Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj patrzeć częściej w oczy znajomym najpierw, może to po prostu nawyk? Może bez problemu dasz radę zmienić ten nawyk?

No właśnie zauważyłam, że spokojnie mówisz co tylko chcesz. Naprawdę dla mnie to nie miało znaczenia patrzysz mi w oczy czy nie.

I bez epitetów, żadna głupia! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, no właśnie. każdy ocenia. tylko albo to zostawia dla siebie albo mówi to na głos. a mówić na głos może do ciebie albo do innych ludzi (tzw. obgadywanko)

dobra to już wiem, czemu nie patrzę w oczy. strach przed oceną. :roll:

Destrudo, no ja nie chcę dobrze przed nim wypaść... właśnie mówię to, co mi "zalega", mówię mu to, co czuję, że muszę powiedzieć. nie wiedziałam, że boję się jego opinii... dopiero teraz chyba się o tym dowiedziałam. przecież ja po to tam idę, by miec jakieś korzyści. ale że się wstydzę, boję... to chyba normalne. tyle, że już trochę czasu z nim gadam. powinno coś się zmienic, prawda? gorzej by było, jakbym tylko przy nim tak miała... ale mam tak przy innych, zatem problem jest ogólny, to nie wina terapeuty. tylko moja. mój problem. niska samoocena :( no ale czemu?! wrr... gdybym była ładna, to może by mi się to zmieniło. jest tu jakiś chirurg plastyczny ??? :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że tak uważasz. Żebym ja w to uwierzyła jeszcze i by było spoko. :P A to Ty np. kafka masz wyższą samoocenę ode mnie skoro patrzysz ludziom w oczy, to co robisz, że z łatwością Ci to przychodzi? Podziel się tym ze mną plis :twisted: Nie mów, że idziesz do lustra i powtarzasz "Jestem piękna", bo nie uwierzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destrudo, jesteś bardzo bezpośredni ;) to się chwali. nie. znaczy jest spoko facet i wgl, ale nie może mi się nawet podobac chociażby dlatego, ze jest ode mnie o ponad 20 lat starszy :twisted: fajny facet jako terapeuta, nic więcej. nie zakochałam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to przez to, że jestem dda?

moja koleżanka też jest dda i też woli starszych :shock::shock::shock:

 

-- 06 wrz 2012, 16:07 --

 

Destrudo, nie. bądź taki, jaki jesteś. to mi się spodobało :D bez owijania w bawełnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, no ale Ci starsi faktycznie są dojrzalsi... zazwyczaj.

czy ja wiem? Niektórzy mają 40 na karku i zachowują się jak totalni gówniarze i nie mówię tu tylko o mężczyznach, ale ogólnie o ludziach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destrudo, pewnie wydam się mało oryginalna - bo nie jestem ładna, jestem głupia, mam niefajny charakter, mam dużo wad, mało zalet.

 

-- 06 wrz 2012, 16:33 --

 

a nawet jak wyglądam ładnie, to czuję się jak dziwka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×