Skocz do zawartości
Nerwica.com

dziwne lęki. ..


ann21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chodzi o to ze mam dziwne lęki. Natomiast nie dość ze mam problemy ze snem , to w nocy non stop wstaje do łóżeczka mojego dziecka i patrze czy oddycha. Czasen pol nocy potrafie siedziec i trzymac go za raczke zeby wiedziec ze nic mu nie jest. Jak juz uda mi się zasnac tez budze sie zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku.

Inny problem polega na tym ze mam jakies urojenia typu ze w lozeczku ktore kupilismy ( uzywane ) umarło moze jakies dziecko... panicznie boje sie ze moze sie cos przez to stac. Ciągle wydaje mi sie ze ktoś chodzi na okolo domu. Mam jakies dziwne paranoje. Boje sie wyjsc wieczorem na ogrod bo boje się ze zaatakuje mnie jakies zwierze. Albo ze ktos mnie obserwuje.

 

Czy jest ktos kto potrafi mi pomóc w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam sie pod temat, bo mam podobnie. Mam dzieci w wieku wczesnoszkolnym i jak idę spać, to sprawdzam, czy oddychają. W nocy jak sie przebudzę, też to robię. Nie pamiętam nawet od kiedy tak mam. Pewnego dnia tak się zaczęło i nie potrafię dociec z jakiego powodu naszły mnie te lęki. Strasznie to uciązliwe. Czasami sobie wmawiam -nie idz nie sprawdzaj, że jest wszystko w porządku, ale lęk jest silniejszy i idę zobaczyć, czy z dziećmi wszystko ok.

 

-- 31 mar 2013, 00:26 --

 

Witam, podpinam sie pod temat, bo mam podobnie. Mam dzieci w wieku wczesnoszkolnym i jak idę spać, to sprawdzam, czy oddychają. W nocy jak sie przebudzę, też to robię. Nie pamiętam nawet od kiedy tak mam. Pewnego dnia tak się zaczęło i nie potrafię dociec z jakiego powodu naszły mnie te lęki. Strasznie to uciązliwe. Czasami sobie wmawiam -nie idz nie sprawdzaj, że jest wszystko w porządku, ale lęk jest silniejszy i idę zobaczyć, czy z dziećmi wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×