Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

No to już trzeba być pajacem do reszty,żeby podszywać się pod mój stary ,,nick,, i mój aktualny avatar.

Moje stare konto ,,Wolfx,, zostało skasowane ;)

Idiota co się podszywa pofika jeszcze trochę aż go Monia usunie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od obniżenia antydepresantu poce się jakbm spala w wannie. To chyba jakiś objaw odstawienny :bezradny: Muszę kąpać się kilka razy dziennie. Do tego dziwne sny dziś śniły mi się węże na samą myśl mam dreszcze. Od jakiegoś czas mam dziwny mętlik w głowie. Chaos w głowie myśli nie spójne, taka sieczka zamiast myśli uciekają mi, nie rozumiem co czytam, nie rozumiem co mówią inni, brak koncentracji, nawet nie odpowiadam innym, nie włączam się w rozmowę bo nie mogę powiedzieć nic spójnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrezygnować z marzeń zrozumieć że się jest chorym i nic już nigdy nie będzie takie jak kiedyś. Mam poczucie przegranego życia. Nigdy nie osiągnę tego co zdrowe osoby choćbym pracowała trzy razy mocniej i trzy razy więcej wkładała w to energii. Pogodzenie i akceptacja choroby to największe wyzwanie. Dużo siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowana, wszystko może być "takie jak kiedyś" (a nawet lepsze), jeśli znajdziesz odpowiednią kombinację leków i świetnego lekarza. Nie warto się poddawać, tylko próbować dalej, aż trafisz na właściwą mieszankę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowana, wszystko może być "takie jak kiedyś" (a nawet lepsze), jeśli znajdziesz odpowiednią kombinację leków i świetnego lekarza. Nie warto się poddawać, tylko próbować dalej, aż trafisz na właściwą mieszankę.

Na pewno masz rację. Chyba się poddam w marzeniach i wezmę leki jak lekarz karze. Problem polega na tym że po diagnozie trzeba zwolnić tępo. Nie da się już być najlepszym. Zdrowie ważniejsze. Mam wyrzuty sumienia bylam dzis okropna dla męża, rodziny, przyjaciół. Mam szczęście że mnie kochają pomimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowana, życie przed diagnozą było takie samo, teraz tylko wiesz, co jest nie tak i masz szansę coś z tym zrobić, czego życzę Ci z całego serca - remisja to piękna sprawa :smile: Jeśli masz wyrzuty sumienia, to chyba wszystko idzie w dobrym kierunku!

 

Ciężko jest mi się ustosunkować do zwalniania tempa, bo sama choruję od 10 roku życia, lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×