na równe nogi i łapałem powietrze jakbym miał się udusić, po kilkunastu takich wdechach rozpaczy i odgłosach charczenia przy tym sytuacja się uspokoiła. Zobaczyłem w lusterku że jestem zlany potem, położyłem się i od razu usnąłem. Zawsze śpię jak niemowlak to był 3 taki stan w ciągu ostatniego roku. Czy to objaw nerwicy, ? Wszystkie badania mam książkowe, podkreślam wszystkie, jestem przerażony. Jakby mi to się stało podczas snu w samolocie to by chyba było międzylądowanie, co robić ?

 

-- 17 lip 2013, 19:23 --

 

Czy mógłby ktoś coś podpowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli wszystkie inne badania są w porządku to oznaka nerwicy. Mi np. zdarzyło się obudzić w nocy ze strachem,że nie oddycham i serce przestało mi bić. Jest to bardzo dziwne uczucie, ale idzie wytrzymać jeżeli wie co dolega i że jest to tylko nerwica. Radzę się wybrać do psychiatry. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie uświadamiam, ze ja mam wszystkie chyba objawy co wy na tym forum, bo takie cos tez mi się zdarza np. teraz w nocy, budze się i lapie oddech, bo nie umiem oddychać, po chwili kiedy dojde ,ze już nie spie to mija i zasypiam, zdarza mi się to częściej, jak mam przez dluzszy czas stan napięcia, nie wiem dlaczego tak się dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×