Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dobrze, że koleżanka nie zadaje się z pijusami, bo z takimi ludzmi nie ma dobrych relacji. Od takich typów trzeba trzymać się jak najdalej. Ja też nienawidzę pijaków i sam nie piję alkoholu, bo nie lubię. To kto dziś napisze coś ciekawego na forum, he?

 

-- 09 paź 2012, 20:32 --

 

A może niezbyt ciekawego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka metod wypracowanych, żeby faceci nie patrzyli na mnie z perspektywy dupy, bo to krępujące jest. Stosuje je np w pracy. Podstawowe to : luźne ciuchy i zero makijażu. Oprócz tego nigdy nie podchodzę za blisko do facetów, wystarczy na wyciągnięcie reki - jeśli oni się zbliżają, ja się odsuwam. Nigdy nie patrzę za długo facetowi w oczy lub w twarz, to często jest odbierane jako próba flirtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka metod wypracowanych, żeby faceci nie patrzyli na mnie z perspektywy dupy, bo to krępujące jest. Stosuje je np w pracy. Podstawowe to : luźne ciuchy i zero makijażu.

To by na mnie zadziałało w odwrotny sposób do zamierzonego. Tzn. gdybym patrzył na dziewczyny z perspektywy dupy. Tyle, że Ja wolę twarz a resztę się i tak oceni z powodu widzenia peryferyjnego :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudak, ja bym była cała chora, jakbym miała chodzić w jakichś worach pokutnych..

:lol::lol::lol:

Ja jestem ostrożna może ponad miarę, bo miałam już kilka denerwujących sytuacji w pracy np, a po co się na to narażać. Już lepiej całkowitą aseksualność zastosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×