Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


Mathis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Z tej strony Mateusz mam zaledwie 18 lat, a życie dało mi tak w kość, że szok. Zawsze było wszystko okey do czasu, kiedyś mieszkałem na wsi zawsze zgrana paczka lecz to dobre stare czasy. Życie wybrało dla mnie inną drogę, no cóż. Zawsze miałem wsparcie wśród przyjaciół, rodziny tej bliskiej i dalekiej. Wszystko zaczęło się rok temu przed świętami, mama wróciła z Niemiec (tam pracowała) a ojciec przez ten czas wpadł w alkoholizm :? Jakoś w grudniu wróciła i szok szybka kłótnia interwencja policji i wyprowadzka do ciotki. No i pierwsze święto :why: telefon od babci ze strony ojca, że ojczyn się powiesił... i tu dalej nie będę pisał nerwy, nerwy, nerwy :-| Teraz mieszkam w mieście wyprowadzka bo jak na wsi ludzie by nam nie dali żyć, wraz z siostrą mieszkam sam, a mamula pracuje w Niemczech by jakoś uciągną, a ja jakoś nie mogę się pozbierać, miałem dziewczynę, ale po prostu po tym wszystkim nie widzę sensu życie mnie przybija :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boszz..co wy wsyscy z tymi psychiatrami, lekarzami itp..czasem człowiekowi pomoze sama moznosc wyrazenia tego co czuje, jak mu jest zle..przerazac zaczyna mnie to forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×