Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim ludzie, którzy mają za dużo w dupie, za dużo od życia dostali, raczej nie szanują tego, co mają, ale może sie też mylę...Nie rozumiem, jak można nie docenić swojego szczęścia, jakie się ma? Jak można zniszczyć coś, co ma się cennego? A niektórzy niszczą to zdradą, romansami, oszustwem, kłamstem i po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileż to jest facetów, którzy zdradzali żony z nie jedną kobietą i nic sobie z tego nie robili? Szczęście łatwo jest zniszczyć, ale potem już można tego szczęścia nie odzyskać i stracić je na zawsze. Ja np.nie miałem nigdy szczęścia, żadnej miłości, nikt się mną nie interesował, więc jest to moim marzeniem, abym miał szczęście, jakiego nigdy nie miałem i wiem, że doceniłbym je bardzo. Ja od życia nie dostawałem żadnych niespodzianek, nie miałem miłych chwil, jak inni, więc za bardzo potrafię szanować, nawet drobne przyjemności, chwile, których i tak nie mam.

 

-- 25 paź 2012, 16:09 --

 

Chodziło mi o coś innego, koleżanko. Ja pisałem o takich ludziach, którzy mają zbyt dużo, niektórym łatwo przyszło, łatwa miłość, łatwy seks, wszystko na miejscu, pod nosem, a mimo to i tak tego nie doceniają i tracą to przez jakieś obrzydliwe zdrady, przez nieuczciwośc, pazerność. Bo ludzka chciwość, zachłanność prowadzi przeważnie do upadku i do straty tego, co ma się najcenniejsze. Może nie w każdym przypadku tak jest, ale są to bardzo złe cechy, które niszczą ludzi. A Ty coś jesteś do mnie dziwnie uprzedzona, koleżanko? Odpuść trochę, ok?

 

-- 25 paź 2012, 16:14 --

 

Ja nie mam nic przeciwko dorobieniu się czegoś w życiu, jeśli jest to uczciwe. Ale nie chodzi tylko o pieniądze i o gówniane rzeczy materialne, bo tylko rzeczy, a bardziej liczą się ludzie i ich postępowanie. Można żyć biednie, mając niewiele, ale być szczęśliwym, mieć swoje zasady, moralność, cenić szczęście, radość z życia, a nie każdy to w sobie ceni, bo bardziej cenią tylko kasę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitu,

a co nie rozmawiałes ze znajomymi, którzy mowili ,ze ojciec jakby go nie było pracuje albo ogłada telewizje i niby normalne rodziny a matka sier zajmuje tym zeby ten dom jakos wyglądał, pjcie w wiekszosci zycia m oich znajomych nie był kims waznym emocjonalnie, raczej był obok , ja pierdziel takie cos szczerze mowiac a prawda jest taka,ze facetom jest tak wygodnie a kobiety na to pozwalaja dalej bardzo cżesto , wielu facetów nie odbiera dzieci z przedzszkola, nie chodzi na wywiadówki, nie bierze zwolnienia jak dziecko jest chore , po prostu nie uczestniczy w zyciu dziecka, zarabianie pieniedzy to za młąo na zwiazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można żyć biednie, mając niewiele, ale być szczęśliwym, mieć swoje zasady, moralność, cenić szczęście, radość z życia, a nie każdy to w sobie ceni, bo bardziej cenią tylko kasę!

I to sobie powies nad lozkiem..bo poki co ciagle narzekasz, ze nic nie masz bo nie masz kasy.

 

A Ty coś jesteś do mnie dziwnie uprzedzona, koleżanko?

Nie jestem uprzedzona ale denerwuje mnie taki tok myslenia

ludziach, którzy mają zbyt dużo, niektórym łatwo przyszło, łatwa miłość, łatwy seks, wszystko na miejscu, pod nosem,

zyje na swiecie dosc dlugo ale nie znam nikogo komu spadloby z nieba.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie, dobrze? Mój tok myślenia jest jak najbardziej prawidłowy i jak najbardziej realistyczny do rzeczywistości, a Ty się po prostu uczepiłaś mnie już od dawna i jesteś błędnie do mnie uprzedzona. A czy ja Ci karze się ze mną zgadzać? Mam gdzieś to, że się ze mną nie zgadzasz! I co z tego, że żyjesz dłużej na tym świecie, co?

 

-- 25 paź 2012, 17:05 --

 

Daj mi się normalnie wypowiadać na forum i nie czepiaj się mnie, rozumiesz to? Bo to już nie robi się miłe. Co Ty za kobieta jesteś? Raczej to Ty masz dziwny tok myślenia, mimo Twojego wieku, a wiek nie ma tu nic do rzeczy. Nie znasz mnie w rzeczywistości, nie wiesz, jaki jestem, nie wiesz, jak postępuje, więc odpuść, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyje na swiecie dosc dlugo ale nie znam nikogo komu spadloby z nieba.. .

niektórym spada są np. dziedzicami fortuny albo wygrają w totak ale to ułamek procenta społeczeństwa. A co do seksu itd to niektórzy mają go pod dostatkiem od nastoletnich lat i nawet starać się nie muszą zbytnio i nie rozumieją jak ktoś może mieć z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie twierdziłem, że "coś komuś spada z nieba", ale nie każdy ma szczęście do większej kasy, bo pełno ludzi zapieprza ciężko za marne pieniądze i też muszą zyć z miesiąca na miesiąc. Jedni mają dobry start życiowy, a inni go nie mają i znajdują się na ciężkiej pozycji.

 

-- 25 paź 2012, 17:34 --

 

Bo jesteś uprzedzona do mnie i nic Ci się u mnie nie podoba, a można chyba milej do mnie podchodzić? Jak Ty byś się czuła, gdybym to ja w taki sposób do Ciebie podchodził i był niemiły? Fajnie byłoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złoty środek to koncentrowanie się na sobie w czasie rzeczywistym a nie na innych.
dobrze by było ale jak to zrobić gdy człowiek widzi wokół innym co się im udaje a sam jest nieudacznikiem.

 

Carlosie, nikt się nieudacznikiem nie rodzi - ew. może się nim stać... ale nigdy nie ma tak, że w każdej dziedzinie życia nim jest. ja np. nie bardzo umie szyć za to nieźle piekę ciacha. mam siebie nazywać nieudacznikiem bo mam dwie lewe ręce do igły??? no, byłoby wygodnie, ale na pewno by mnie to nie uszczęśliwiło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś uprzedzona do mnie i nic Ci się u mnie nie podoba,

Nie.. nie podoba mi sie tylko takie pieprzenie

nie każdy ma szczęście do większej kasy,

szczescie nie ma tu nic do rzeczy... albo sobie na te kase zapracujesz albo nie masz pomyslu na zycie i marudzisz na necie..proste

 

Jedni mają dobry start życiowy, a inni go nie mają i znajdują się na ciężkiej pozycji.

 

Tych z dobrym startem sa jednostki i nie kazdy moze byc Paris Hillton.. mozna miec chujowy start a jednak dac sobie rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu widzę to okazuje sie ze prawdziwi mężczyźni to kobiety ... świat szalej

prawdziwi mężczyźni są rzadkością na tego typu forach, wola pracować, uprawiać swoje hobby albo dupczyć niż siedzieć na forum :mrgreen:

 

Lubię u Ciebie tą trzeźwą i trafną ocenę nas, forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×