Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zdarzenie


Jei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nie mam zdiagnozowanej schizofrenii, ale to się dzisiaj wydarzyło jest bardzo dziwne i pasuje raczej do tych tematów... Mając 16 lat, a więc 6 lat temu napisałem na jakiejś stronie posta na temat moich dziwnych napadów lękowych. Podałem wtedy m.in. dokładne dane na temat wymiarów pomieszczenia, w którym to mi się wydarzyło, bo uznałem wtedy że to ma znaczenie. Dzisiaj postanowiłem odszukać ten post. Niestety strona z nim już nie istnieje. Za to odkryłem co innego - prawie DOKŁADNIE TAKI SAM POST napisał ktoś w 2011 roku. Użył tych samych zwrotów i wymiarów pomieszczenia (a pamięć mam dobrą). Dodał tylko niektóre rzeczy. Ten ktoś MUSIAŁ widzieć mój dawny post bo niemożliwe jest napisanie samemu takich szczegółów. Co o tym myślicie? Mam wrażenie że zwiariuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jei,

A ty wiesz ilu jest takch dziwnych ludzi, którzy wyszukuja gdzies coś na róznych stronach i wklejają jako swoje, sama dorwałam tutaj kilka postów a w sumie nawet kilkanascie wklejonych z forum Wyborcza tylko po roku dwóch , tamte posty nie były moje , ale dobrze zapamietałam szczegoly w nich sie znajdujace a róznica pomiedzy ich publikacja wynosiła rok albo wiecej. Tez mam dobra pamięc wiec hehe , jak napisałm to ludzie tutaj co niektórzy mnie zatakowali , a były to te same posty, zreszta na wyborczej tez czesto powtarzane przez tego kogos, więc no koments.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×