Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia towarzyska


wiktor.krasnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

We wrześniu w mojej szkole odbył się wyjazd integracyjny. Podczas niego wyciekło kilka niesmacznych faktów o mnie i mojej rodzinie. Generalnie stałem się wyśmiewany w szkole i było nieprzyjemnie. Teraz trochę się zmieniłem, jednak mam problem. Generalnie mój przyjaciel ma zupełny brak wyczucia i potrafi wyśmiewać się z każdego przez kilka godzin. Nigdy mi to nie przeszkadzało, jednak po tym momencie życia kiedy wszyscy mnie wyśmiewali został we mnie uraz. Czasem sobie z kolegami docinamy, i kiedy ktoś powie coś do mnie ja od razu cichnę i dostaję ataku paniki. Boję się, że to wróci, i po prostu zamykam się w sobie na kilka godzin. Tak samo udało mi się przyciszyć to w sobie także "hejtując" innych ale tutaj wchodzi wychowanie mamy, która nauczyła mnie, że po prostu nie mogę obrażać innych. Jak mogę problem strachu zwalczyć w sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ufasz swojemu przyjacielowi, masz z nim dobry kontakt? Spróbuj mu wytłumaczyć, że pojawił się u Ciebie taki problem. Jeśli jest tak wygadany, że az nie zna czasem miary, może stworzyć z Tobą jeden front w takich słownych przepychankach. To może bardzo pomóc gdy wiesz, że jest ktoś kto czasem umie się odciąć za Ciebie, jak Ciebie zatyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×