Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

@anonus

 

Kobiety często nieświadomie krzywdzą facetów będąc dla nich przesadnie miłymi. One nic w tym nie widzą a my podświadomie to nadinterpretujemy. A potem wychodzą z tego jaja, jak z sieczkarni roztargnionego rolnika.

Są nawet kobiety które wskutek tego typu doświadczeń stają się niemiłe albo zimne dla facetów tak ogólnie, bo nie chcą być podrywane jak tylko się do kogoś uśmiechną.

Zeby byla akcja musi byc reakcja. Facet sobie moze podrywac ale madra laska zamiast zamieniac sie w zimna suke postawi jasno granice :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, hehe, teraz tak sobie pomyślałem, że każda moja dziewczyna też, wcześniej nie zdawałem sobie nawet z tego sprawy, no ale ja nie miałem wielu dziewczyn więc to mogł być czysty przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale to pod wpływem Twojego zachowania ten pociąg do hazardu się w nich uaktywniał?

Nie wiem czy pod moim wpływem , ale w życiu nie miałam faceta, który nie miałby jakiegoś nałogu :?

brak nałogu to chyba moja największa zaleta, oczywiście mam nałóg narzekanctwa ale nie ma go jeszcze na liście nałogów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, ale to pod wpływem Twojego zachowania ten pociąg do hazardu się w nich uaktywniał?

Nie wiem czy pod moim wpływem , ale w życiu nie miałam faceta, który nie miałby jakiegoś nałogu :?

 

Może podświadomie tacy cię pociągają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie przyznala, ze sie jej podobam. Splawilem ja, gdyz twierdze, ze jednak nie mam czasu na zwiazki za bardzo oraz jestem zbyt leniwy i dobrze bym sie przez to nie zatroszczyl nia. Nie wiem czy to po prostu nie jest jakas wewnetrzna blokada, strach przed zblizeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×