Skocz do zawartości
Nerwica.com

Muzyka w głowie...


Szymo19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od paru miesięcy leczę się na zdiagnozowaną nerwicę lękową. W moim wypadku jest to 20 mg Fluxoetinu rano i 10 mg Deprexoletu wieczorem. Napady lęku jakby przygasły ale męczy mnie jedna dolegliwość. Mianowicie ciągle słyszę w głowie piosenkę której załóżmy niedawno słuchałem lub sobie o niej przypomniałem... Wiem, że dzieje się to tylko w mojej głowie i nie ma żadnego źródła w otoczeniu, jest to bardziej myślowe ale jednak dokuczliwe... Kiedy pomyślę o innym utworze jestem w stanie zmienić go na to co słyszę... Nie wiem czy jest to objaw nerwicy czy może jest ze mną coś gorszego? ;/ Z góry dzięki za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od paru miesięcy leczę się na zdiagnozowaną nerwicę lękową. W moim wypadku jest to 20 mg Fluxoetinu rano i 10 mg Deprexoletu wieczorem. Napady lęku jakby przygasły ale męczy mnie jedna dolegliwość. Mianowicie ciągle słyszę w głowie piosenkę której załóżmy niedawno słuchałem lub sobie o niej przypomniałem... Wiem, że dzieje się to tylko w mojej głowie i nie ma żadnego źródła w otoczeniu, jest to bardziej myślowe ale jednak dokuczliwe... Kiedy pomyślę o innym utworze jestem w stanie zmienić go na to co słyszę... Nie wiem czy jest to objaw nerwicy czy może jest ze mną coś gorszego? ;/ Z góry dzięki za pomoc...

 

 

Chętnie bym Ci pomogła, ale kompletnie sie na tym nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wygląda na typowe natręctwa myślowe, też tak mam zwłaszcza jak coś czytam albo się uczę wtedy to powoduje dodatkową frustrację, że nie mogę się skupić na czymś konkretnym, choć specjalistą nie jestem i to on powinien postawić właściwą diagnozę. Sposobu niestety na to nie znalazłem. Może jakaś chwilowa medytacja i swobodne przepływanie myśli mogłoby pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×