Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zrzucilam 18kg. Tego nadmiaru co sie dorobilam przez antydepresanty zrzucilam tylko przez stres. Bez zadnych diet i ćwiczen :mrgreen:

 

Ja generalnie też przez stres. Nie planowałem żadnych diet itd... Po prostu nie jadłem, bo... nie jadłem ;/

Efekt jojo mnie pewnie zabije, no ale coż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,

No cóż, są i tacy co ważą za mało, niż powinni. Są dość rzadkim zjawiskiem, szczególnie jeśli chodzi o mężczyzn, ale są.

No chyba, że to jakaś literówka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrzucilam 18kg. Tego nadmiaru co sie dorobilam przez antydepresanty zrzucilam tylko przez stres. Bez zadnych diet i ćwiczen :mrgreen:

 

Ja generalnie też przez stres. Nie planowałem żadnych diet itd... Po prostu nie jadłem, bo... nie jadłem ;/

Efekt jojo mnie pewnie zabije, no ale coż...

 

Mnie na szczęście efekt jojo nie dopadł, niska waga sie utrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mam tylko 1,62m i ważę 54kg... Przynajmniej tyle pokazywała waga, gdy ważyłam się jakieś 2 miesiące temu. Ohyda. Dlaczego ohyda? Pozwolę sobie wkleić obrazek, który mówi wszystko, bo znając życie zaraz ktoś zacznie pieprzyć, że jestem idealna:

 

1377956_639221162779254_1611956640_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, wg mnie dobrze ważysz raczej na pewno nie za dużo mi się bardziej podoba ta pani po lewej bo po prawej jest przesadnie przypakowana i wygląda jak facet ze zrobionymi cyckami, zresztą trochę tłuszczyku jest sexy.

Carlos mnie chodziło bardziej o ich brzuchy, przypatrz się im. ;) Mój wygląda jak ten po lewej i odstaje jak ciężarnej, a przy mojej wadze i wzroście powinien wyglądać jak ten po prawej. i tak wyglądają moje znajome... Wiem, bo widziałam, jak się przebierałyśmy przed zajęciami sportowymi. Wstyd mi było. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×