Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pozytywne, motywujące cytaty.


black swan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to motywujący cytat, ale nie mogę znaleźć innego wątku z cytatami.

 

„Gdybyście poznali Rachel na jakimś przyjęciu, zobaczylibyście gwiazdę, która lubi utrzymywać uwagę wokół siebie. Gdy znalibyście ją nieco bliżej zauważylibyście że w chwilach kryzysu lubi biegać, nawet jeżeli jest to druga nad ranem. Gdyby podsłuchać jak ocenia świat wokół siebie, spostrzeglibyście, że istnieją na nim ludzie całkowicie źli lub anielsko dobrzy. Gdybyście się z nią związali, mówiłaby wam, że jej nie kochacie, że to niemożliwe że chcecie z nią być, a czasem wyrzucałaby wam, jak możecie zostawiać ją samą w domu podczas gdy ona zajmuje się domem i dziećmi i ledwie wiąże koniec z końcem. Później znów bałaby się odrzucenia, przez to że użyła tak ostrych słów i uznałaby się za najgorszą żonę świata.”

 

Rachel Reiland - Uratuj mnie. Opowieść o złym życiu i dobrym terapeucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Jeśli coś może mnie złamać to nie to, że oprzesz się na mnie, ale to, że mnie opuścisz." Gustave Thibon

 

Jeśli potrafisz coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć.

 

"-Nie chcę pieniędzy-odparł Ajdi.- Obiecaj mi tylko, że kiedy w moim życiu zawieje mroźny wiatr, rozpalisz dla mnie ogień przyjaźni." P.Coelho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

%253D%253Futf-8%253FB%253FcGV1XzIwMTIwOTIyXzI0LmpwZw%253D%253D%253F%253D-779220

 

Nie wiem jak to przetłumaczyć. "Zaakceptujcie swoje stereotypy" byłoby odpowiednie, gdyby w oryginale było "accept". Pogódź się ze stereotypem?

 

-- 25 lis 2013, 16:32 --

 

large.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×