Skocz do zawartości
Nerwica.com

skutki uboczne - MLEKOTOK


Gość rafka

Rekomendowane odpowiedzi

Stokrotka15, mówiłam lekarce o mlekotoku a i tak zapisała mi Rospolept po którym miałam. Więcej do niej nie poszłam.

Lekarz powinien wiedzieć po jakich lekach takie coś występuje. Mój lekarz się pyta jak się czuję po danym leku. Więc mówię czy jest poprawa i o skutkach ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi lekarz tego nie przepisywał. teraz zawsze mówię po jakich lekach miałam i aby mi nic takiego nie przepisywał co może spowodować mlekotok. Po sertralinie nie mam. Abilify jest neuroleptykiem i tez po nim nie mam mlekotoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytam to jeszcze 3 osoby miały po Solianie mlekotok.

Teraz zawsze pytam się lekarza o to. Dlatego wolę uważać na te leki które wywołują mlekotok.

 

-- 25 mar 2013, 12:36 --

 

do rispoleptu, sulpirydzie dokładam olanzapinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny,

 

jak już się dostanie tego mlekotoku to co robic ?? Koniecznie trzeba lek odstawic ? Boje sie bo to jedyny lek, jaki do tej pory postawil mnie na nogi jesli chodzi i bole zoladka psychosomatyzacyjne i leki. Dzis zauwazylam. Co z tym robic - zostawic ? wyciskac ? odciagac ? (***ku**a co ja pisze***)

 

Przerazilam sie i nie wiem co z tym dalej robic. Pomozcie !

 

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbetka, endokrynolog przeważnie każe odstawić. Oznacz sobie prolaktynę, ale podejrzewam, że będziesz miała znacznie podwyższoną :?

 

Pytanie, czy są jakieś leki na obniżenie prolaktyny, ale to też trochę bez sensu, brać jedno, żeby likwidować skutki drugiego :bezradny:

 

Być może, jak nie masz żadnych problemów hormonalnych, to mogłabyś przez jakiś czas pobrać, ale mimo wszystko lepiej to skonsultować!

Długo już bierzesz ten ( podejrzewam ) Sulpiryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbetka, to lipa :? ( bo te SSRI jak działają, to już dużo ludzi się przekonało ). I widzę, że masz jeszcze problemy ze snem, o czym może świadczyć godz. wysłania tego posta. A wchodziłaś na tę dawkę stopniowo? Po jakim czasie zauważyłaś ten objaw? Nie masz wyjścia, jak to skonsultować z lekarzem ( dobrze by było i z psychiatrą i z endokrynologiem ), może da się coś zaradzić, żebyś całkiem nie musiała rezygnować z tego leku :?

 

buka, bardzo śmieszne :lol: A to w ogóle dotyczy facetów :? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to jakiś błąd.. o tej godzinie spałam :)

 

Sułpiryd zaczęłam brać 4 tygodnie temu stopniowo zwiększając dawkę. Objaw zauważyłam wczoraj późnym wieczorem i bardzo się wystraszyłam. Próbowałam już tyle SSRI, w różnych kombinacjach, że szkoda mi odstawiać sulpirydu. Dziś albo jutro porozmawiam z lekarzem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×