Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie leki ziolowe na nerwice lekowa?


icrew

Rekomendowane odpowiedzi

A dlugo miales te dusznosci? Czy to bylo u Ciebie takie uczucie pelnosci w mostku i jakby bylo Tobie tak ciezko oddychac jakbys nie mogl do konca swobodnie oddechu zlapac?

W czasie dnia sie to nasilalo i slablo po kilka razy?

 

Ja tak mam od 8 miesiecy non stop, czasami w dzien troche mniej odczuwam, a czasami sie mocno nasila... a raz na jakis czas mam az takie ataki, goraco mi sie robi, uderzenia goraca do glowy, robi mi sie slabo i niedobrze, jakbym mial zaraz zemdlec i wtedy takie bezdechy mnie lapie... trwa to z 10 sekund i puszcza...

Do tego mam od 2 lat taki scisk w glowie.. jakby cisnienie. Robilem full badan, rezonanse, tomografie itd, wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zubryk, uzylem od 2 dni tych cwiczen i nie mam juz atakow... serio dziala... ale objawy mam caly czas ten scisk w glowie i cisnienie no i nawracajacy ciezszy oddech... ale atakow brak. Moze bede musial pobrac jakis czas jakis wyciszacz typy xanax zeby mi to calkiem minelo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zubryk, uzylem od 2 dni tych cwiczen i nie mam juz atakow... serio dziala... ale objawy mam caly czas ten scisk w glowie i cisnienie no i nawracajacy ciezszy oddech... ale atakow brak. Moze bede musial pobrac jakis czas jakis wyciszacz typy xanax zeby mi to calkiem minelo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedłem z depresji czy też nerwicy depresyjnej (uważam że była dość mocna) tylko za pomocą naturalnych środĸów ziołowych a przede wszystkim za pomocą Dziurawca, może się to komuś spodoba i też spróbuje, do czego zachęcam bo jak bym nie spróbował to do tej pory był bym na pigułach. Zapraszam do zapoznania się z opisem jak z tego wyszedłem to na stronie http://whatisnext.ovh.org/?page_id=686

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×