Skocz do zawartości
Nerwica.com

Drętwienie twarzy po prawej stronie


Gość miron91

Rekomendowane odpowiedzi

Schodzę z setalaftu jestem przy 25 mg chce całkiem wyjść z tego świństwa. Przy tej dawce jestem już chyba dwa miesiące nie dawo zacząłem jeść witaminę b1 i takie tam witaminki. I od kilku tygodni mam dziwne uczucie pod okiem mniej więcej na kości policzkowej jakby mrowienie drętwienie albo pieczenie czy coś. Nigdy takiego czegoś nie miałem nawet jak mdlałem z stresu bądź nie spałem po 3 dni pod rząd itp. Rano jak wstanę jest ok po około 20 min się zaczyna nie jest to uciążliwe takie lekkie mrowienie.W czym problem ?, Ogólnie czuję się dobrze,czasami jestem trochę wkurw ale to nic,co może być przyczyną?,krążenie,przewianie,układ nerwowy?. Boje się że znów mnie biorą jakieś problemy psychiczne. Proszę o radę. Do lekarza nie ma co iść mimika twarzy ok,nie dawno robione prześwietlenie kręgosłupa szyjnego i głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec to raczej nie są problemy psychiczne ?

Nie może Ci tu nikt zdiagnozować co to . Musisz udać się do lekarza ( neurologa , psychiatry) i z nim omówić dręczący Cie problem .I im szybciej tym lepiej. Po to są lekarze ,aby takimi rzeczami się zajmować . My co najwyżej możemy podzielić się swoimi doświadczeniami , doradzić pomóc ,ale nie wyleczyć , od tego są inni ludzie z branży medycznej.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×