Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile macie wzrostu i ile ważycie?


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie chodzi o jej głupi umięśniony brzuch, ale o to, że ma płaski, a lewa wystający.

Mnie by taki brzuch nie przeszkadzał u dziewczyny jakby była w miare ładna i miła, przecież to nie wystający bebzol i jak jest mniejszy niż biodra i biust to da się przeżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Mnie nie chodzi o jej głupi umięśniony brzuch, ale o to, że ma płaski, a lewa wystający.

Mnie by taki brzuch nie przeszkadzał u dziewczyny jakby była w miare ładna i miła, przecież to nie wystający bebzol i jak jest mniejszy niż biodra i biust to da się przeżyć.

Mój jest bardziej wystający od biustu. ;____; A o twarzy się nie będę wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mój jest bardziej wystający od biustu.

To nic dziwnego że żaden Cię nie chce :bezradny:

Mnie też nikt nie chcę a mam gdzieś 20 cm większy biust(klatę) od pasa. ;)

Zamień się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały joke, to czy ktoś jest chudy ,gruby ja mam to w d..., zawsze ocenia się człowieka po tym jaki jest a nie po tym jak wygląda , a ci co tak robią nie gadajcie z nimi po prostu. Uroda była i będzie rzeczą względna , wiem wiem samoakceptacja siebie to też temat na inny wątek możemy go założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały joke, to czy ktoś jest chudy ,gruby ja mam to w d..., zawsze ocenia się człowieka po tym jaki jest a nie po tym jak wygląda , a ci co tak robią nie gadajcie z nimi po prostu. Uroda była i będzie rzeczą względna , wiem wiem samoakceptacja siebie to też temat na inny wątek możemy go założyć.

 

Gadu gadu a wiesz jacy ludzie są. Pierwsze co robią to oceniają po wygladzie i tego sie nie da wykorzenić żadnym sposobem :pirate:

A co do wieszaków, to takie się najczesciej podobają facetom. Przykład z życia wzięty: byłam w związku z facetem, kiedy to ważyłam 50kg przy wzroscie prawie 170, a i tak mówił że jak jeszcze te 3kg zrzuce tak do 47 to będe miała idelane nóżki 8) wtf Więc sorry faceci, ale kitów to nie wciskajcie, że Wam sie podobaja takie bardziej kobiece kształty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadu gadu a wiesz jacy ludzie są. Pierwsze co robią to oceniają po wygladzie i tego sie nie da wykorzenić żadnym sposobem :pirate:

 

Zgadza się.

 

A co do wieszaków, to takie się najczesciej podobają facetom.

Tylko niektórym. Może inaczej. Której nie podobają się umięsnieni kolesie z mega torsami o twarzy np.Cristiano Ronaldo? Wszystkim, bo to naturalne. Ale nie zmienia to faktu, że podobają im się też skromniej wyglądający goście i to jest analogiczne do facetów. Podobają im się szczupłe, z mega piersiami i wogóle, ale podobają im się też normalne dziewczyny, i zauważ, że to z nimi najczęściej faceci się wiążą, bo lale są dla wielu gości niczym więcej jak tylko wyglądem (w tym również dla mnie)

 

Przykład z życia wzięty: byłam w związku z facetem, kiedy to ważyłam 50kg przy wzroscie prawie 170, a i tak mówił że jak jeszcze te 3kg zrzuce tak do 47 to będe miała idelane nóżki 8)

 

Fajnego miałaś faceta :brawo: Widocznie to u Ciebie działa w obie strony, ale nie mierz wszystkich tą samą miarą ;)

 

wtf Więc sorry faceci, ale kitów to nie wciskajcie, że Wam sie podobaja takie bardziej kobiece kształty :lol:

 

Wierzyć nie musisz, ale fakty takie są. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają im się szczupłe, z mega piersiami i wogóle, ale podobają im się też normalne dziewczyny, i zauważ, że to z nimi najczęściej faceci się wiążą, bo lale są dla wielu gości niczym więcej jak tylko wyglądem (w tym również dla mnie)

 

I z tymi normalnymi się wiązą owszem zgodzę się:) Taka ugotuje, posprząta, upierze i przytuli dla swawoli. A do lali skoczek w boczek, a co tam :D

 

Fajnego miałaś faceta Widocznie to u Ciebie działa w obie strony, ale nie mierz wszystkich tą samą miarą

Dlaczego w obie strony?

 

-- 04 lis 2013, 23:30 --

 

ale co jak facet ma cie kochać to nie za wygląd przecież
no tak powinno być, jednak często bywa na odwrót ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind - więcej optymizmu ci co skaczą w boczek, nie nadają się do związku :) , to można szybko poznać, nie powiem z czasem może facetowi odwalić nie będę tutaj ściem wstawiał, ale jak się kogoś kocha to się nie zdradza , weź potem patrz drugiemu w oczy , dwulicowość tego niecierpię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnego miałaś faceta Widocznie to u Ciebie działa w obie strony, ale nie mierz wszystkich tą samą miarą

Dlaczego w obie strony?

 

Bo podchodzisz do sprawy identycznie jak Twój ex ;) A co do skoków w bok, to wieeeelu facetów lubi krągłe kobiety, wcale nie z tych powodów o których napisałaś powyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×