Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ja mogę pracować w szkole?


czarnobiała mery

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto, jeżeli nie pytają i nie trzeba wypełniać takiego formularza to nie musisz się wychylać i przyznawać ale jeśli są jasno sprecyzowane pytania i w dodatku w jednej pracy jesteś zatrudniona jako osoba niepełnosprawna to ja bym się bała zataić. Byłabym w ciągłym lęku że wyjdzie na jaw i będę miała problemy. W dodatku taki ciągły lęk nie sprzyjał by mojemu zdrowiu psychicznemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, akurat lekarz medycyny pracy nie pytał mnie o to, czy jestem niepełnosprawna, ani też nie musiałam nic wypełniać na ten temat.

Ale w pracy dostałam druki do wypełnienia i tam musiałam podać, czy mam przyznany stopień, więc podałam.

Czy w każdej pracy dają takie druki, gdzie trzeba wpisać, czy jest się niepełnosprawnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja123, akurat lekarz medycyny pracy nie pytał mnie o to, czy jestem niepełnosprawna, ani też nie musiałam nic wypełniać na ten temat.

Ale w pracy dostałam druki do wypełnienia i tam musiałam podać, czy mam przyznany stopień, więc podałam.

Czy w każdej pracy dają takie druki, gdzie trzeba wpisać, czy jest się niepełnosprawnym?

Nie wiem ja nie pamiętam jakie ja druki wypełniałam ale nie mam niepełnosprawności i może nie zwróciłam uwagi na taki punkt. Tak jak napisałam wyżej ja osobiście bałabym się zatajać takie oczywiste fakty które nie jest trudno sprawdzić. Świat jest małyi może kiedyś wyjść na jaw takie oszustwo a Ty jesteś bardzo wrażliwa i może się to odbić poważnie na Twoim zdrowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóz, hmmm, jeśli się da to: zapomnij wspomnieć o niepełnosprawności i schizofrenii. Kochana i nie bój się:) spokojnie. Wiesz jakie ludzie wałki kręcą...

 

A i ps: masz pięknego bloga, jesteś cholernie utalentowana...

 

-- 28 kwi 2013, 21:44 --

 

Wpadłam na taki pomysł: idz do jakiegos lekarza medycyny pracy - prywatnie. Wielu lekarzy ma tą specjalnośc i zapytaj po prostu....wszystko bedziesz wiedziała wtedy. Wiesz w szkole rządzi Dyrekcja i ....ehhhh rodzice, także oni mają decydujące zdanie kogo i z czym zatrudniają. Osobiście, słyszałam, że w pewnej szkole pracuje anuczyciel zr zdiagnozowaną schizofrenią. Ale czy to prawda, nie wiem.

Jednak uważam, że najlepiej udać się do jakiegos lekarza medycyny pracy, zapłacić i wszystko wypytać.

 

życze najlepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. Witajcie....

Trafiłam tu bo właśnie szukałam czegoś w temacie "zaburzony nauczyciel".

Sama jestem nauczycielką, która jest na terapii w ośrodku dziennym (jestem na urlopie na poratowanie zdrowia) - zaburzenia emocjonalne (jeszcze nie wiem dokładnie jakiego typu), no i mam ten sam problem, bo za miesiąc czeka mnie medycyna pracy a za 3 miesiące kolejna terapia. Też nie wiem - mówić nie mówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pracą w szkole raczej nic nie wyjdzie. Rozmawiałam z dyrekcją i chcieli mnie zatrudnić na cały etat, ja myślałam, że będą chcieli kilka godzin, bo chodzi o przedmiot nadobowiązkowy, co najwyżej pół etatu. A ja na dwa etaty nie dam rady pracować (i jeszcze do tego studia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×