Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niezdiagnozowana...


Itsui

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam na tym forum już wcześniej, pod innym nickiem, którego nie pamiętam - głównie dlatego założyłam nowe konto. Pamiętam, że byłam tu w okresie, który był jednym z gorszych... teraz znowu jest ten okres.

 

Mam siedemnaście lat i odkąd pamiętam mam problemy, które mogę opisać tylko jako depresyjne. Co prawda nie jestem zdiagnozowana, ale w najbliższym czasie zamierzam pójść do mojego lekarza rodzinnego, by się dowiedzieć. Raz, jak byłam u lekarza z silnymi migrenami, usłyszałam stwierdzenie, że to prawdopodobnie ma podłoże psychiczne i że wyglądam na niespokojną.

 

Łatwo się irytuję i mam ogromne huśtawki nastrojów. W jednym momencie jestem szczęśliwa, a w drugim chce mi się płakać. Ostatnio moje jedzenie się strasznie rozpieprzyło, staram się nie jeść, ale mi nie wychodzi. Cierpię również na okropne bóle brzucha, momentami boli tak bardzo, że mam wrażenie, że stracę przytomność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że chcesz pomocy. Bóle żołądka też miałam, powiedziano mi, że to przez nerwicę. Oprócz tego mam deprechę. Pewnie masz to samo. No nic, trzeba czekać na tę diagnozę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałam dodać, że rozmawiam z jedną babką w szkole. Strasznie miła kobieta i pomaga, ale tylko na krótki okres czasu (czyt.: parę godzin).

 

Monar, dzięki za odpowiedź. Chciałam dziś się iść zarejestrować, ale wyszło tak, że pocałowałam klamkę. Może przydałoby się zarejestrować w przychodni, która jest a) bliżej i b) dłużej otwarta... Bo ta, do której chodzę, w czwartki na przykład jest od 9 rano do 10 rano.

 

-- 02 sie 2012, 22:53 --

 

I właściwie... zrobiłam dziś coś głupiego. Wzięłam garść różnych tabletek. A później dostałam jeszcze drinka od siostry... *wzdycha* Jestem strasznie... nieodpowiedzialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×