Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze dziwactwa i nawyki


migoku

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy robię herbate przywiązuje sznurek do ucha od kubka,mimo że minute pózniej musze ją odciąć i wyciągnąć.

Zawsze kiedy wychodzę sama muszę mieć torbe na ramieniu,czuję się z nią jakoś tak bezpieczniej.Bez niej trudno mi utrzymać równowage.

Lubię grzać się szuszarką.Jej ciepło i szum mnie uspokaja.

Gdy budzi mnie budzik przestawiam go dodatkowo kilka razy,jesli tego nie zrobie wstaje z bolem glowy lub zlym humorem.

Maniakalnie przeglądam się w lustrach i poprawiam włosy.

Gdy w nocy wychodzę siusiu zapalam światło w każdym pomieszczeniu po czym wracam zgaszam i szybko uciekam do następnego.

Śpię na brzuchu z świnką morską na plecach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Gdy w nocy wychodzę siusiu zapalam światło w każdym pomieszczeniu po czym wracam zgaszam i szybko uciekam do następnego"Mam tak samo,czasami wręcz biegnę :).Po kilka razy sprawdzam czy zamknęłam drzwi,czy mam w torebce klucze i portfel.Czasami mam takie napady,że zanim zasnę muszę pójść kilka razy do toalety(wydaje mi się,że chcę ale w rzeczywistości nic z tego)wkurza mnie to bardzo.Psów też się boję,jak idę sama i widzę zbliżającego się do mnie psa to albo stoję w miejscu albo przechodzę na drugą stronę,czasem się cofam.I nie wyjdę z domu jeśli nie pożegnam się ze swoim psem,zawsze muszę go pogłaskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też coś dorzucę:

- Jeśli idę z kimś, chodzę z prawej strony

- Nie muszę korzystać z telefonu, ale zawsze muszę mieć go przy sobie, nawet w toalecie

- Muszę mieć włączony telewizor

- Kiedy się denerwuję, skubię sobie paznokcie, dlatego zawsze są krótkie

- Mam bzika na punkcie swojej prywatności

- Pochłaniam masę herbaty

- Śpię w skarpetkach, bo strasznie marznę

- Nigdy nikomu nie otwieram drzwi

- Nie odbieram telefonów od obcych

- Kanapki najpierw obgryzam do okoła a dopiero potem jem środek

- Nie ważne, jak drobne mam skaleczenie, i tak muszę przykleić sobie plasterek

- Muszę mieć paczkę chusteczek pod poduszką

- Mam obok łóżka słoik na zużyte torebki herbaty, bo nie chce mi się ciągle biegać do kosza na śmieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzelam do puszek z mosina,kałacha,M4 i pepeszy i manifestuje z tym ile sie da właścicielowi obiektu.w aeroklubie kaze pilotowi lecieć nad więzieniem i szpitalem psychiatrycznym.do awionetki zabieram rózne kosmetyki i napoje.kiedy lece do UK szmugluję ikre w każdej postaci,surowa wołowine,wedliny,surowe jajka,pasty i proszki diamentowe,kamienie wodne,deski balsa,musujące kule do kąpieli etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Muszę mieć włączony telewizor

Na okrągło :shock: ?

 

- Pochłaniam masę herbaty

Masę, czyli ile? ( tak w przybliżeniu )

 

- Mam obok łóżka słoik na zużyte torebki herbaty, bo nie chce mi się ciągle biegać do kosza na śmieci

Te torebki po jakimś czasie też mogą zapleśnieć... chyba, że regularnie opróżniasz słoik i jej wywalasz.

 

Nie wyjdę z domu bez kropli miętowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, żebym była pesymistką, ale upychanie mokrych ubrań grozi ich zapleśnieniem, a w rezultacie sepsą przy ewentualnym kontakcie ze zranioną skórą.
I nie śmierdzą później takim niedoschniętym praniem? Wiecie taki zapach dziwny jak pranie długo schnie.....fe

 

co z tego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w autoubusie zawsze siadam po prawej,gdzieś na końcu.Jak idę z kimś to też muszę być po prawej. Gdy jadę autobusem i słucham muzyki przez słuchawki zawsze sprawdzam kilka razy czy aby napewno są podłączone do telefonu i czy inni nie słyszą co akurat u mnie leci.Często chodzę w niewygodnych butach tylko dlatego,że mi się podobają.Od kiedy zdałam prawo jazdy nigdy nie prowadziłam samochodu.Nie umiem jeździć na rowerze.Muszę mieć zawsze pomalowane paznokcie.Dużo by się tego jeszcze znalazło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy przejezdzam którymś z mostów przez Wisłę zawsze zastanawiam się, ilu topielców znajduje się teraz w polu mojego widzenia, a ja ich nie widzę. Zawsze gdy jestem nad jeziorem zastanawam się ilu topielców znajduje się w nim w tej chwili.

Czesto wchodze na stronę Itaki z ogloszeniami o zaginionych ludziach, zeby zapamietac ich twarze i nie minac przypadkiem któregoś na ulicy nie rozpoznając go.

Gdy idę lub wracam z uczelni zawsze zastanawiam się, ilu ludzi uznanych za zaginionych dziś minełam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×