Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot w Trójmieście od 17 do 20 sierpnia 2012 :)


New-Tenuis

Rekomendowane odpowiedzi

New-Tenuis,

nie wiem nie zadzwoniłam ,a powinnam, wiesz on teraz jest dziwny i sie zastanawiam czy nie uzył wobec mnie szantażu emocjonalnego, ja powiedziałam ,ze nie moge sie spotkać , moze w poniedziałek a on nie wiem czy jutro jeszcze będę żył a ja co sie stało a nie ważne, ubrałam sie poszłam z nim na spacer a on mi tu z guzem mózgu wyskakuje , masakra jakaś a koleś tez ma swoje za uszami i się zastanawiam czy to nie był szantaż emocjonalny zeby sie z nim spotkać z drugiej strony jesli naprawde jest chory, facet ma za soba dwie próby samobójcze przy czym wczesniej rozsyłał do znajomych esemesy ze sie zabije i zeby przyjsc do niego, i teraz juz nie wiem , musze do niego mimo wszystko zadzwonić, poza tym bardzo fajny facet architekt, fotograf, wystawy ma swoje, przewodniczący klubu fotograficznego w wałbrzychu tylko no własnie , nie wiem co o tym myśleć, jak widac ja i bez forum mam fajnie hehe, i nie wiem teraz juz sama zadzwonie jutro i się zapytam ech zycie jest jakieś popieprzone, acha i badania miał miec dzisiaj a mowił jakby juz był pewien ,ze ma :?:?:?:brawo::hide:,najgorzej jak mu naprawdę coś jest poważnego :(

mam trzy osoby bardzo chetne z mojego towarzystwa na forum, ale nikomu nie daję , jak chcą to niech sobie poszukają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

to ma tyle o ile znaczenie w tej sytuacji,ze ja sie po prostu zastanawiam czy wczoraj mnie prawde powiedział biorąc pod uwagę jego wcześniejsze wyskoki , tyle ,że to i tylko tyle, jutro zadzwonię to się dowiem, a czego wtedy potrzebował to zupełnie co innego i nie ma nic do tej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dorotko za ofertę noclegu, wciąż się zastanawiam nad tym wyjazdem. Odkąd jestem sam jeżdżę nad morze "doładować akumulatory" przed lub po sezonie bo łatwiej znaleźć kwaterę za sensowną cenę.

Jak myślicie, jest szansa po zlocie dostać taką kwaterę w Sopocie? Nigdy w sumie nie byłem w tej części wybrzeża.

 

No i właśnie jaki jest plan zlotu, bo organizacyjnie pewnych rzeczy nie da się przeprowadzić tak jak w Sulejowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, foch :roll:

 

 

a teraz sprawy organizacyjne moi kochani :mrgreen:

moja mama wyjeżdża prawdopodobnie w czwartek na wieczór więc od biedy można pojawiać się już w czwartek e nocy choć wolałabym gości przyjmować od piątku.

Jeszcze raz przypominam że będę pobierała drobne datki za zużycie wody itd od każdego, gdyż tyle osób zużyje mi wodę za cały miesiąc zapewne :mrgreen:

zabierzcie śpiwory bo ja za wiele pościeli nie posiadam.

kuchnia oczywiście będzie do użytku.

nie potrafię niestety zrobić mapki dla was więc potrzebuję pomocy :bezradny: ale dla podróżujących pociągami:

Musicie dojechać do Gdyni Głównej. Tam przejść się kawałek przez halę targową na autobus (jak zapytacie ludzi to Wam na pewno ktoś drogę wskaże).

Autobusy które stamtąd do mnie dojeżdżają to: 128 , 150 i 152.

Bilet można kupić w kiosku obok przystanka albo karnet w autobusie (5 biletów ulgowych).

Cena biletu ulgowego to 1,50 zł. a całego 3 zł (tudzież 2x1,50 z karnetu).

Wsiadacie do autobusu, kasujecie bilecik, i piszecie mi smska którym autobusem jedziecie, a ja wychodzę po was na przystanek albo jak wysiądziecie tłumaczę drogę przez telefon.

Dla bojących się psów- mój nie gryzie tylko połyka w całości :mrgreen: a tak na serio to może szczekać ze strachu zwłaszcza na facetów ale o gryzieniu nie ma mowy.

 

W sobotę jest taki cichy plan żeby pojechać do Gdańska do knajpy gdzie jest karaoke i narobić sobie mega siary :mrgreen: ale to jest jeszcze do uzgodnienia.

Jak są jeszcze jakieś pytania to dawać ;)

 

-- 14 sie 2012, 11:44 --

 

aaaaaaa jeszcze co do biletów to można kupić bilet metropolitalny 72 godzinny w kasach na dworcu i on jest na autobusy i na kolejki.

ulgowy 20 zł

cały 40 zł

jeśli dobrze pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz sprawy organizacyjne moi kochani :mrgreen:

moja mama wyjeżdża prawdopodobnie w czwartek na wieczór więc od biedy można pojawiać się już w czwartek e nocy choć wolałabym gości przyjmować od piątku.

Agasaya, w sumie chętnie bym wpadł, ale...

Skoro mamy nie będzie... ;)

Może innym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×