Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


CzlowiekWmasce

Rekomendowane odpowiedzi

Może zacznę od tego, że jestem w dość młodym wieku... Wychowywałem się w rodzinie dysfunkcjonalnej gdzie doznawałem przemocy fizycznej, psychicznej i zostały naruszone moje granice związane z seksualnością. Interesuje się psychologią od dość długiego czasu. Pewne zdarzenie zmieniły moje spojrzenie na świat. W wieku 20 lat uświadomiłem sobie co to jest rodzina dysfunkcjonalna i jak wpływa na nasze zachowanie w życiu dorosłym brzemię z dzieciństwa. Uświadomiłem sobie to, że żyjemy w ciągłej nieświadomości i udajemy, tylko, że jest OK! A tak naprawdę nie jest... Dobrowolnie poszedłem sam z sobą do psychologa, aby mi pomógł. Miałem problemy z agresją i ekspresją emocji. Wyrastały w okół mnie potężne mury gniewu i nieśmiałości, które zburzyłem po przez naukę samego siebie. Sterta książek związanych z psychologią pomogła mi dojść do siebie i być funkcjonalną osobą.

Mam za sobą jeden toksyczny związek z kobietą, która również przeżyła ciężkie chwile, ale te chwile zniszczyły ją, bo nie potrafiła zatrzymać się w życiu i stawić im czoła. Ogółem zakładam tutaj konto nie, aby prosić o pomoc w ręcz odwrotnie, aby ją nieść. Również piszę prace psychologiczne, które zapewne będę tutaj zamieszczał, aby zapoznać się z opinią publiczną i wymienić się wspólnymi poglądami oraz dopełnić swoja wiedzę.

Mam zamiar iść na psychologię za rok, więc jak dla mnie to będzie świetny trening i rozwinięcie swoich umiejętności.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×