Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

perez5136, Twoja historia to klasyk. "czemu nie masz dziewczyny przeciez jestes taki spoko". normalnie klasyk.

 

a i te obawy masz uzasadnione, ja tez takie mialem i lapalem sie zwiazkow z braku laku, a to slabe bylo i rowniez z tych szalenczych lat mlodzienczych nie mam wspomnien romantycznych, chociaz jeszcze jestem przed 30 to moze nastapia. ciagle wierze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

perez5136, Twoja historia to klasyk. "czemu nie masz dziewczyny przeciez jestes taki spoko". normalnie klasyk.

Historia z kobietami lecącymi na przystojny portfel - też klasyk :] jeszcze trochę i chyba zmienię płeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, chodzi o to, ze historie uzytkownikow sie pokrywaja w duzym stopniu, wszyscy jakos tacy dziwnie podobni i dziwnie podobnie sa traktowani, pamietasz takiego uzytkownika anonus mu tez sie dziewczyna dziwila, ze jest wporzo i czemu nie mial zwiazku nigdy, a za chwile dala do zrozumienia, ze nie ma u niej szans. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, ale niemal cały ten wątek głosi, że takowe nie istnieją. Więc widać przeznaczenia, choćbym chciała, nie oszukam.

 

carlosbueno, a te dane to skąd masz? Bo jakoś nie zauważyłam, żeby moje zaburzenia miały jakiekolwiek zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

 

 

racja!

 

abraxas he? wiekszosc tak nie pisalo, a raczej, ze jest to jakis atut, nawet radykalny dj kocyk pisal, ze nie o sama flote idzie a o zaradnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie same zaburzenia psychiczne( depresja, fobia społeczna, nerwice itp ) zmniejszają szansę facetów na znalezienie kobiety pewnie z 10- krotnie a w odwrotnym przypadku może 2- krotnie a niejednokrotnie są wręcz atutami. Dlatego tu mamy na forum tyle facetów prawiczków lub nie mających żadnych kobiet a u kobiet to dużo rzadziej się zdarza i często wynika z niechęci.

 

 

racja!

 

abraxas he? wiekszosc tak nie pisalo, a raczej, ze jest to jakis atut, nawet radykalny dj kocyk pisal, ze nie o sama flote idzie a o zaradnosc...

 

 

Oj tam od razu radyklany ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego jest jak jest, że kobiety najpierw coś robią, żeby zaradzić problemom, a faceci razem ze swoimi problemami chcą się pakować w związek?

 

Ale mniejsza, wierzcie w swoje bajki, że kobiety z zaburzeniami mają łatwiej. W końcu co ja, kobieta z zaburzeniami, mogę o tym wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, :D

 

abraxas, pytanie bylo do Carlosa, ale ja tez tak mysle jak on wiec Ci odpowiem z czego to wynika:

 

facet ma inna role niz kobieta w spoleczenstwie i zwiazku, mianowicie oczekuje sie od niego, ze zapewni kobiecie poczucie bezpieczenstwa, bedzie silny, utrzyma rodzine przekaze zdrowe geny itd.

stad w oczach kobiety taki co sie boi wyjsc z domu (fobia), nie ma energii (depresja) itd. jest skreslony.

 

a czy kobieta bojazliwa traci tak samo z atrakcyjnosci jak facet? z cala pewnoscia nie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, wiesz niektórzy faceci lubią się opiekować słabymi kobietami.

Nie mówię że to zaleta ale nie ma to aż tak dużego wpływu na znalezienie partnera jak w przypadku faceta gdyż w naszej kulturze jednak do faceta należy podrywanie, zagadywanie i to on musi być tym twardzielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mniejsza, wierzcie w swoje bajki, że kobiety z zaburzeniami mają łatwiej. W końcu co ja, kobieta z zaburzeniami, mogę o tym wiedzieć?

 

 

mozesz wiedziec jak to byc zaburzona i jak to sie przeklada na zwiazek, za to my lepiej niz Ty wiemy, ze problemy psychiczne i wynikajaca z nich niesmialosc, leki itp. nie odbieraja Ci atrakcyjnosci w naszych oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, a naiwnie myślałam, że faceci lecą na coś więcej niż wygląd.

właśnie dlatego że faceci lecą głównie na wygląd zaburzenia u kobiet mają mniejsze znaczenia, zaburzona ładna dziewczyna ma większą szansę u facetów niż brzydka nie zaburzona a u faceta tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, jak to nie? Przecież kobiety lecą na przystojnych. Fakt, nie każdy przystojny ma kasę, no ale... Czemu zaburzona ładna ma powodzenie, a czemu zaburzony przystojny nie ma? Chyba nie łapię Waszego sposobu myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, a naiwnie myślałam, że faceci lecą na coś więcej niż wygląd.

 

 

abraxas, nie no charakter tez sie liczy, ale dla mnie dziewczyna ktora jest bojazliwa, nie ma z tego powodu zlego charakteru, liczy sie dla mnie wtedy jej sposob bycia, to czy ma dobre serducho itp.

 

-- 28 mar 2013, 19:29 --

 

carlosbueno, jak to nie? Przecież kobiety lecą na przystojnych. Fakt, nie każdy przystojny ma kasę, no ale... Czemu zaburzona ładna ma powodzenie, a czemu zaburzony przystojny nie ma? Chyba nie łapię Waszego sposobu myślenia.

 

no najwyrazniej nie lapiesz, bo napisalem, ze co inne atrakcyjne dla faceta w kobiecie, a co inne dla kobiety u faceta, patrz moja wczesniejsza wypowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas, też lecą ale dla większości kobiet wygląd nie jest aż tak ważny, mówię tu o tych powyżej 20 lat. Zresztą czytałem gdzieś że kobiety zaburzone psychiczne, o wysokim stopniu neurotyzmu mają przeciętnie więcej facetów niż te bez a u facetów jest odwrotnie i to są już dużo większe różnice niż w przypadku kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a ja gdzieś czytałam, że dla większości kobiet jak facet jest przystojny albo ma kasę, to reszta jest nieważna, może być i zaburzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka(przynajmniej po moich obserwacjach), że kobiety mają o wiele łatwiej jeśli chodzi o znalezienie partnera niż faceci. Mężczyzna musi być twardy psychicznie jak i fizycznie, powinien umieć zapewnić byt swojej przyszłej partnerce, kobieta musi się czuć bezpiecznie w jego ramionach i to one tak naprawdę wybierają nas a nie my ich. Kobieta jeśli ma choć odrobine urody prędzej czy później kogoś znajdzie, czasem jeśli chodzi o kobiety, wystarczy fajnie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np moja siostra jest, była totalnie aspołeczna, jeszcze bardziej nieśmiała niz ja, nigdy w życiu się nie malowała, nie była na dyskotece, klubie, imprezie a i tak ma męża i wcześniej faceta też miała choć nigdy o nich się nie starała, a z wyglądu jest przeciętna. Gdyby była facetem pewnie nigdy by nikogo nie znalazła. Akurat w tym aspekcie to kobiety maja z 10 razy łatwiej tylko sobie wybierają kogo chcą o ile nie mają 50 kg nadwagi, choć i takie znajdują swoich amatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np moja siostra jest, była totalnie aspołeczna, jeszcze bardziej nieśmiała niz ja, nigdy w życiu się nie malowała, nie była na dyskotece, klubie, imprezie a i tak ma męża i wcześniej faceta też miała choć nigdy o nich się nie starała, a z wyglądu jest przeciętna. Gdyby była facetem pewnie nigdy by nikogo nie znalazła. Akurat w tym aspekcie to kobiety maja z 10 razy łatwiej tylko sobie wybierają kogo chcą o ile nie mają 50 kg nadwagi, choć i takie znajdują swoich amatorów.
święta prawda carlos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, dobra, może pozostańmy przy przystojnych. Gdyby taki miał jakieś zaburzenia, to i tak by ciągle jakaś kobita zwracała na niego uwagę, prawda? No chyba, że nie wychodziłby w ogóle z domu, ale chcąc nie chcąc coś jeść trzeba więc nawet w sklepie by go jakaś przyłapała. Racja, związek pewnie nie potrwałby zbyt długo. Ale to samo jest z ładną, zaburzoną kobietą - depresja zdecydowanie nie dodaje uroku, wręcz wszystko rozwala i zostają najwytrwalsi.

Może wyjdźcie trochę poza teorię, że kobiety to albo są złe albo mają łatwiej, bo i jedno i drugie to tylko Wasz starannie budowany stereotyp, który w dodatku niczemu nie służy prócz wiecznego usprawiedliwiania się.

 

To żeby było śmieszniej, znam nieśmiałego faceta z aktywną, pewną siebie żoną. I co z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×