Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

a jakie są normy tego 'użycia' aby facet w wieku np. 37dmiu lat był odpowiedzialny na przykład?
chyba różne u różnych ludzi znam takich co szaleli jako nastolatki a po 20-ce już stali się poważni a są tacy co nigdy nie spoważnieją. Zresztą można być szalonym i odpowiedzialnym jednocześnie i odwrotnie np ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta se jakoś nie może powiedzieć, sory ma depresję i olać dziecko... tatuśkom to uchodzi na sucho, najbardziej zadziwiające jest, że jeszcze inne kobiety poklepują takiego po główce wspierając gdy ten napisze, że ma ciężko. kurfa, a jak dziecko nie ma co jeść to kto poklepie dziecko????? fundusz alimentacyjny? pomoc społeczna? idę se bo to szkoda nerwów...

 

:brawo: nikt tak nie dokopie kobiecie jak druga kobieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przeraża, z jaką lekkością mówi się o 'wyszumieniu' mężczyzn... jakby to było coś naturalnie im należnego z urzędu noszenia penisów... to jest argument na postępowanie mężczyzn...

 

Candy14, też tak uważam, tylko z czego to wynika? czy to nie jest też efekt stereotypów? kobiety bywają dla siebie bardziej wymagające i surowe niż dla mężczyzn a to przecież mężczyźni głównie przysparzają im problemy. być może wynika to z faktu konkurencji gatunku (?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie przeraża, z jaką lekkością mówi się o 'wyszumieniu' mężczyzn... jakby to było coś naturalnie im należnego z urzędu noszenia fiutów...
kobiety tez mogą się wyszumieć tylko u nich istnieje ryzyko ciąży jak się one lub ich partnerzy odpowiednio nie zabezpieczą. Zresztą większość kobiet leci na takich ogierów, casanovy co kobiety zmieniają jak rękawiczki a ci nieśmiali, cisi cieszą się znikomym zainteresowaniem.

 

A co do kobiet to ciągle narzekają że mało ich w parlamencie a jak są wybory głosują zwykle na facetów, a w firmach, korporacjach największa nienawiść jest między kobietami które zamiast się wspierać często walczą przeciw sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2Proof, mi się zdaje, że mężczyzna w społeczeństwie uważany jest za kogoś lepszego niz kobieta. Więc i więcej mu wolno. Kobiety same nieświadomie powielają ten stereotyp. Chociażby czując sie same zobligowane do wypełniania tych tradycyjnych ról.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszczsie sie dziewczyny że nie mieszkacie np w Arabii Saudyjskiej tam to maja przekichane kobiety. Co do stereotypów to szybko sie nie zmienią ale i tak jest poprawa względem tego co było 50-100 lat temu.

ale dla mojej psychiki to bycie kobieta byłoby chyba lepsze niż facetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobiety tez mogą się wyszumieć tylko u nich istnieje ryzyko ciąży jak się one lub ich partnerzy odpowiednio nie zabezpieczą.

No kurde Carlos ..to ryzyko jest obopolne bo do tanga trzeba dwojga. Ale facet ma spoleczne przyzwolenie na porzucenie kobiety w ciazy a inne baby obrobia jej dupe ze na ciaze go chciala zlapac i to jest obrzydliwe.

kobiety tez mogą się wyszumieć

taaaa..jak nazywa sie takie kobiety? Nie dziwki przypadkiem? Ale facet to ogier :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszczsie sie dziewczyny że nie mieszkacie np w Arabii Saudyjskiej tam to maja przekichane kobiety.

 

cieszyć się? tzn. mam być wdzięczna, że nie urodziłam się muzułmanką? i dlatego mam może pochwalać praktyki mężczyzn o innych kulturach, tradycjach czy wierze? rety... a Ciebie Carlosie jakoś nie pociesza fakt, że są ludzie, co mają gorzej. nie mobilizuje Cię do życia ani zmian... takie gadanie

 

Co do stereotypów to szybko sie nie zmienią ale i tak jest poprawa względem tego co było 50-100 lat temu.

 

nie jestem pewna, czy się cokolwiek zmieniło poza sposobem życia... e erze jaskiniowej przynajmniej mężczyźni przynosili papu do jaskini... teraz kombinują, jakby się wymigać od płacenia alimentów na dzieci... ale jak się ma takie podejście, że kobiety są 'obciążone ryzykiem ciąży'... jesu.

 

 

to są właśnie te klasyczne stereotypy - aż wrzeszczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa..jak nazywa sie takie kobiety? Nie dziwki przypadkiem? Ale facet to ogier
no tak najczęściej jest ale nie ja ustalałem reguły. Zresztą faceci cierpią na tym z drugiej strony ten kto nie ma kobiet to ciamajda, fajtłapa, ciota a kobieta to cnotliwa dziewczyna( to trochę się powoli dezaktualizuje)
No kurde Carlos ..to ryzyko jest obopolne bo do tanga trzeba dwojga. Ale facet ma spoleczne przyzwolenie na porzucenie kobiety w ciazy a inne baby obrobia jej dupe ze na ciaze go chciala zlapac i to jest obrzydliwe.
chodziło mi bardziej o takie przypadkowe numerki gdzieś w dyskotece, na wakacjach często jednorazowe seks spotkania niezbyt znanych sobie osób które mogą czasem być ryzykowne pod względem ciąży dla kobiety a dla mężczyzn nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat na głowie staje ,a konkretnie nie świat tylko cywilizacja zachodu .Dawniej wszystko bylo proste i tak jak trzeba kobieta zajmowała sie dziećmi , domem ,garami a facet pracą.Teraz jest inaczej dochodzi do pytań czemu faceci patrzą na kobiety przez .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też taki jestem, lubię patrzeć na biust mojej koleżanki -która pracuję jako zegarmistrz .A moja psycholog , ma dupę ekstra i też się patrzę .Chyba mnie nie polubią feministki , ha, ha , ha .
No własnie, faceci się gapią na tyłek, biust, buzię i oceniają je dokładnie..... a potem ubolewają obłudnie, że kobiety się pacykują i robią sobie operacje plastyczne he he.

 

 

@agonista, polecam film "Skóra w której żyje " Almodovara. Rozumiem, że gdyby ktoś pozbawił Cie męskich gonad a wszczepił kobiece narządy /tak było w filmie/ to zgodnie z własną logiką zrezygnowałbys z pracy i zajął się dziećmi i garami?:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, faceci się gapią na tyłek, biust, buzię i oceniają je dokładnie..... a potem ubolewają obłudnie, że kobiety się pacykują i robią sobie operacje plastyczne he he.

nie znam nikogo kto na to narzeka. Może co najwyżej że za długo w łazience siedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×